Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Podobno Darłówko fajne, Pobierowo było ok w zeszłym roku. Ale to jak chcesz to ten tydzień ma być pogoda
  2. Ja mam Alpiny 5. Opona bardziej przystosowana na nasze warunki. Wg mnie dobre opony, bo i na śniegu była dobra przyczepność a i na suchym i temperaturach +10-15 st nie były zbyt głośne, jedynie jak ostro w zakrętach jechałem to się odzywały.
  3. Ja też mam 3G HIGH i u mnie też nie wyświetla skali głośności przy regulacji. I tak zawsze się reguluje pod siebie czy ewentualnie pod rozmowy z pasażerami czy też nie. Więc jak dla mnie ta skala jest zbędna.
  4. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Że kupuje w ASO, jak mają marżę 100% to 15% jak dadzą to wiesz, żebyś znów do nich przyszedł.
  5. Jakie zboczuchy? Na 1 fajne auto przy zachodzie słońca, fajne foto.
  6. A google map nie macie? na moim LG jest, i się co chwile też aktualizuje.
  7. Trzeba szukać
  8. Sprawdź w Jarosławcu, Siostra moja właśnie tam teraz jest z rodziną i mają domek.
  9. Mój 1Z w poprzednim aucie też tak robił, tzn jak bylo tak 15-20st jak ciepły palił i jak świece grzaly to też. Do posprawdzania wszystko i do ustawienia. Po ustawieniu się pompa rozciekla więc uszczelnil i od nowa ustawiał. Teraz niema problemów z odpalaniem, bo auto w rodzinie zostało.
  10. Za dużo koni do lekkiej karoserii jaką ma buggy. Kiedyś też chciałem buggy zrobić bo leży u mnie silnik z Toyoty 1,3benzyna ze skrzynią, całe zawieszenie od niej itd. Wystarczyło by mieć tylko ramę buggy. Ale niema gdzie polatać i czasu zbytnio więc pomysł upadł.
  11. Daj nocą jak świecą te w halogenach.
  12. Sezon wakacyjny więc nie ma co się dziwić.
  13. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Zobaczę jeszcze.
  14. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    To kiedy spot? Bo muszę po paliwo do leszna podjechać więc mógłbym na chwilę zajechać. Ale ja bardziej raczej dziś pojadę. Urlopy są to też wiara nie ma czasu albo jej niema.
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na krecik002 temat w Audi A4 B8
    To nie ładowność tylko DMC przyczepy. Realna ładowność jakieś 500kg.
  16. dawidg2 odpowiedział(a) na krecik002 temat w Audi A4 B8
    Podjedz do aso to ci powiedza co i jak. Przyczepka powoduje większe się grzanie silnika i dlatego montuja w audi wydajniejsze wentylatory. Pewnie przy spokojnej jeździe z przyczepka nic się nie stanie ale jak pojedziesz w góry czy jakąś większą byś ciągnął to pewnie by nie wyrabial jeden wiatrak, bo tak u mnie np jest. Haka nie mam.
  17. Nie wiem, nie śledziłem wcześniej wątków, tak napisałem pół serio pół żartem.
  18. Sprzeda na części bo więcej zarobi niż za kompletne
  19. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja wróciłem z Leszna 40 minut temu.
  20. Masz foty jak to świeci chodzi o przeciwmgielne. Bo cena za żarówkę dość duża by w ciemno kupować.
  21. dawidg2 odpowiedział(a) na domek92 temat w Audi A4 B8
    Tu http://www.audiklub.org/dane/a4/b8/color/87.htmlnie ma takiego jak piszesz. Czyżby nie pełne dane?
  22. Rozbieraj i pierz od nowa. A potem rachunek bratu wystaw.
  23. Pranie na mokro? ale żeby dojść między siedzeniami byś musiał je wyciągnąć.
  24. W ulubionym miejscu foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.