Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pomozecie? U mnie nie na każdym ekranie wyskakuje to.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
U mnie też tak. Inaczej ich nie idzie odchylić jak się nie przesunie.
-
B8 TrOOOOp
U mnie ta od kierowcy ładnie psika, ale na pasażera stronę to sika albo za wysoko albo za nisko, trzeci strumień ok. Zawsze mówię że muszę to przestawić ale wyleci z głowy do następnego użycia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja wczoraj 4.63 za Verve ździerstwo.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Na mmi między średnim a late nie widziałem zbytniej różnicy.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Różnie, nieraz śnieg pada czy deszcz i ledy się u mnie palą a nieraz jak szaro to już mijania się zapalają.
-
B8 TrOOOOp
Można by zrobić tak jak w Finlandii mają, gniazdko gdzieś w zderzaku czy w kratce z przodu i podłączać kabel.
-
B8 TrOOOOp
Albo dłuższa trasa co jakiś czas. Są takie pierdółki które podtrzymują akumulator naładowany. Tylko nie wiem czy chciałbyś codziennie podłączać auto do prądu.
-
B8 TrOOOOp
u mnie też długo myśli
-
B8 TrOOOOp
Lubin ma dobre ceny, tata też tam jeździł jak miał A6 z 2,5TDI tzn robił tam rozrząd bo tanio. Nawet się opłaciło jechać 100 km w jedną stronę. Olej w VW Leszno robił.
-
B8 TrOOOOp
I żeby nie naprawiać tylko nowy silnik kupić.
-
Co to takiego Air Conditioner ?
też mam start/stop. Auto z połowy 10 roku
-
Co to takiego Air Conditioner ?
Dzięki. Coś nowego dowiedziałem się o swoim aucie
-
Co to takiego Air Conditioner ?
A to trzeba odblokować? ja to mam po wciśnięciu przycisku na dole manetki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
O to te blisko mnie Śledź temat ze spotami, może kiedyś uda się spotkać na jakimś.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. Napisz jeszcze z jakiego woj Leszno bo jest kilka w Polsce
-
Antena CB na tylnej klapie
do końca wsadź i skręć. Ale przydało by się zestroić chyba że dużo nie nadajesz to ok. Ja miałem z lewej strony na uchwycie do klapy i było ok. nieraz tylko z jakiegoś kierunku łapała.
-
B8 TrOOOOp
A to tak nie sprawdzałem czy zamknięta z autem. Muszę sprawdzić jutro.
-
B8 TrOOOOp
Mi też nie. Albo nie wiem że padł. Ale się otworzył ostatnio.
-
B8 TrOOOOp
napewno ramka jest wymienialna, bo niby jakby to w całości zrobili
-
B8 TrOOOOp
Możesz tam włączyć mijania nawet, ksenony.
-
B8 TrOOOOp
A to ciekawe, trzeba wypróbować. Kiedy najnowsze mapy do navi będą te z 2015 roku bo wkońcu by trzeba spolszczyć MMI i wgrać najnowsze mapy.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
za mało postów masz.
-
B8 TrOOOOp
2 są w polsce robione a dwie we francji. zaproponuj coś. Mogę dać zdjęcia gdyby coś.