Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Elektryczna? Jaki kolor słupków?
  2. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    godz 17 w king cross na -2 poziomie
  3. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    20.12 zapowiada się dość duży w Poznaniu.
  4. Zobacz czy na którejś klemie nie ma wybitych nr. U mnie ostatnio zauważyłem że jest 25 10 jakby 25 tydzień 2010 roku. Może to być data produkcji aku ale nie musi. Bateria pewnie pada, jak takie się rzeczy dzieją, jak przyjdzie większy mróz to czasem może całkiem paść.
  5. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Napięcie ładowania to 14,4 ale pewnie jakieś dopuszczalne granice są. By trzeba miernik podłączyć pod aku i sprawdzić po kolei napięcia, na zgaszonym, ile spada przy odpalaniu, ile jest na aku bez włączonych świateł itd, ile z włączonym wszystkim co się da, no i odpowiednio ile na wolnym obrotach jak i większych czy się zmieniają wartości.
  6. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    13,7V na odpalonym chyba trochę mało.
  7. ja mam 255 na 19tce i jest spoko jeśli chodzi o odczucia na drodze, fakt na koleinach nieraz mocno rzuca ale idzie się przyzwyczaić. Na równej drodze się płynie, 120 i się wydaje że się jedzie 60 tylko.
  8. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale nawet nie mając AHA?
  9. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy bez hold asist też się ręczny hamulec wyłącza po włączeniu biegu i ruszaniu? Bo u mnie ma to miejsce.
  10. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolegę Grzegorza (Wrclaguna) zapytaj odnośnie map
  11. A na jakiej feldze kolega ma te oponki, bo ja mam felge 8Jx17 H2 ET47 i nie wiem czy wlasnie 225/50R17 beda odpowiednie (zalecane niby 235..) ? ori 17tki audi. Ale jakie dokładnie szer nie pamiętam.
  12. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak mi czujnik uwaliło to tylko się kontrolka ta do góry pomarańczowa świeciła. Na fisie nic nie było.
  13. Alpin A5 dość nowa opona, mam je, kupiłem w zeszłym roku, której tak defakto w wielkopolsce nie było więc i zbytnio nie szło ich przetestować w śniegu, na lodzie. Na suchym bardzo fajne oponki, na cienkim śniegu dość ładnie trzymały. Ale ja mam 225/50R17
  14. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz musisz sekretarkę zatrudnić
  15. lavagrau pewnie, lub coś podobne.
  16. Do b8 jeżeli chodzi o 17" to producent zleca 94H lub 98V XL. A ktoś wie jak sie sprawuje Michelin Alpin 5 w tym rozmiarze? Mam mętlik w głowie odnośnie wyboru opon, koło 75% zimy będzie przejeżdżone w Warszawie, reszta to trasa od czasu do czasu.Wysłane z mojego Avanta ;-) Ja mam Alpiny 5 225/50R17. Ale co tu mówić, na lekkim śniegu były przyczepne, niezbyt głośne na suchym i jak się cieplej zrobiło na wiosnę, jedynie na ostrych zakrętach się odzywały.
  17. Krótkie czy długie trasy robisz? Ja ostatnio miałem 620 km przejechane i wlałem 55 litrów. Tzn przeważnie tyle przejadę. Robię krótkie odcinki. Ostatnio jechałem 20km z prędkością do 70 to zeszło do 4,5
  18. Nic szczęka nie dzwoni. Oczywiście trzeba zwracać większą uwagę na to co na drodze jest, jakie dziury itd, by opony nie rozwalić. Na komfort nie narzekam.
  19. Jak dla mnie na 17tkach zbyt pływająco. Tam profil 50 jest. U mnie zawieszenie 1BV. Chociaż po przesiadce wiosną z 17tki na 19tki nie umiałem jechać ale to tak pierwsze wrażenie. Rzucało na koleinach.
  20. Zostaw jak jest, fajnie to autko wygląda na 19tkach, sam mam ale opona 255/35, tak z fabryki wyjechało. Mam 17tki na zimę i spoko ale na 19tkach lepiej się prezentuje.
  21. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jaka branża/stanowisko?
  22. Ja mojego G2 mini ładuje ładowarką od Nokii Lumii bo ma długi kabel nie to co te od Lg, a tą od telefonu załatwił tablet jak go podłączyłem, zrobiła pyk i nie ładuje już.
  23. Ja mam 1BV i koła 255/35R19 i jest ok. na zimę mam 225/50R17.
  24. Tata z Krynicy Morskiej szedł aż pod ruską granicę.
  25. @Kamyk Bliżej ruskiej granicy jest ładniejsza woda, ojciec tam poszedł w zeszłym roku i była ekstra podobno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.