Treść opublikowana przez dawidg2
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
A czy pianownica firmy Karcher się sprawdza? Mam taką ale nie używam bo mam dużą myjkę z serii HDS z dozowaniem środka, ale myślę kupić małą myjkę K5 lub K7 i wykorzystać tą pianownicę do niej, bo duża myjka w firmie i tam niezbyt mam miejsce do mycia i warunki.
-
B8 TrOOOOp
Na tyle ile 143KM bo to ten sam tylko skręcony na 120KM. Założysz turbo od 170 konnej i będziesz mieć koło 200KM.
-
B8 TrOOOOp
punktowanie, lub na klej można wkleić, ale może być problem przy następnej wymianie. O części pytaj tutaj http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-promocja-motul-32035/
-
B8 TrOOOOp
a 3G HIGH? 8YQ P RAO Radio "HIGH" PNG G Satellite Navigation system - HDD-based - te dwa kody to znaczy że jest 3G+ już? Joystick jest.
-
B8 TrOOOOp
7 cali jest chyba w 3G+ dopiero.
-
B8 TrOOOOp
Na tej gdzie sterowanie MMI przy gałce od biegów na tym pokrętle. Do historii nie dostałeś wydruku wyposażenia? W jakiej części DE kupiłeś?
-
B8 TrOOOOp
High ma dżojstik ma gałce, ma tez dysk twardy. Nie sprawdzałeś historii po Vin tam byłoby jakie jest MMI. Albo wstaw zdjęcie konsoli to się obluka.
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Robią w Kaliszu też za 500 zł. Będzie trzeba podjechać jak będę miał auto może co innego przy okazji też mi uaktywnią, kwestia ceny. 100km mam w jedną stronę więc niema tragedii. Poprzeczne dziury znam to.
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Czyli wersja MMI 3G HIGH, w moim takie jest Też będę potrzebował kogoś by wgrał PL menu ale to z WLKP, chyba do Kalisza będzie trzeba skoczyć ktoś tam robi jak nie znajdę bliżej. Wiesz może ile taka przyjemność? Przy okazji najnowsze mapy trzeba wgrać. U mnie droga jest pół na pół, koleiny że się przyciera autem prawie, albo kawałki zrobionego.
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
No może, ale wygląda tak samo i felgi te same. Znalazłem, ale problemy z dokumentami ale w przyszłym tyg ma już być ok i pojadę po nie. Jak się jeździ na tym 1bv bo u mnie też takie zawieszenie, tylko że w tym moim 19 calowe koła więc pewnie całkiem inaczej.
-
Fiat 126p w Ameryce.
Rok 76. To mojego ojca.
-
Fiat 126p w Ameryce.
Takie na szybko zrobione i telefonem z kiepskim aparatem.
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
W Athlon miało być.
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Mam jeszcze ten raport. Athlonie kupiony prawda?
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Sprawdzając na AutoDNA wyglądała na zaniedbaną chyba. Mogę się mylić bo trochę aut sprawdzałem. I główny powód chciałem z mniejszym przebiegiem auto.
-
Fiat 126p w Ameryce.
A to może z późniejszej daty. Ja tym się zbytnio nie interesuje. Fakt moja pomyłka z końca lat 70 jest. Tata sobie kupił takiego, jakiego kupił sobie jako pierwsze auto w młodości. Niestety na necie nie ma nic. Niektóre auta dopiero są odrestaurowywane. Ale w realu w Polsce można pooglądać.
-
Fiat 126p w Ameryce.
Ciekawe co w Gas Monkey by z "Maluszka" zrobili. Tak swoją drogą to mój tata kolekcjonuje te wszystkie klasyki z lat 50-80. Warszawy, Syrenki, Moskwicze, Skody, Wartburgi, Polonez, Fiaty (125, 127) Fiata 126p też ma ale z lat 60 z chromami jeszcze.
-
[B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Też się nią interesowałem by kupić. Ale jakoś nie do końca mnie przekonała.
-
szyby przednie z allegro
Podjedź gdzieś w swoim mieście gdzie szyby zakładają. Pewnie za niewiele więcej Ci wymienią z montażem.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
I jak gadałeś z nim coś poradził?
-
Wymiana dowodu
Masz 30 dni na to
-
Flyby30
Dobra dzięki, w najbliższym czasie zamówię.
-
Flyby30
Po buteleczce wystarczy? Szyb w ładowarce jest jakieś 5-6m2. A te waciki to jakie są?
-
Flyby30
Ale to pod wycieraczka tyle wytrzymuje czy bez? Gdzie to kupić i co dodatkowo do aplikacji?
-
Flyby30
najlepsze pod względem spływania wody, odporności na środki myjące i łatwości nakładania. O ile idzie to wszystko połączyć To potrzebne G5, pasta i IPA? I wystarczy?