Treść opublikowana przez dawidg2
-
Urlop nad Bałtykiem
Podobno Darłówko fajne, Pobierowo było ok w zeszłym roku. Ale to jak chcesz to ten tydzień ma być pogoda
-
Polecane opony zimowe
Ja mam Alpiny 5. Opona bardziej przystosowana na nasze warunki. Wg mnie dobre opony, bo i na śniegu była dobra przyczepność a i na suchym i temperaturach +10-15 st nie były zbyt głośne, jedynie jak ostro w zakrętach jechałem to się odzywały.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja też mam 3G HIGH i u mnie też nie wyświetla skali głośności przy regulacji. I tak zawsze się reguluje pod siebie czy ewentualnie pod rozmowy z pasażerami czy też nie. Więc jak dla mnie ta skala jest zbędna.
-
B8 TrOOOOp
Że kupuje w ASO, jak mają marżę 100% to 15% jak dadzą to wiesz, żebyś znów do nich przyszedł.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Jakie zboczuchy? Na 1 fajne auto przy zachodzie słońca, fajne foto.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
1 do kalendarza
-
System operacyjny Android
A google map nie macie? na moim LG jest, i się co chwile też aktualizuje.
-
Urlop nad Bałtykiem
Trzeba szukać
-
Urlop nad Bałtykiem
Sprawdź w Jarosławcu, Siostra moja właśnie tam teraz jest z rodziną i mają domek.
-
Ciezkie odpalanie 1Z ponizej 30 stopni
Mój 1Z w poprzednim aucie też tak robił, tzn jak bylo tak 15-20st jak ciepły palił i jak świece grzaly to też. Do posprawdzania wszystko i do ustawienia. Po ustawieniu się pompa rozciekla więc uszczelnil i od nowa ustawiał. Teraz niema problemów z odpalaniem, bo auto w rodzinie zostało.
-
budowa buggy 1.9 tdi 110km
Za dużo koni do lekkiej karoserii jaką ma buggy. Kiedyś też chciałem buggy zrobić bo leży u mnie silnik z Toyoty 1,3benzyna ze skrzynią, całe zawieszenie od niej itd. Wystarczyło by mieć tylko ramę buggy. Ale niema gdzie polatać i czasu zbytnio więc pomysł upadł.
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Daj nocą jak świecą te w halogenach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sezon wakacyjny więc nie ma co się dziwić.
-
Spot Leszno
Zobaczę jeszcze.
-
Spot Leszno
To kiedy spot? Bo muszę po paliwo do leszna podjechać więc mógłbym na chwilę zajechać. Ale ja bardziej raczej dziś pojadę. Urlopy są to też wiara nie ma czasu albo jej niema.
-
Hak dla A4 B8 Sedan
To nie ładowność tylko DMC przyczepy. Realna ładowność jakieś 500kg.
-
Hak dla A4 B8 Sedan
Podjedz do aso to ci powiedza co i jak. Przyczepka powoduje większe się grzanie silnika i dlatego montuja w audi wydajniejsze wentylatory. Pewnie przy spokojnej jeździe z przyczepka nic się nie stanie ale jak pojedziesz w góry czy jakąś większą byś ciągnął to pewnie by nie wyrabial jeden wiatrak, bo tak u mnie np jest. Haka nie mam.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie wiem, nie śledziłem wcześniej wątków, tak napisałem pół serio pół żartem.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sprzeda na części bo więcej zarobi niż za kompletne
-
Spot Leszno
Ja wróciłem z Leszna 40 minut temu.
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Masz foty jak to świeci chodzi o przeciwmgielne. Bo cena za żarówkę dość duża by w ciemno kupować.
-
Kod lakieru LS9R
Tu http://www.audiklub.org/dane/a4/b8/color/87.htmlnie ma takiego jak piszesz. Czyżby nie pełne dane?
-
Czyszczenie plamy po wymiocinach ...
Rozbieraj i pierz od nowa. A potem rachunek bratu wystaw.
-
Czyszczenie plamy po wymiocinach ...
Pranie na mokro? ale żeby dojść między siedzeniami byś musiał je wyciągnąć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W ulubionym miejscu foty