Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Bo u mnie uciekał czynnik. Nie mogli dojść gdzie i tak już 2 lata bez jeżdżę. Muszę wkońcu też zrobić.
  2. Uciekam ci czynnik że robiłeś klime?
  3. A jeśli jest antenka na dachu a niema panelu MMI to od telefonu jest ta antena?
  4. Mialem do kupienia audi w tym kolorze i sie wahałem bo zawsze chciałem niebieskie ale jak Twoja zobaczyłem to mi sie odmieniło na czerwone niestety już było za późno by kupić.
  5. Fura mega. Nie czepiają się braku tablicy z przodu i naklejki na szybie?
  6. Jeśli o mnie chodzi no to już na pewno 3G z DVD, bo różnica pewnie niewielka.
  7. No tak, nieraz super auto a tylko mmi brak do pełnego szczęścia.
  8. A to spoko. Ale cały komplet navi to i tak nadal kilka tys zł. ;/
  9. I działa jak oryginalna?
  10. wrclaguna dokładałeś już MMI do jakiejś B8? Rozumiem że dużo rozbierania jest by założyć antenę w dachu jak oryginał czy można to jakoś ominąć?
  11. Ja mam LZ6M i jest podobny. Też ciężko dorwać coś w tym moim kodzie.
  12. LZ6M kod lakieru?
  13. U mnie ok jak na razie.
  14. ustawił zapłon, uszczelnił pompę wtryskową (była spocona ale po ustawieniu się całkiem rozszczelniła) , no i dawki sprawdzał i ustawiał chyba. Pali teraz myślę lepiej, od razu łapie i zapala. Na razie testuje.
  15. No niestety ale jutro ma być autko. 6 lat jeżdżę i z układem paliwowym nic nie robiłem do tej pory. Auto już zresztą pełnoletnie. ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 19:53 ---------- Już odebrane autko. Zobaczę jak teraz będzie.
  16. Poustawiali mi dawki, zapłon, ale zaczęła pompa cieknąć i teraz muszą uszczelnić jeszcze.
  17. Myslalem ze po odpaleniu bo nowsze tak robia bynajmniej taty rav4. U mnie tak nie kreci szybko,
  18. U mnie sie obroty nie zwiększają jak mróz byl. W poniedziałek mam przywieźć auto do mechanika i zobaczy co jest, mam mu na noc zostawic bo rano tylko dawkę startowa sprawdzi.
  19. Też mam ten problem, jak -10 czy więcej to po zagrzaniu świec pali na dotyk, a jak tak 5 do 10 na plusie to ma problemy gdy świece nie podgrzeją, długo kręci i nie chce zapalić od razu, jak silnik cieplejszy to odpala też bez problemu. Jak coś kupię nowszego to odstawie do majstra obecne autko. To co będzie w tej pompie nie tak?
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na gmroz temat w Audi A4 B7
    w Etce.
  21. tak jak nic 3 tys. Ale koni chyba więcej by było hehe, jeszcze kata wyciąć i EGR zaślepić
  22. Muszę się tego mojego majstra spytać właśnie czy ma jakąś 11 i ile by chciał dopłaty, tylko czy mi wtrysków moich seryjnych nie rozerwie
  23. No tak 230 to można z 11 pompą zakładać, a moją chyba mam do roboty wtryskową, z tego co mi mówił spec od silników diesla to jakaś sprężynka w pompie pękła ale też na 100% nie jest pewny bo objaw raz jest raz niema. A ta pompa 11 to które to są? te VP55 jak to dynosoft podaje?
  24. już ok zapomniałem wkleić póżna godzina już
  25. Wystarczy popytać tu i tam. [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:30_________________________________________________216 http://www.allegro.pl/item1090959505_koncowki_wtryskiwaczy_vw_t4_fratelli_bosio.html a tu 230 http://www.allegro.pl/item1090959550_koncowki_wtrysk_vw_t4_fratelli_bosio_powerplus.html , różnicy jednak troszkę jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.