Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie mu chodzi jak ma na AUTO czy gdzieś widać.
  2. Tak wiem ale ja i tak kupuje opony z pobliskiej wulkanizacji gdzie od lat robimy zakupy. Zaraz w cenie mam montaż i wyważenie. Pompanie azotem trzeba dopłacić ale to kilka zł.
  3. Już nie chodzi że trochę taniej. Opony to jedna z tych rzeczy na której nie zamierzam zbytnio oszczędzać. Na zimę kupiłem 4 micheliny A5. Letnie mam Pirelli, które chyba nie zbyt dobre.
  4. Ale SU1 a tamte z mojego linku SU4. Właśnie co to znaczy? Czy to tak jak np w Michelinach A3, A4 i A5?
  5. Nie dostajesz bo i tak w dzień szybciej jak 90-100 nie pojedziesz bo taki ruch. Ja raz dostałem z fotki między Lesznem a Rawiczem, teraz już niema bo jak zrobili S5 to znikły fotoradary.
  6. Ja mam Michały A5 kierunkowe akurat.
  7. http://allegro.pl/opony-4x-nexen-n-fera-su4-255-35r19-96w-xl-i5088052977.htmlcoś takiego? 1,5 opony za jednego Michelina?
  8. nie no o pełen pakiet mi chodziło. ja mówiłem o Ledzie 1200mm. Nie myślałem że są jeszcze dłuższe.
  9. Na moje opony nic nie pomoże już. Tylko wymiana na Micheliny.
  10. Od Wrocka też autostrada już, do Wrocka tylko kiepski dojazd, z Poznania przez Leszno.
  11. Nie pamiętam dokładnie ale długa niecałe 30 zł kosztowała chyba. Krótka koło 20. Ceny netto, przy firmie i tak Vat odliczę. Cena w hurtowni elektrycznej. Musiałbym dokładnie elektryka spytać, mi tam o kasę tak nie chodziło. Tylko miałem rastry w WC i ciągle zapalanie i gaszenie niestety zabijało świetlówki, zobaczymy jak ledy się sprawdzą. Mam Lakier LZ9Yna A4 ile czasu nałożenie powłoki by wam zajęło?
  12. T5 to cienka świetlówka, też mam te tylko mają różną barwę świecenia. Plus ledowych że moc mają o połowę mniejszą a świecą tak samo jasno i z biegiem czasu nie ściemnieje zwłaszcza końce. U mnie w firmie narazie testujemy ledy. Są tam gdzie często sie światło świeci albo często włącza bo led od razu świeci.
  13. Jak sie nie mylę to są to ledowe świetlówki i naświetlacze ledowe. Rury ledowe zamiast świetlówek można kupić tylko trzeba wnętrzności lampy zmodyfikować, wywalić to i owo.
  14. Takie juz były jak przywiozłem auto, zaraz jak zarejestrowałem to jechałem na wyważenie bo sie kiera trzęsła, teraz tego niema.
  15. Nie pomogło. Trzeba zmienić bo wibracje są. W maszynie jak kręcił to felga prosta a opona falowała. Felgi oryginał.
  16. Ja mam oryginalne 7 ramienne i gość w jednej wulkanizacji pytał się jaka to 18tka a ja mówię że 19tka. Mówił że w ogóle nie widać tego rozmiaru. Ale opony dostają ostro. 2 mam do wymiany bo nie są idealnie okrągłe.
  17. Nie zalecają bo to szeroka opona, na koleinach niestety prowadza, mam zimę 225/50R17 i całkiem inna jazda.
  18. U mnie jest, bo z fabryki na takim kole moje wyjechało.
  19. 2,6 chyba. Ale pewien teraz nie jestem. Musiałbym wlepkę zobaczyć ale u mnie sedan i Q może być inaczej.
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Autodiagnozie zakładali do przyciemnienia takie ramki, się je w okno od środka wkłada. dodatkowy plus to że owady nie wlatują jak się szybę uchyli. Podobno są do każdego auta dopasowane.
  21. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie też tak skacze czasem. A ja mam pytanie czy normalne jest, że prawe lusterko się szybciej otwiera niż lewe przy składanych?
  22. dzięki , czy na 19 / 35 / 255 i 1BE jest jeszcze komfort ?? Na moim 1BV bardzo ładnie się trzyma drogi, fakt dziury czuć ale bez przesady. Jedynie zmorą są koleiny na drogach. trzeba mocno trzymać kierownice. Obecnie mam zimowe 225/50R17 i na tym profilu pływa auto. Na 19tkach kupiłem auto więc nic nie zmieniałem i nie mam porównania do innych.
  23. W moim temacie z opisem auta są fotki. Ale lekko wchodzą do środka.
  24. Ja mam 255/35R19 i mam jeszcze zawieszenie 1BV i jest dobrze, tylko mam fabryczne felgi z ET4.. Nie pamiętam dokładnie.
  25. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak radio włączone to wyświetla zależy co się wciśnie, jak płyty słuchałem to chyba nie wyskakiwało. Głównie radia słucham a i nie grzebie na climatroniku co chwilę więc nie pamiętam kiedy nie wyskakiwało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.