Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
Podobno teraz szaleją ceny ubezpieczeń. W zeszłym roku za 10 rok 2400 płaciłem za pakiet. Niektórzy i 8 tys chcieli.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
W którym ASO robiłeś?
-
B8 TrOOOOp
Nie wala się komuś maska do przed lifta w kolorze LZ9Y taka co ją można zaraz zakładać bez malowania?
-
Moje prace
Niewidzialna wycieraczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Duży ruch będzie bo targi są.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
http://allegro.pl/haczyk-do-kolpakow-audi-a7-s7-4g-8l0012243-i6063024084.htmltakie coś.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
To grosze kosztuje, u mnie też były te dekielki i fabrycznie z nimi wyjechało auto z fabryki i tego nie było w aucie. Musiałem kupić.
-
B8 TrOOOOp
Mi do zimówek założył chromowane takie krótkie, że się komponują z felgą. Te imbusowe fajne ale chyba trochę problematyczne. tzn więcej roboty przy pompowaniu/dopompowywaniu kół.
-
B8 TrOOOOp
Dlatego ja zawsze jadę do mojego wulkanizatora i tam kupuję, zakłada mi je w cenie opony i tyle, przy okazji nowe wentylki i spokój na jakiś czas.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
bez biegu się nie wkręca pow 2,5 tys obr? Przyjdzie jechać na lawecie.
-
B8 TrOOOOp
Już pewnie jedzie po nią "klient".
-
B8 TrOOOOp
U mnie też znajdziesz na zawieszeniu 1BV czyli najniższym i najtwardszym http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281157-all-b8-czarny-dawidowoz-a4-b8-quattro/?hl=dawidow%F3z
-
B8 TrOOOOp
Ja mam gniazdo 12V w bagażniku.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zobacz w opcjach CAR może masz wyłączoną klapę.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
U mnie w Wlkp śnieg był ale przez dodatnie temp w połączeniu z deszczem prawie znikł przez ostatnie kilka dni, ale q się przydawało
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
Nic nie było widać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sebastian nie łatwiej zamówić po regeneracji? Ja tak swego czasu zrobiłem jak miałem jeszcze b5.
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
Tylko że jest jeden czujnik od oleju na przystawce filtra nad chłodniczką. Jest szary, a może to jego szlak trafił? Nowy czujnik z ASO założony, ciśnienie oleju przy rozgrzaniu silnika do 50st ma 3 bary na wolnych i 5 na gazie, ale kontrolka dalej się zapaliła pow 2 tys obr nawet jak był czujnik wypięty a wkręcony manometr. Drugiego czujnika brak. Wkręcony jest szary czyli wg etki 0,9 bara mam niskiego ciśnienia kupiony bo wg vinu powinien być i jest od 0,15 do 0,35 bara.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
na pewno trzeba wolniej przejeżdżać przez wszelkiej maści dziury, przejazdy kolejowe, studzienki, włazy itd. No i w koleinach trzeba uważać bo potrafi nieźle prowadzić, bynajmniej na moich 19tkach z oponą 255/35 i omijać krawężniki by rantów nie poobdzierać.
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
No właśnie jeszcze nie, bo mechanik jeden na chorobowym a drugi czasu nie miał. Dopiero w poniedziałek. Ale musi być bo się jeszcze nie zatarło.
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
Witam, oddałem moje poprzednie auto wujowi i ma problem, zapala mu się kontrolka oleju na wyższych obrotach, w aucie z jakiś miesiąc dwa temu był wymieniony olej i czujnik od oleju bo przeciekał. W tym silniku jest jeden czy dwa czujniki od oleju? Stan oleju ok. Kontrolka też gaśnie jak się zapali, tylko jak się dodaje gazu to się w pewnym momencie zapala, i jak chodzi na jałowych to zgaśnie. Miał ktoś podobny problem? w Poniedziałek sprawdzimy ciśnienie manometrem.
-
B8 TrOOOOp
ale można założyć tablice, wojtsen zakłada.
-
B8 TrOOOOp
Kolega Wojtsen też nie ma miejsca pod tablice i jeździ. https://farm9.staticflickr.com/8873/17158337007_af13988971_h.jpg
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Może trzeba by w instrukcji zobaczyć.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
nad tą śrubą co się wkręca by ucelować felgą na dziury w piaście? To chyba wg mnie skrobaczka ale chyba do odważników.