Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urlop nad Bałtykiem


Kamillo5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar sie wybrać na weekend z zona i mała gdzies na półwysep, moze znacie kogoś, albo akurat jesteście i moglibyście podpytać o wolne pokoje? Szukam, ale cieżko, a pasowało by chociaż na weekend szybko wyskoczyć gdzies 14-16.08 badz 21-23.08

Moze chociaż namiar na kogoś, oczywiście za normalna kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dalej bo jak sam zauważyłeś jest bardzo ciężko. Spróbuj na stronie mierzeja.pl - czasem tam mają bieżące informacje choć też niestety nie zawsze. Generalnie to w Piaskach wszystkie mijane domy mają wywieszki "brak wolnych miejsc". Na pocieszenie dodam że widziałem chlopaczka przy drodze jak stal z kartką "wolny pokój". Więc szanse są zawsze.

A woda i jej temperatura doopy nie urywa ale wejść można bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamyk Bliżej ruskiej granicy jest ładniejsza woda, ojciec tam poszedł w zeszłym roku i była ekstra podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne miejsce

naprawdę tak ciężko załatwić nocleg ?

chciałbym od wtorku na kilka dni skoczyć ale jak piszesz że z noclegami kaplica to niedobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujcie . Nie jest lekko ale trafić na pewno można. Trzeba odrobiny szczęścia ale można.

03b784ec89a209d385f3689156f0b3a6.jpg

1a14947c927a65082eeadf9a971b6e9d.jpg

f7e5d898c9183ad234a9b79ece80b8db.jpg

Może tu dzwoncie?

77de343faf6b568fc450a479e9f05b88.jpg

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

dzwoniłem ale dopiero od 16 sierpnia wolne :kwasny:

jak będziesz widział jakieś wolne kwatery to daj znać

Edytowane przez aborygen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z 3 miasta . Chciałem w Krynicy. Zero miejsc totalne. Znalazłem wolne w GD. Na plażę jeździłem do Gdyni. Było fajnie ale krótko. Jedno jest pewne. W ciemno już nigdy nie pojadę. 650 w jedną stronę to za daleko na jazdę w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem

Ruch na drogach straszny. A w tych nadmorskich kurortach typu Katy Rybackie, Stegna, Krynica Morska i Piaski - katastrofa. Jechać się nie da, korki totalne. Padam dosłownie

Jeszcze jedna sugestia. Jak ktoś będzie się tam wybierał, koniecznie fenistil, rajd, off i inne środki na komary. Jest dziadostwa zatrzęsienie ....

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wczoraj właśnie słuchałem w radiu jakie korki.

Całe szczęście, że nic nie znalazłem, bo bym się chyba pociął :grin:

Ja drugi tydzień spędziłem na Agroturystyce u Teściów :decayed:

Duża działka, basenik, pusta chata, a po południu obiadek podstawiony, do tego codzienny wypad nad Zalew na plażyczkę - piasek, ratownik, wyznaczone miejsca dla dzieci, woda ciepluteńka, a do baru z zimniutkim piwkiem 20 kroków :banan:

Wybyczyłem się na maxa.

Jedyny koszt to: wóda, whisky i zapitka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ku*wa! Zawsze tak było, że w środku sezonu nie można znaleźć wolnych miejsc, a tym bardziej jak jest taka POGODA!

Nie liczcie na cud, że blisko wody coś znajdziecie.

Mieszkam od urodzenia w Gdańsku, a od 15 lat mam rodzine w Jastrzebiej Górze i Władysławowie. Nie liczcie na super oferty w tym okresie. To proste jak 2+2 :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co zalatwil w srodku sezonu? Ludzie ogarnijcie sie. Kazdy kto ma renome i dobre pokoje juz dawno ma je wynajete, zarezerwowane i oplacone.

Szukajcie w dalszych odleglosciach od plazy i tyle.

Polaczki sa madre bo zapieprzaja nad morze jak widza w tv ze upaly afrykanskie. Tylko wtedy to juz za pozno i zostake tylko placz u lament :)

Zycie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zarezerwować 3 miesiące wcześniej i mieć szczęście i trafić na deszcz i 15 stopni tak jak to było prawie cały lipiec?
Niektórzy mimo zaplanowane urlopu w pracy dowiadują się dopiero w piątek że od następnego tygodnia dostaną urlop.
I jak tu zaplanować wczasy nad polskim morzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie lamentujcie wtedy ze na ostatnia chwile nie ma miejsc.

Wiem jakie jest lato w PL. I zawsze tak jest, a kazdy co roku ma ten sam problem. U nas zawsze jest ruletka z pogoda :)

Ale jak juz sie zrobi to kazdy spina portki i sie wkurza, ze nie ma miejsc :)

Life is brutal :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to są portale z noclegami :) Wpisujesz w wyszukiwarkę Bookapart gdzie chcesz jechać i wyskakują propozycję wolnych miejsc, to nie takie trudne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...