Pshemucha

210 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Pshemucha

Reputacja

1. Super maszyna! Koloru bym nie zmienial - tym bardziej folią, szkoda tego co masz bo wygląda bardzo elegancko. Tylko bym większe hamulce dał żeby wypełnić felgę, poza tym na mój gust z zewnątrz wszystko jest pięknie. Pozdrawiam! Niech Ci służy!
  2. To ja z tych wstydliwych. Ale mam audi dopiero od paru tygodni wiec mam dobre wytlumaczenie milo mi szystkich poznac. Uszanowanie! Na jakis spot tez licze. Pozdrowienia Podlasie!
  3. Wesolych swiat Chlopacy i pozdrowienia!
  4. Pshemucha

S-tronic

Ja z kolei mam s-tronic z trybem sport a nie mam audi drive select. Po przelaczeniu skrzyni na sport oedal gazu jest duzo bardziej czuly, samochod jedzie na wyzszych obrotach, i ciagnie biegi dluzej. Ale co jeszcze mi sie bardzo podoba, to przy redukcji sa fajne miedzygazy. Nie wiem czy tylko w 3.0tfsi v6 czy tez w mniejszych. Ale bardzo fajna sprawa. Z kolei nie jezdzilem z audi drive select i nie wiem co sie zmienia w trybie np dynamic. Wiec jak ktos wyjasni to bedzie spoko Z tego co czytalem i pytalem pare osob to lepiej sie wypowiadaja o tym s-tronicu z trybem sport. (Mozna rzucic okiem na moje auto - jest tam akurat zdjecie lewarka)
  5. Prawie kupilem evoque'a przed tym s4. Wszystko bylo ustalone ale sprzedajacy wycofal sie w ostatniej chwili. Bog chyba nade mna czuwal bo bym sobie teraz plul w brode. Co prawda zonie bardziej sie rr podobal ale teraz kazdy moj pomysl ktory mialem przed s4 uwazam za glupi no moze nie tak trafiony jak ten jak uslyszalem ze zona akceptuje s4 'juz mnie meczy to szukanie rob jak uwazasz' to nie moglem nie skorzystac
  6. Tez sie dziwie. Cena nowego jest tak wysoka ze wiekszosc dodatkow powinna juz byc. Dziwne ze kilkanascie tysiecy na podstawowe dodatki zrobila pierwszemu wlascicielowi roznice.
  7. Roznica byla spora. Ale tej stan i przebieg byl najlepszy. Wiec skupilem sie na tym a dodatki, tak jak mowisz, z czasem wpadna. Dzieki za link sporo zabawy przede mna. Ale to dopiero za jakis czas. Mam jeszcze gwarancje na 20 tys. km. Ps. Dzieki wszystkim za mile slowa. Jestem otwarty na propozycje co mozna zrobic/co wy byscie zrobili. Dodam ze przesiadlem sie z passata 1999 rok, 1.9 tdi, ajm, 326 tys. przebiegu. Poki co wszystko w tym audi jest dla mnie perfect i nawet ten nieszczesny chorus gra w moim odczuciu pieknie
  8. No niestety.. Ale od kiedy sie nim przejechalem to przestalem zwracac uwage na brak dodatkow. Z czasem kilka uzupelnie (mam nadzieje navi i b&o jesli sie da). Przy zakupie jednak glowne skrzypce gral silnik, skrzynia, wydech i quattro. Poza tym w wygladzie sie tez zakochalem mimo ze cale auto to totalna seria.
  9. Srebrny metallic. Nie wiem jak sie kolor prawidlowo nazywa. Sprawdze to z czasem A jak ktos ma chec i wolna chwile, to moze mi te numery rozkodowac. Wiem ze jest od tego odpowiedni dzial ale byloby w jednym miejscu Wtedy sam sie dowiem co tam jest a czego nie. Ale bez cisnienia. Sam tez codziennie poglebiam temat audi a4 O. Przypomnialo mi sie. Fotele oprocz ze grzane to i elektryczne. Czytalem ze oare rzeczy mozna zrobic vcdsem (czy jakos tak) ale jeszcze nie wiem dokladnie co i nie wiem co mozna u mnie. Wszystko z czasem
  10. Postaram sie dodac wiecej we czwartek. Jutro niestety nie bede mial przyjemnosci nim pojezdzic (praca) :/
  11. Witam wszystkich! Jeden z moich pierwszych postów, nawet nie wiem czy zdjęcia się otworzą. Zalogowałem się żeby się trochę od Was pouczyć, poznać swoje auto i jego możliwości. Wczoraj je odebrałem, póki co cyknąłem tylko jedną fotkę będzie lepiej. Audi s4, 2012 poliftingowy, 3.0 tfsi, 333KM, 21.700 km przebiegu, s-tronic Z dodatków to chyba tylko lakier metaliic i grzane fotele. Poza tym chyba nic. Opony zima (na zdjęciu) pirelli sottozero 245/40/18 Opony lato pirelli citnturato p7 ten sam rozmiar Oprócz auta dodaję fotkę tych kodów bo chyba po tym można rozkodować co w tym samochodzie jest a czego nie. Póki co chyba nie będę nic zmieniał (poza fotelikiem dla synka). Jak skończy się gwarancja i uzbieram troche kasy wtedy może zrobie mu tuning APR. Ale to za jakies dwa trzy lata. Dopiero do poznaję i się go uczę. Jeździ jak wariat. Uśmiech nie schodzi z gęby, żona mówi ze jestem durny itp. Ale ryczy pięknie. Nawet radia nie włączam (i tak jakieś słabe jest). Z góry dziękuję za wszelką pomoc i dobre rady! Pozdrawiam wszystkich! Pozdrawiam raz jeszcze! Jakby ktoś mógł rozkodować tą naklejkę to będę wdzięczny. Miałbym kilka planów na to auto w przyszłości (wymiana tych ekranów czarno białych i dołożenie navi i b&o) ale tak na prawdę nie wiem co mogę a co się nie uda. Poza tym włączenie drive select (ale też nie wiem jakie mam wspomaganie, jaki dyferencjał itp.) Na przyszle lato pewnie wymiana kół na 19 albo 20stki. Do tego pewnie hamulce zeby wypelnic felge. A moze nic nie zmienie. Poki co to marzenia ale pozyjemy zobaczymy!
  12. Witam wszystkich fanów marki!