Treść opublikowana przez dawidg2
-
Flyby30
Tak szyby w pionie są. Przednia też mocno pochylona. Zostaje tylko dachowa bo tam też mam i wycieraczkę na niej. To teraz pytanie co najlepiej kupić. Rozumiem że przed nałożeniem trzeba porządnie doszorować szyby więc też najlepiej czym. Czasem myję maszynę myjką z chemią firmy Karcher RM81 bodajże musiałbym sprawdzić czy wytrzymie takie mycie?. Gdyby się sprawdziło, aplikowałbym też na samochód.
-
Flyby30
Właśnie tez miałem kupować jakąś NW bo pracuje na ładowarce i tam myślałem zastosować bo wielkie szyby to by ładnie ściekało bo niema tam wycieraczek, może w tym przypadku by się sprawdziło?
-
Flyby30
Ja zawsze pióra kupowałem w ASO, chyba 120 zł a wycierają aż miło, nie skakają ani nic.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Wstawił bym fotę czarnego z pakietem czerń ale nie jest mojego autorstwa, auto też czarne i efekt jest.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Zamiast chromu czerń robi efekt
-
Instalacja Start - Stop Engine
Jeszcze nie mam auta, ale sterowanie MMI jest. Na razie czekam co się z autem wyjaśni tym co chcę kupić.
-
Instalacja Start - Stop Engine
Tylko wymienili co potrzeba do instalacji. I że problemy z czujnikami w drzwiach mają.
-
Instalacja Start - Stop Engine
Keyless tak? Też jestem tego ciekaw czy idzie dołożyć.
-
Flyby30
A pióra zmieniłeś? Spróbuj może z innymi.
-
Polecane zakłady na Dolnym Śląsku
napisz jaki region bo nie pojedziesz na drugi koniec województwa chyba. bo w dzień Ci nie ogarną chyba tematu.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Pytam profilaktycznie czy pójdzie na nich jeździć po polskich drogach.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tu też fabrycznie, w sumie jeszcze nie moja audi. Też ma Q. ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Tylko jak widzę Ty masz B7 a u mnie już B8 więc pewnie dlatego różnica. W cenie też pewnie różnica dosyć znaczna.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie wstawiam tylko takie są, 2.0 TDI jest 170 KM
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Da się na 255/35R19 jeździć w polskich dość głębokich koleinach?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Nie to nie ten na pw wyślę
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ja mam fachowca od silników Diesla może on coś by powiedział. Jestem spod Gostynia więc miałbyś blisko z Środy.
-
Tył siedzeń - siatka
Do S-lina jakie będą? A schowki pod siedzenie idzie dokupić i założyć?
-
Tył siedzeń - siatka
Może rok produkcji ale wybrałem 10 więc nie wiem. Są też różne kolory więc potem są dodatkowe oznaczenia. Z B to samo wyskakuje tzn opis.
-
Tył siedzeń - siatka
W etce są jako element o nr 8T0881969D "nakładka na oparcie z siatka na drobiazgi"
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Możliwa przez przednią szybę.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Czarny sufit jeszcze by zrobił robotę do końca.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Popraw Bank bo powinno być Bang.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Sprzedaj mi to auto. hihi
-
Wyciek płynu chłodzącego
A nie od wspomagania?
-
Wyciek płynu chłodzącego
Sprawdź czujnik od klimy podobno wadliwe były. Zobacz co tam leci.