Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiaderka pod GRID Guard - gdzie kupić ??


jach0o

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje 2 wiaderek pasujacych do wkłądki 26,5cm Grid Guard. Byłem w Obi i wszystkie wiaderka były albo za małe albo podstawa miała około 30 cm.

Pytanie czy wkładka do wiadra ma wchodzić i przylegać na ścisk do ścianek czy racze luzna (1 cm więcej średnicy podstawy) ??

Wkładka ma być na samymy dnie czy np w połowie lub 2/3 wiadra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane wkladki sa idealnie spasowane i leza na dnie. Niestety tylko takie rozwiazanie zdaje egzamin. Testowane byly rozne warianty. Nawet GG oryginalne z regulacja nie nadaja sie do uzytku, gdyz slabo spelniaja swoja role.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy typu Castorama, jakieś po farbach itp raczej odpadaja ?? Który sklep internetowy ma najtaniej takie wiaderka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska firma wypuscila komplet znaczy wiaderoko, gg i zakrecana szczelna pokrywe. Idealne jak sie chce podskoczyc z ciepla woda na bezdotyk (sam tak robie). Mozna tez po myciu usiasc na tym i pracowac dalej. Zestaw kosztuje okolo 80zeta, maja 3 wiaderka oznakowane:

szampon

plukanie

kola

Shiny Garage Wiadro 15L Wash - waXclusive auto detailing shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podpięcie się tu będzie ok.

Zamierzam kupić wiaderka i moje pytanie, separator ma być w tym do płukania tylko? Jeśli w tym z szamponem też, to dlaczego w ogóle, skoro rękawice czyścimy w wodzie? (tych z linka narazie brak, więc muszę coś innego skompletować).

P.S Czytam czyta, i widzę że Griffe zawsze na posterunku, to spytam po glince tej co gdzieś pisałeś żółta (mój lakier w dobrej kondycji), jakim środkiem polerować drobne rysy?? Będę to robił ręcznie.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaderka pod oru GG moga byc Cuvera - idealnie pasuja srednica. Tak, GG do obu wiaderek, pluczemy w tym w wodzie, ale potem wedruje rekawica do tego z szamponem i jak sie przyjrzec to tam tez cos sie zbiera o ile GG jest zainstalowany - takze bezpieczniej miec w obu.

Do recznego polerowania Megs Ultimate Compound lub jako one step np ValetPro Achilles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie do mycia auta tylko do gąbek itd.

Ja kupiłem wiadro z Shiny Garage, ale jedno na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...