Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat w COD4 bardzo malo gram...

Masz GRIDa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gra ktoś w GTA2 po sieci przez GameHuntera :mysli: chyba najtrudniejsza zręcznościówka z gier sieciowych :kox: naprawde :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w COD4 bardzo malo gram...

Masz GRIDa? :)

sorry z codmaster mam tylko DIRT i cmr4[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:24_________________________________________________

moj nick na xboxlive martin a4

piszesz sie na cod4 czy cos :)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro ide wciągnąć GTA IV. A obecnie kończe Dead Space, Red Alert 3.

Cały czas łupie po sieci w Fife 09 oraz w Test Drive Unlimited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas łupie po sieci w Fife 09 oraz w Test Drive Unlimited

to chyba się jakos musimy umówić :decayed: pisz pw jak coś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo.... można zrobić kiedyś ustawkę w TDU po sieci :hi: Będzię pretekst by wyciągnąć kierownicę z szafy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja męczę Far Cry 2 od kilku dni. W mojej opinii gierka srednia. Grywalnosc na srednim poziomie. Grafika super ale na tym w sumie sie konczy. Jak dla mnie gra jest monotonna i nie warto wydawac na nia 100 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja męczę Far Cry 2 od kilku dni. W mojej opinii gierka srednia. Grywalnosc na srednim poziomie. Grafika super ale na tym w sumie sie konczy. Jak dla mnie gra jest monotonna i nie warto wydawac na nia 100 zl.

podzielam Twoje zdanie kicha totalna pograłem godzinę i darowałem sobie nudyyyy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy śmigam do MediaMarkt po GTA4 :kox: Po pół roku od wyjścia gry na konsole wreszcie będzie można zagrać na piecu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy śmigam do MediaMarkt po GTA4 :kox: Po pół roku od wyjścia gry na konsole wreszcie będzie można zagrać na piecu :chytry:

A to wyszła juz na PC??? Słyszałem że dosc spore wymagania :gwizdanie: mam nadzieje ze to mity jeśli chodzi o grafike ze min to gf7900 :gwizdanie: ja mam gf7600 i jak nie pójdzie.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam obrazek na dole którego jest tabelka w której można sprawdzić jak gra będzie chodzic na konkretnym konfigu:

40022824gs2.th.jpg

Pisali też że ludzie odpalają w ustawieniah max podczas gdy są one zarezerwowaen dla najsilniejszych konfigów, kolejną rzeczą jest rozdzielczość. Na starszych kompach można zapomnieć o płynnym graniu powyżej 1280.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz w Call of Duty WORLD AT WAR i NFS Undercover. Dobre gry super grafika tylko krótkie jak dla mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam obrazek na dole którego jest tabelka w której można sprawdzić jak gra będzie chodzic na konkretnym konfigu:

40022824gs2.th.jpg

Pisali też że ludzie odpalają w ustawieniah max podczas gdy są one zarezerwowaen dla najsilniejszych konfigów, kolejną rzeczą jest rozdzielczość. Na starszych kompach można zapomnieć o płynnym graniu powyżej 1280.

Taa to pograne :wallbash: trzeba grafike kupowac i kostke ramu i pociagnie :OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu grywałem w sieci w strategie Delirium na S2 jako z4dr4 do znudzenia:sick3:

Teraz jak czas pozwoli NFS ProStreet, SETTLERS V, CC3, AoW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, ktorzy chca wydac troche grosza zeby pograc w GTA4

http://netologia.pl/gta-4-a-mialo-byc-tak-pieknie

A mi się widzi :decayed:

Po przejściu debilnego instalatora wszystko jest jak należy a zabawa równie świetna jak na PS3. Gram na padzie od X360 więc w zasadzie różnicy nie ma ;)

Czasu za wiele nie miałem by pykać ale już wiem że trochę nad nią posiedzę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu na pewno byla by roznica jakbys odpalil na x360 w HD na 32 calach co najmniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla na PS3 kilka dni po premierze na 42". Powiem Ci że wygląda praktycznie tak samo, streowanie równieź zbliżone bo gram na padzie od X360.

Na konsoli również przychrupywało no i zasięg widoczności był mocno okrojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...