Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co racja to racja jak x360 chodzi to tak jakby cichy odkurzacz :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja jak x360 chodzi to tak jakby cichy odkurzacz :disgust:

najnowsza aktualizacja wprowadziła mozliwosc nagrywania gier na dysk.. wiec juz niema głosnego napedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wszystkie ? bo wiem że ze starego xboxa mozna byla zgrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, ktorzy chca wydac troche grosza zeby pograc w GTA4

http://netologia.pl/gta-4-a-mialo-byc-tak-pieknie

A mi się widzi :decayed:

Po przejściu debilnego instalatora wszystko jest jak należy a zabawa równie świetna jak na PS3. Gram na padzie od X360 więc w zasadzie różnicy nie ma ;)

Czasu za wiele nie miałem by pykać ale już wiem że trochę nad nią posiedzę :cool1:

Reniu a jaką masz karte grafiki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu a jaką masz karte grafiki??
Intel C2D E6600 @3.2, 2GB DDRII, GF9800GTX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu a jaką masz karte grafiki??
Intel C2D E6600 @3.2, 2GB DDRII, GF9800GTX

No to wszystko jasne że gierka hasa dobrze. Ja mam gf7600 i obawiam sie ze moge zapomnieć pamieci za mało a reszta uciagnie wieć małe upgrade będzie trzeba robić

Ciekawe jak tam z nowym NFSem jeśli chodzi o wymagania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowym NFS sprawa wygląda gorzej bo nie czasem na wypasionych sprzętach chodzi do d*py i tak na prawde nie wiadomo dlaczego tak jest. Mam teorię że po prostu zrypali konwersję z konsoli :wallbash:

Musisz sprawdzić jak będzie chodził w Twoim, konkretnym przypadku. Pożycz od kogoś i sprawdź.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 11:34_________________________________________________W sprawie plynności animacji w GTA 4:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379664

osobiście nie sprawdzałem ale ponoć daje kopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padziku swobodnie można sobie kręcić kamerką. Znowu pad od X360 sprawdza się rewelacyjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem wierny ps... mialem wszystkie i teraz sie bawie ps3 :) ... jesli masz mniej gotowy (bo chyba xbox tanszy) to tez nie bedzie zly wybor :good: takie plusy xbox ze przerabiasz... o przerobionej ps3 jeszcze nie slyszalem i za gry sie słono placi.. mnie to nie przeszkadza osobiscie....no ale realia polskie sa takie a nie inne :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przerobi się xboxa, to odrazu chyba się gwarancję traci, a nie chciałbym, aby padł, a gwarancji by nie było. Co do cen gier to jak przeglądałem na allegro, to są podobne, ale cenami gier się nie przejmuję, bo będę się jak coś z bratem składać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego oczekujesz od konsoli... to podstawowe pytanie.

XBOX gwarantuje duzo ciekawsza rozrywke online.

Mozliwosci "graficzne" sa podobne.

XBOX oferruje znacznie wiecej gier, ma rowniez duza oferte tzw. casuali - czyli drobnych gier/arcade.

XBOX jest glosniejszy :tongue4: - choc jesli ktos nie gra z wylaczonym glosem to mu to nie przeszkadza.

XBOX ma o niebo wygodniejsze pady, jest bardziej doinwestowany ze strony producenta, rozwija sie caly czas.

Mozna go przeflashowac... ale ja osobiscie jestem temu przeciwny. Jak kogos stac na konsole, to mozna i gre kupic raz na jakis czas.

XBOX Live! jest rewelacją! (gra online, sklep z dodatkami do gier/grami)

XBOX wspolpracuje z Netflixem - najwiekszym "dystrybutorem" filmow dvd online

PS3 ma strasznie niewygodne pady, ale maja one + w postaci wbudowanej baterii (do xboxa mozna kupic play&charge).

PS3 bardziej pasuje do czarnych TV :evil:

PS3 sprzedaje sie slabo... gier jest znacznie mniej.

PS3 ma kilka (niestety tylko kilka, X ma ich znacznie wiecej) tytulow gier, dla ktorych warto miec ta konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słyszałem, że na xboxa jest znacznie więcej gier, ponieważ m.in. na PS3 ciężko się je robi. To że xbox jest głośny to raczej nie problem (można się przyzwyczaić).

Szczerze to nastawiłem się na PS3, ponieważ jest on krócej na rynku, więc prawdopodobnie przez dłuższy czas nie będzie miał swojego następcy to i gry dłużej na niego będą wychodzić :>

Co do Xboxa to jaka wersja jest teraz najlepsza? Premium, Elite? No i jak to jest z tym abonamentem na internet, co jaki czas trzeba to kupować i ile to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze PS3 jest krocej na rynku... swiadczy tylko o Sony :kox:

Przekladali dlugo premiere (wstepnie miala byc na rowni z X).

Konsole beda na rynku przez mniej wiecej ten sam okres, bo przeciez Sony nie da sie wyprzedzic technologicznie Microsoftowi i vice versa.

Abonament do Live'a mozna kupic za 99PLN na allegro (starcza na 12/13 m-cy).

Ktory XBOX? Premium lub Elite.

Elite jest w kolorze czarnym i ma dysk 120GB co przy nowej opcji instalacji gier na dysku XBOXa jest kuszace.

Ja mam X od ponad 2 lat i sobie bardzo chwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...