Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podobno teraz szaleją ceny ubezpieczeń. W zeszłym roku za 10 rok 2400 płaciłem za pakiet. Niektórzy i 8 tys chcieli.
  2. W którym ASO robiłeś?
  3. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wala się komuś maska do przed lifta w kolorze LZ9Y taka co ją można zaraz zakładać bez malowania?
  4. Niewidzialna wycieraczka
  5. Duży ruch będzie bo targi są.
  6. http://allegro.pl/haczyk-do-kolpakow-audi-a7-s7-4g-8l0012243-i6063024084.htmltakie coś.
  7. To grosze kosztuje, u mnie też były te dekielki i fabrycznie z nimi wyjechało auto z fabryki i tego nie było w aucie. Musiałem kupić.
  8. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi do zimówek założył chromowane takie krótkie, że się komponują z felgą. Te imbusowe fajne ale chyba trochę problematyczne. tzn więcej roboty przy pompowaniu/dopompowywaniu kół.
  9. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego ja zawsze jadę do mojego wulkanizatora i tam kupuję, zakłada mi je w cenie opony i tyle, przy okazji nowe wentylki i spokój na jakiś czas.
  10. bez biegu się nie wkręca pow 2,5 tys obr? Przyjdzie jechać na lawecie.
  11. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już pewnie jedzie po nią "klient".
  12. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie też znajdziesz na zawieszeniu 1BV czyli najniższym i najtwardszym http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281157-all-b8-czarny-dawidowoz-a4-b8-quattro/?hl=dawidow%F3z
  13. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam gniazdo 12V w bagażniku.
  14. Zobacz w opcjach CAR może masz wyłączoną klapę.
  15. U mnie w Wlkp śnieg był ale przez dodatnie temp w połączeniu z deszczem prawie znikł przez ostatnie kilka dni, ale q się przydawało
  16. Sebastian nie łatwiej zamówić po regeneracji? Ja tak swego czasu zrobiłem jak miałem jeszcze b5.
  17. Tylko że jest jeden czujnik od oleju na przystawce filtra nad chłodniczką. Jest szary, a może to jego szlak trafił? Nowy czujnik z ASO założony, ciśnienie oleju przy rozgrzaniu silnika do 50st ma 3 bary na wolnych i 5 na gazie, ale kontrolka dalej się zapaliła pow 2 tys obr nawet jak był czujnik wypięty a wkręcony manometr. Drugiego czujnika brak. Wkręcony jest szary czyli wg etki 0,9 bara mam niskiego ciśnienia kupiony bo wg vinu powinien być i jest od 0,15 do 0,35 bara.
  18. na pewno trzeba wolniej przejeżdżać przez wszelkiej maści dziury, przejazdy kolejowe, studzienki, włazy itd. No i w koleinach trzeba uważać bo potrafi nieźle prowadzić, bynajmniej na moich 19tkach z oponą 255/35 i omijać krawężniki by rantów nie poobdzierać.
  19. No właśnie jeszcze nie, bo mechanik jeden na chorobowym a drugi czasu nie miał. Dopiero w poniedziałek. Ale musi być bo się jeszcze nie zatarło.
  20. Witam, oddałem moje poprzednie auto wujowi i ma problem, zapala mu się kontrolka oleju na wyższych obrotach, w aucie z jakiś miesiąc dwa temu był wymieniony olej i czujnik od oleju bo przeciekał. W tym silniku jest jeden czy dwa czujniki od oleju? Stan oleju ok. Kontrolka też gaśnie jak się zapali, tylko jak się dodaje gazu to się w pewnym momencie zapala, i jak chodzi na jałowych to zgaśnie. Miał ktoś podobny problem? w Poniedziałek sprawdzimy ciśnienie manometrem.
  21. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale można założyć tablice, wojtsen zakłada.
  22. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolega Wojtsen też nie ma miejsca pod tablice i jeździ. https://farm9.staticflickr.com/8873/17158337007_af13988971_h.jpg
  23. Może trzeba by w instrukcji zobaczyć.
  24. nad tą śrubą co się wkręca by ucelować felgą na dziury w piaście? To chyba wg mnie skrobaczka ale chyba do odważników.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.