Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
Pewnie mu chodzi jak ma na AUTO czy gdzieś widać.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak wiem ale ja i tak kupuje opony z pobliskiej wulkanizacji gdzie od lat robimy zakupy. Zaraz w cenie mam montaż i wyważenie. Pompanie azotem trzeba dopłacić ale to kilka zł.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Już nie chodzi że trochę taniej. Opony to jedna z tych rzeczy na której nie zamierzam zbytnio oszczędzać. Na zimę kupiłem 4 micheliny A5. Letnie mam Pirelli, które chyba nie zbyt dobre.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ale SU1 a tamte z mojego linku SU4. Właśnie co to znaczy? Czy to tak jak np w Michelinach A3, A4 i A5?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dostajesz bo i tak w dzień szybciej jak 90-100 nie pojedziesz bo taki ruch. Ja raz dostałem z fotki między Lesznem a Rawiczem, teraz już niema bo jak zrobili S5 to znikły fotoradary.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam Michały A5 kierunkowe akurat.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
http://allegro.pl/opony-4x-nexen-n-fera-su4-255-35r19-96w-xl-i5088052977.htmlcoś takiego? 1,5 opony za jednego Michelina?
-
Moje prace
nie no o pełen pakiet mi chodziło. ja mówiłem o Ledzie 1200mm. Nie myślałem że są jeszcze dłuższe.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na moje opony nic nie pomoże już. Tylko wymiana na Micheliny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od Wrocka też autostrada już, do Wrocka tylko kiepski dojazd, z Poznania przez Leszno.
-
Moje prace
Nie pamiętam dokładnie ale długa niecałe 30 zł kosztowała chyba. Krótka koło 20. Ceny netto, przy firmie i tak Vat odliczę. Cena w hurtowni elektrycznej. Musiałbym dokładnie elektryka spytać, mi tam o kasę tak nie chodziło. Tylko miałem rastry w WC i ciągle zapalanie i gaszenie niestety zabijało świetlówki, zobaczymy jak ledy się sprawdzą. Mam Lakier LZ9Yna A4 ile czasu nałożenie powłoki by wam zajęło?
-
Moje prace
T5 to cienka świetlówka, też mam te tylko mają różną barwę świecenia. Plus ledowych że moc mają o połowę mniejszą a świecą tak samo jasno i z biegiem czasu nie ściemnieje zwłaszcza końce. U mnie w firmie narazie testujemy ledy. Są tam gdzie często sie światło świeci albo często włącza bo led od razu świeci.
-
Moje prace
Jak sie nie mylę to są to ledowe świetlówki i naświetlacze ledowe. Rury ledowe zamiast świetlówek można kupić tylko trzeba wnętrzności lampy zmodyfikować, wywalić to i owo.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Takie juz były jak przywiozłem auto, zaraz jak zarejestrowałem to jechałem na wyważenie bo sie kiera trzęsła, teraz tego niema.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie pomogło. Trzeba zmienić bo wibracje są. W maszynie jak kręcił to felga prosta a opona falowała. Felgi oryginał.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam oryginalne 7 ramienne i gość w jednej wulkanizacji pytał się jaka to 18tka a ja mówię że 19tka. Mówił że w ogóle nie widać tego rozmiaru. Ale opony dostają ostro. 2 mam do wymiany bo nie są idealnie okrągłe.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie zalecają bo to szeroka opona, na koleinach niestety prowadza, mam zimę 225/50R17 i całkiem inna jazda.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
U mnie jest, bo z fabryki na takim kole moje wyjechało.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
2,6 chyba. Ale pewien teraz nie jestem. Musiałbym wlepkę zobaczyć ale u mnie sedan i Q może być inaczej.
-
B8 TrOOOOp
W Autodiagnozie zakładali do przyciemnienia takie ramki, się je w okno od środka wkłada. dodatkowy plus to że owady nie wlatują jak się szybę uchyli. Podobno są do każdego auta dopasowane.
-
B8 TrOOOOp
U mnie też tak skacze czasem. A ja mam pytanie czy normalne jest, że prawe lusterko się szybciej otwiera niż lewe przy składanych?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dzięki , czy na 19 / 35 / 255 i 1BE jest jeszcze komfort ?? Na moim 1BV bardzo ładnie się trzyma drogi, fakt dziury czuć ale bez przesady. Jedynie zmorą są koleiny na drogach. trzeba mocno trzymać kierownice. Obecnie mam zimowe 225/50R17 i na tym profilu pływa auto. Na 19tkach kupiłem auto więc nic nie zmieniałem i nie mam porównania do innych.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
W moim temacie z opisem auta są fotki. Ale lekko wchodzą do środka.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam 255/35R19 i mam jeszcze zawieszenie 1BV i jest dobrze, tylko mam fabryczne felgi z ET4.. Nie pamiętam dokładnie.
-
B8 TrOOOOp
Jak radio włączone to wyświetla zależy co się wciśnie, jak płyty słuchałem to chyba nie wyskakiwało. Głównie radia słucham a i nie grzebie na climatroniku co chwilę więc nie pamiętam kiedy nie wyskakiwało.