Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
Elektryczna? Jaki kolor słupków?
-
Spot Leszno
godz 17 w king cross na -2 poziomie
-
Spot Leszno
20.12 zapowiada się dość duży w Poznaniu.
-
Dwa kody błędów - 00956 + 03041
Zobacz czy na którejś klemie nie ma wybitych nr. U mnie ostatnio zauważyłem że jest 25 10 jakby 25 tydzień 2010 roku. Może to być data produkcji aku ale nie musi. Bateria pewnie pada, jak takie się rzeczy dzieją, jak przyjdzie większy mróz to czasem może całkiem paść.
-
B8 TrOOOOp
Napięcie ładowania to 14,4 ale pewnie jakieś dopuszczalne granice są. By trzeba miernik podłączyć pod aku i sprawdzić po kolei napięcia, na zgaszonym, ile spada przy odpalaniu, ile jest na aku bez włączonych świateł itd, ile z włączonym wszystkim co się da, no i odpowiednio ile na wolnym obrotach jak i większych czy się zmieniają wartości.
-
B8 TrOOOOp
13,7V na odpalonym chyba trochę mało.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ja mam 255 na 19tce i jest spoko jeśli chodzi o odczucia na drodze, fakt na koleinach nieraz mocno rzuca ale idzie się przyzwyczaić. Na równej drodze się płynie, 120 i się wydaje że się jedzie 60 tylko.
-
B8 TrOOOOp
Ale nawet nie mając AHA?
-
B8 TrOOOOp
Czy bez hold asist też się ręczny hamulec wyłącza po włączeniu biegu i ruszaniu? Bo u mnie ma to miejsce.
-
B8 TrOOOOp
Kolegę Grzegorza (Wrclaguna) zapytaj odnośnie map
-
Polecane opony zimowe
A na jakiej feldze kolega ma te oponki, bo ja mam felge 8Jx17 H2 ET47 i nie wiem czy wlasnie 225/50R17 beda odpowiednie (zalecane niby 235..) ? ori 17tki audi. Ale jakie dokładnie szer nie pamiętam.
-
B8 TrOOOOp
Jak mi czujnik uwaliło to tylko się kontrolka ta do góry pomarańczowa świeciła. Na fisie nic nie było.
-
Polecane opony zimowe
Alpin A5 dość nowa opona, mam je, kupiłem w zeszłym roku, której tak defakto w wielkopolsce nie było więc i zbytnio nie szło ich przetestować w śniegu, na lodzie. Na suchym bardzo fajne oponki, na cienkim śniegu dość ładnie trzymały. Ale ja mam 225/50R17
-
B8 TrOOOOp
Grzegorz musisz sekretarkę zatrudnić
-
Moje prace
lavagrau pewnie, lub coś podobne.
-
Polecane opony zimowe
Do b8 jeżeli chodzi o 17" to producent zleca 94H lub 98V XL. A ktoś wie jak sie sprawuje Michelin Alpin 5 w tym rozmiarze? Mam mętlik w głowie odnośnie wyboru opon, koło 75% zimy będzie przejeżdżone w Warszawie, reszta to trasa od czasu do czasu.Wysłane z mojego Avanta ;-) Ja mam Alpiny 5 225/50R17. Ale co tu mówić, na lekkim śniegu były przyczepne, niezbyt głośne na suchym i jak się cieplej zrobiło na wiosnę, jedynie na ostrych zakrętach się odzywały.
-
SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h
Krótkie czy długie trasy robisz? Ja ostatnio miałem 620 km przejechane i wlałem 55 litrów. Tzn przeważnie tyle przejadę. Robię krótkie odcinki. Ostatnio jechałem 20km z prędkością do 70 to zeszło do 4,5
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nic szczęka nie dzwoni. Oczywiście trzeba zwracać większą uwagę na to co na drodze jest, jakie dziury itd, by opony nie rozwalić. Na komfort nie narzekam.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jak dla mnie na 17tkach zbyt pływająco. Tam profil 50 jest. U mnie zawieszenie 1BV. Chociaż po przesiadce wiosną z 17tki na 19tki nie umiałem jechać ale to tak pierwsze wrażenie. Rzucało na koleinach.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Zostaw jak jest, fajnie to autko wygląda na 19tkach, sam mam ale opona 255/35, tak z fabryki wyjechało. Mam 17tki na zimę i spoko ale na 19tkach lepiej się prezentuje.
-
Spot Leszno
Jaka branża/stanowisko?
-
System operacyjny Android
Ja mojego G2 mini ładuje ładowarką od Nokii Lumii bo ma długi kabel nie to co te od Lg, a tą od telefonu załatwił tablet jak go podłączyłem, zrobiła pyk i nie ładuje już.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam 1BV i koła 255/35R19 i jest ok. na zimę mam 225/50R17.
-
Urlop nad Bałtykiem
Tata z Krynicy Morskiej szedł aż pod ruską granicę.
-
Urlop nad Bałtykiem
@Kamyk Bliżej ruskiej granicy jest ładniejsza woda, ojciec tam poszedł w zeszłym roku i była ekstra podobno.