Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Miałem okazję kupić czerwoną a nie kupiłem.
  2. Ale dali ognia. Przesilenie wiosenne chyba.
  3. Efekt po myciu i sealancie. Dzięki za nazwy, muszę coś kupić bo same kropki od smoły.
  4. Griffe co myślisz? Nie odp mi jaki to prix używacie.
  5. Mogę Ci jutro zrobić, mam jeszcze zimowe 225/50R17 na 1BV zawieszeniu. Lato to 19tki
  6. Nie mają już tego środka do wody co mam. Szampon też ważny do mycia. Nie używam po każdym myciu sealanta bo nieraz się nie da, zimno czy brak czasu. Ale efekt jest fajny. Pewnie mając powłokę i dobry wosk byłoby lepiej.
  7. Na umyte i wytarte auto psikasz i wcierasz ściereczka z mikrofibry.
  8. www.shinygarage.pl/shiny-garage-buff-up-exteriro-sealant-500ml.html Coś takiego mam Wyrzuć ta k2
  9. Co to za "Prix" do kropek od smoły? Robert jaki masz kolor? Ja mam zmiekczacz do wody i sealant z shine garage. Niestety twarda woda to zmora.
  10. Była kasa na silnik a brakło na wyposażenie.
  11. Co tak mało na tempo chyba że średnia. Mi też tyle paliła na tej trasie ale na tempomacie od 140 do 160.
  12. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie widziałem tam Delete bo PL menu jeszcze nie wgrane, ale jutro kuknę. Jak nie to trzeba będzie kompem. Dzięki Grzegorz
  13. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak skasować zapisane nr tel w książce w samochodzie? Bo jak miałem Lumie to były tylko te co w tel a jak zmieniłem na LG z Androidem to wskoczyło wszystko z SIM, adresy @ z Gmail'a itd do kontaktów.
  14. Mi ktoś Nexeny polecał. 2 sztuki masz za cenę 1 Michała.
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    u mnie na panelu jest ogrzewanie. ładnie na MMI na wyświetlaczu wyświetla jak się włącza.
  16. Ja dwie z Lotniska w Poznaniu do Leszna jechałem ale się nie spieszyłem. 1,5h gdzieś do Wrocławia jest do bram miasta z Leszna. Niestety są takie odcinki DK5 że jedziesz za ciężarówką i jedziesz. Na szczęście budują dalej S5 ale tylko na Wrocław.
  17. No i Komorniki, można chwilę postać.
  18. mam ET43 i oponę 255/35R19 czyli fabryczne koło i nic nie obciera
  19. Ja przez 7 tys raz zauważyłem jak do garażu wjeżdżałem to obroty 1000 miał potem przez jakiś czas też się jeszcze dopalał, niestety nie miałem dłuższej trasy akurat. Marek jak robisz długie trasy to nie zauważysz że się wypala.
  20. Tata tankuje od nowości swoja rav4 na orlenie i nic, 130 tys już ma przejechane.
  21. A nie spuszczali paliwa do zbiorników na stacji z cysterny? Wtedy cały syf w zbiornikach sie miesza no i go można zatankować.
  22. zwykly ON też jest za suchy. Zwykły ON ma śladowe ilości siarki, VERVA jej nie ma. Też leje VERVE, ostatnio tylko wlałem 12l zwykłego na orlenie bo już miałem dno a VERVY nie mają na tej stacji.
  23. Do białego auta czarne? tylko zginą na czarnych gratkach. Grill czarny super, sam mam na czarnym aucie i jakoś nie śpieszno mi do chromu.
  24. Ja z shine garage kupiłem, piane, szampon, sealant i środek do zmiękczania wody ktorym sie auto psika po umyciu ładnie wtedy woda znika z auta. Rękawice do mycia i dwa wiadra. Po umyciu i wtarciu sealantu nawet fajny efekt. Nawet fajnie wodę kropli i ścieka. Ostatnio myłem przy plus 10 i nawet wtedy ciężko auto wytrzeć szybko do sucha.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.