Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Tak szyby w pionie są. Przednia też mocno pochylona. Zostaje tylko dachowa bo tam też mam i wycieraczkę na niej. To teraz pytanie co najlepiej kupić. Rozumiem że przed nałożeniem trzeba porządnie doszorować szyby więc też najlepiej czym. Czasem myję maszynę myjką z chemią firmy Karcher RM81 bodajże musiałbym sprawdzić czy wytrzymie takie mycie?. Gdyby się sprawdziło, aplikowałbym też na samochód.
  2. Właśnie tez miałem kupować jakąś NW bo pracuje na ładowarce i tam myślałem zastosować bo wielkie szyby to by ładnie ściekało bo niema tam wycieraczek, może w tym przypadku by się sprawdziło?
  3. Ja zawsze pióra kupowałem w ASO, chyba 120 zł a wycierają aż miło, nie skakają ani nic.
  4. Wstawił bym fotę czarnego z pakietem czerń ale nie jest mojego autorstwa, auto też czarne i efekt jest.
  5. Jeszcze nie mam auta, ale sterowanie MMI jest. Na razie czekam co się z autem wyjaśni tym co chcę kupić.
  6. Tylko wymienili co potrzeba do instalacji. I że problemy z czujnikami w drzwiach mają.
  7. Keyless tak? Też jestem tego ciekaw czy idzie dołożyć.
  8. A pióra zmieniłeś? Spróbuj może z innymi.
  9. napisz jaki region bo nie pojedziesz na drugi koniec województwa chyba. bo w dzień Ci nie ogarną chyba tematu.
  10. Pytam profilaktycznie czy pójdzie na nich jeździć po polskich drogach.
  11. Tu też fabrycznie, w sumie jeszcze nie moja audi. Też ma Q. ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Tylko jak widzę Ty masz B7 a u mnie już B8 więc pewnie dlatego różnica. W cenie też pewnie różnica dosyć znaczna.
  12. Nie wstawiam tylko takie są, 2.0 TDI jest 170 KM
  13. Da się na 255/35R19 jeździć w polskich dość głębokich koleinach?
  14. Nie to nie ten na pw wyślę
  15. Ja mam fachowca od silników Diesla może on coś by powiedział. Jestem spod Gostynia więc miałbyś blisko z Środy.
  16. dawidg2 odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    Do S-lina jakie będą? A schowki pod siedzenie idzie dokupić i założyć?
  17. dawidg2 odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    Może rok produkcji ale wybrałem 10 więc nie wiem. Są też różne kolory więc potem są dodatkowe oznaczenia. Z B to samo wyskakuje tzn opis.
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    W etce są jako element o nr 8T0881969D "nakładka na oparcie z siatka na drobiazgi"
  19. Możliwa przez przednią szybę.
  20. Czarny sufit jeszcze by zrobił robotę do końca.
  21. Popraw Bank bo powinno być Bang.
  22. Sprzedaj mi to auto. hihi
  23. A nie od wspomagania?
  24. Sprawdź czujnik od klimy podobno wadliwe były. Zobacz co tam leci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.