Treść opublikowana przez dawidg2
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Miałem okazję kupić czerwoną a nie kupiłem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale dali ognia. Przesilenie wiosenne chyba.
-
Moje prace
Efekt po myciu i sealancie. Dzięki za nazwy, muszę coś kupić bo same kropki od smoły.
-
Moje prace
Griffe co myślisz? Nie odp mi jaki to prix używacie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
17tki 19tki
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mogę Ci jutro zrobić, mam jeszcze zimowe 225/50R17 na 1BV zawieszeniu. Lato to 19tki
-
Moje prace
Nie mają już tego środka do wody co mam. Szampon też ważny do mycia. Nie używam po każdym myciu sealanta bo nieraz się nie da, zimno czy brak czasu. Ale efekt jest fajny. Pewnie mając powłokę i dobry wosk byłoby lepiej.
-
Moje prace
Na umyte i wytarte auto psikasz i wcierasz ściereczka z mikrofibry.
-
Moje prace
www.shinygarage.pl/shiny-garage-buff-up-exteriro-sealant-500ml.html Coś takiego mam Wyrzuć ta k2
-
Moje prace
Co to za "Prix" do kropek od smoły? Robert jaki masz kolor? Ja mam zmiekczacz do wody i sealant z shine garage. Niestety twarda woda to zmora.
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Była kasa na silnik a brakło na wyposażenie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tak mało na tempo chyba że średnia. Mi też tyle paliła na tej trasie ale na tempomacie od 140 do 160.
-
B8 TrOOOOp
Nie widziałem tam Delete bo PL menu jeszcze nie wgrane, ale jutro kuknę. Jak nie to trzeba będzie kompem. Dzięki Grzegorz
-
B8 TrOOOOp
Jak skasować zapisane nr tel w książce w samochodzie? Bo jak miałem Lumie to były tylko te co w tel a jak zmieniłem na LG z Androidem to wskoczyło wszystko z SIM, adresy @ z Gmail'a itd do kontaktów.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mi ktoś Nexeny polecał. 2 sztuki masz za cenę 1 Michała.
-
B8 TrOOOOp
u mnie na panelu jest ogrzewanie. ładnie na MMI na wyświetlaczu wyświetla jak się włącza.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dwie z Lotniska w Poznaniu do Leszna jechałem ale się nie spieszyłem. 1,5h gdzieś do Wrocławia jest do bram miasta z Leszna. Niestety są takie odcinki DK5 że jedziesz za ciężarówką i jedziesz. Na szczęście budują dalej S5 ale tylko na Wrocław.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No i Komorniki, można chwilę postać.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
mam ET43 i oponę 255/35R19 czyli fabryczne koło i nic nie obciera
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja przez 7 tys raz zauważyłem jak do garażu wjeżdżałem to obroty 1000 miał potem przez jakiś czas też się jeszcze dopalał, niestety nie miałem dłuższej trasy akurat. Marek jak robisz długie trasy to nie zauważysz że się wypala.
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
Tata tankuje od nowości swoja rav4 na orlenie i nic, 130 tys już ma przejechane.
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
A nie spuszczali paliwa do zbiorników na stacji z cysterny? Wtedy cały syf w zbiornikach sie miesza no i go można zatankować.
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
zwykly ON też jest za suchy. Zwykły ON ma śladowe ilości siarki, VERVA jej nie ma. Też leje VERVE, ostatnio tylko wlałem 12l zwykłego na orlenie bo już miałem dno a VERVY nie mają na tej stacji.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Do białego auta czarne? tylko zginą na czarnych gratkach. Grill czarny super, sam mam na czarnym aucie i jakoś nie śpieszno mi do chromu.
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Ja z shine garage kupiłem, piane, szampon, sealant i środek do zmiękczania wody ktorym sie auto psika po umyciu ładnie wtedy woda znika z auta. Rękawice do mycia i dwa wiadra. Po umyciu i wtarciu sealantu nawet fajny efekt. Nawet fajnie wodę kropli i ścieka. Ostatnio myłem przy plus 10 i nawet wtedy ciężko auto wytrzeć szybko do sucha.