Treść opublikowana przez dawidg2
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Bo u mnie uciekał czynnik. Nie mogli dojść gdzie i tak już 2 lata bez jeżdżę. Muszę wkońcu też zrobić.
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Uciekam ci czynnik że robiłeś klime?
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
A jeśli jest antenka na dachu a niema panelu MMI to od telefonu jest ta antena?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Mialem do kupienia audi w tym kolorze i sie wahałem bo zawsze chciałem niebieskie ale jak Twoja zobaczyłem to mi sie odmieniło na czerwone niestety już było za późno by kupić.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Fura mega. Nie czepiają się braku tablicy z przodu i naklejki na szybie?
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
Jeśli o mnie chodzi no to już na pewno 3G z DVD, bo różnica pewnie niewielka.
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
No tak, nieraz super auto a tylko mmi brak do pełnego szczęścia.
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
A to spoko. Ale cały komplet navi to i tak nadal kilka tys zł. ;/
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
I działa jak oryginalna?
-
Dołożenie nawigacji do A4 B8
wrclaguna dokładałeś już MMI do jakiejś B8? Rozumiem że dużo rozbierania jest by założyć antenę w dachu jak oryginał czy można to jakoś ominąć?
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Ja mam LZ6M i jest podobny. Też ciężko dorwać coś w tym moim kodzie.
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
LZ6M kod lakieru?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
U mnie ok jak na razie.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
ustawił zapłon, uszczelnił pompę wtryskową (była spocona ale po ustawieniu się całkiem rozszczelniła) , no i dawki sprawdzał i ustawiał chyba. Pali teraz myślę lepiej, od razu łapie i zapala. Na razie testuje.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
No niestety ale jutro ma być autko. 6 lat jeżdżę i z układem paliwowym nic nie robiłem do tej pory. Auto już zresztą pełnoletnie. ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 19:53 ---------- Już odebrane autko. Zobaczę jak teraz będzie.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Poustawiali mi dawki, zapłon, ale zaczęła pompa cieknąć i teraz muszą uszczelnić jeszcze.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Myslalem ze po odpaleniu bo nowsze tak robia bynajmniej taty rav4. U mnie tak nie kreci szybko,
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
U mnie sie obroty nie zwiększają jak mróz byl. W poniedziałek mam przywieźć auto do mechanika i zobaczy co jest, mam mu na noc zostawic bo rano tylko dawkę startowa sprawdzi.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Też mam ten problem, jak -10 czy więcej to po zagrzaniu świec pali na dotyk, a jak tak 5 do 10 na plusie to ma problemy gdy świece nie podgrzeją, długo kręci i nie chce zapalić od razu, jak silnik cieplejszy to odpala też bez problemu. Jak coś kupię nowszego to odstawie do majstra obecne autko. To co będzie w tej pompie nie tak?
- Co to za część ?
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
tak jak nic 3 tys. Ale koni chyba więcej by było hehe, jeszcze kata wyciąć i EGR zaślepić
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
Muszę się tego mojego majstra spytać właśnie czy ma jakąś 11 i ile by chciał dopłaty, tylko czy mi wtrysków moich seryjnych nie rozerwie
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
No tak 230 to można z 11 pompą zakładać, a moją chyba mam do roboty wtryskową, z tego co mi mówił spec od silników diesla to jakaś sprężynka w pompie pękła ale też na 100% nie jest pewny bo objaw raz jest raz niema. A ta pompa 11 to które to są? te VP55 jak to dynosoft podaje?
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
już ok zapomniałem wkleić póżna godzina już
-
[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??
Wystarczy popytać tu i tam. [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:30_________________________________________________216 http://www.allegro.pl/item1090959505_koncowki_wtryskiwaczy_vw_t4_fratelli_bosio.html a tu 230 http://www.allegro.pl/item1090959550_koncowki_wtrysk_vw_t4_fratelli_bosio_powerplus.html , różnicy jednak troszkę jest