-
Podlaczenie wzmacniacza pod seryjne audio
Tak mam taki wzmachol a teraz mam podlaczone zamiast orginalnego glosnika w subie podlaczona skrzynie I poprostu orginalny wzmacniacz nie daje rady jej uciagnac gra jako tako ale to nie to
-
Podlaczenie wzmacniacza pod seryjne audio
Nie mam bose I nie wiem czy mam wzmaka z filtrem. Jak moge to sprawdzic ?
-
Podlaczenie wzmacniacza pod seryjne audio
Witam mam pytanko czy moze ktos sie orientuje jak podlaczyc ze tak powiem normalny wzmacniacz pod seryjne audio. Mam orginalny zwykly subwoofer z jakims tam orginalnym wzmacniaczem a chcialbym podlaczyc wiekszy I do tego skrzynie. Problem polega na tym ze do tego orginalnego wzmacniacza podlaczona jest cala kostka z kilkoma czy tam kilkunastoma kablami a do zwyklego wzmacniacza wiemy ze wystarczy plus minus I chinche do radia. Sek w, tym ze w orginalnym radiu jakie mam 2din rns-e nie ma wyjscia na chinche a nie chcial bym zmieniac radia. Czy moze mi ktos pomoc ?
-
Stukanie w kolektorze ssacym
Miales racje kolego byla to wyrobiona zebatka w zaworze elektrycznym zaworze egr. Koszt calego zaworu firmy VDO to 750zl ale wkoncu spokoj I zadnego stukania
-
Stukanie w kolektorze ssacym
Witam, mam taki problem po odpaleniu auta slychac wyrazne stukanie z kolektora ssacego tzn przy poczatku kolektora nie od silnika, jest to ze tak powiem systematyczne stukanie typu "stuk stuk" 2-3 sek ciszy I znowu "stuk stuk" I tak w kolko na biegu jalowym ale jak dodam gazu czy normalnie jade wszystko ustaje. Mial ktos podobny problem ? Mam silnik 2.0 BRD
-
Turbo z 3.0 do 2.0
Rozumiem dzieki za info. Pozdrawiam
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ladne B7 naprawde. Powiedz kolego z kad nabyles te silowniki do klapy ?
-
Turbo z 3.0 do 2.0
Rozumiem ale sama wymiana coolera bez turbo ma sens ?
-
Turbo z 3.0 do 2.0
QKlekot bo klekot ale chodzilo mi bardziej o to zeby za glosny nie byl bo dlugie trasy latam. A powiedz mi kolego co bys mi doradzil apropo intercoolera czy warto sie bawic w wymiane na wiekszy ?
-
Turbo z 3.0 do 2.0
Tzn wiesz nie jedzie zle, ladnie sie wkreca na obroty ale dla mnie juz malo a powiedzcie mi gdzie moge dobrze wydech zrobic w zachodniopomorskim lub gdzies w poblizu. Mysle nad wieksza srednica I jakims przelotem ale zeby za razem ladnie brzmail
-
Turbo z 3.0 do 2.0
Dzieki chlopaki za info. Pozdrawiam
-
Turbo z 3.0 do 2.0
Witam, posiadam audi z silnikiem 2.0 BRD 170km I chcialbym podkrecic troche moc lecz nie samym programem I mam pytanie czy ktos wie czy mozna wsadzic turbo od silnika 3.0 tdi jesli tak to czy wymaga to wielu przerobek chociazby czy pasuje na te same mocowania co orginalne turbo od 2.0 ? Mam tez plan na wydech ale chcialbym zaczac od turbo nastepnie intercooler I dopiero wydech.
Barti716
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta