Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Podrasowanie silnika za 3 tys??


jaro86glogow

Rekomendowane odpowiedzi

Na seryjnym turbo raczej nie zrobisz 140PS, wiec 3000PLN to bedzie za malo.

Chyba, ze kupisz turbo uzywke w dobrej cenie, wtryski zmienisz i wystroisz auto, wtedy mozna sie zamknac w takiej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektor wydechowy + turbo AWX

wydajniesze wtryski

chłodniczka oleju

Fmic

program

może być kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolektor wydechowy + turbo AWX

wydajniesze wtryski

chłodniczka oleju

Fmic

program

może być kiepsko

nie no dla 140km takie rzeczy :gwizdanie:

to jest 1z wiec kompa musisz zmienic na taki jak w AFN, turbine zmienic na wersje ze zmienną geometrią pomodzić i wymienic wtryski wtedy powinno być cos koło 140km :gwizdanie: FMIC i inne duperele nie interesuja cie przy tej mocy jeszcze, tzn nie są konieczne do uzyskania tych 140km

Ale z tą kwotą mozesz mieć problem sie wyrobić

przy załozeniu do twojego 1Z samych wtrysków 216 i kompa 16bit powinienes uzyskać granice 130km :gwizdanie: po wystrojeniu

Podliczając:

turbo choćby od AFN 500-600zł (wiadomo jak zmieniać to najlepiej AWX->800zł za uzywke można założyć)

wtryski same końcówki216ki 4x150zł +200zł wyregulowanie

komputer 200-400zł

program 900-1200zł

robota - załózmy w twoim zakresie

+ nieprzewidziane koszta(węzyki czujniki itp)

na siłe moze i byś sie zmieścił w 3tys ale musisz wtedy robić sam auto i trafiać na dobre okazje jeśłi chodzi o graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3tyś to ja bym silnink przełożył na AFN, sprzedał zeciora i zrobił program... będzie 135~140koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+uklad podcisnienia do zmiany koszt kolo 400zl

turbo ~700zl

wtryski 400zl jak trafisz asv/afn

soft 1000zl

komp ...

robota ....

moze w 3tys bys sie zmiescil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000 stanowczo za mało, nie ma co liczyc na mega okazje przy zakupie gratów, no chyba ze kompletowanie może trwac z rok albo i więcej

4000 to podstawa przy której da się ogarnąć temat, przy założeniu, że przekładki robisz sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tam mega okazje ,uzywek jest duzo i sa co chwile w dobrych cenach(wtryski,turbo) a reszta to juz nieduze pieniadze poza strojeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używek jest sporo ale jakiej tej większości jest stan??

one nie nadają sie do seryjnego auta a co dopiero do rezanego

z tych tanich używek to na mody zamist 3tys wydasz 5, bo ciągle coś będzie padac

robić raz a dobrze, a nie po........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to uwazasz ze lepiej w starego kondona kupowac nowe czesci? :naughty:

da sie kupic w bdb cenach i w dobrym stanie,kolega kupil wtryski kompletne asv za 350zl,a inny od afn chyba jeszcze taniej w bdb stanie

turbo to koszt 700-800 awx,podcisnienie i osadzenie turba awx tak jak pisalem 400zl

uwazam ze da sie to zrobic dobrze i 3tys starczy nie mowie o robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wspomnialem o nowych częsciach?? :>

dobre używki trochę kosztują, pozatym turbiny z allegro bym nie kupił, nie jeden się nadział i płakał, a dobre firmy nie sprzedadza turbinki od AWX z gwarancją za 700zł, regenerowanej czy świeżej używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 140 koni wystarczy :

uklad podcisnien od AFN,kolektor AWX-ewentualnie od AFN z EGR,turbo AFN ,wtryski AFN,sterownik AFN + strojenie - za 3 tysiace spokojnie sie zmiescisz .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3tyś to ja bym silnink przełożył na AFN, sprzedał zeciora i zrobił program... będzie 135~140koni

Jestem tego samego zdania, ostatnio miałem kompletnego AFNa, za 1400zł komplet, do tego soft, a jakby się 1Zecior sprzedał, to by może jeszcze na suszarę z AWX stykło :kox:,

Zagadaj do Madmana, on ma coś 170KM w 1Z :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy na co śię zdecydujesz, czy kompletne wtryski czy same końcówki, i czy zrobisz program indywidualnie czy załapiesz się na grupówkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pasują końcówki to po co wymieniać całe wtryski jak na moich nie zarobię. Kurde żeby tata zmieniał silnik w swojej A6 to bym miał wtryski od 2,5TDI a tam są te 216 :> a co do programu to widziałem że nie duża różnica czy grupowy czy nie.

hmm 40KM więcej to prawie by było o połowę więcej trzeba by się zastanowić nad taką modyfikacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pasują końcówki to po co wymieniać całe wtryski jak na moich nie zarobię. Kurde żeby tata zmieniał silnik w swojej A6 to bym miał wtryski od 2,5TDI a tam są te 216 :> a co do programu to widziałem że nie duża różnica czy grupowy czy nie.

hmm 40KM więcej to prawie by było o połowę więcej trzeba by się zastanowić nad taką modyfikacją

miedzy indywidualnym a grupówką jest prawie 300zł różnicy :gwizdanie:,

ja wymieniałem u sibie wtryski na 0,205, kupiłem je za 400zł, swoje sprzedałem za 320zł, także wyszły mnie 80zł :wink4:, czyli idzie na starych zarobić, nie wiem nawet po ile teraz chodzą 0,216 :mysli:, ja będę chciał też w tym roku ogarnąć program, ale co wyjdzie zobaczymy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...