-
Brak mocy w A6 C5 1.8T
dolot szczelny, wężyk z gruszki ściągnięty nadal brak doładowania. obstawiam zawór DV badź uszkodzony wastegate
-
Brak mocy w A6 C5 1.8T
Proszę o ocenę logów tak jak wyżej pisałem auto nie ma mocy jeździ jak bez turbiny zrobiłem adaptacje przepustnicy przeczyściłem wtyczki n75 sprawdzone vagiem słychać jego prace Błąd jaki się pojawia w załączniku. Logi Statyczne: 008 https://log.tunezilla.com/s/D2rchV3Ddata:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== 001 007 https://log.tunezilla.com/s/SHFJJp4Q 002 008 https://log.tunezilla.com/s/mIkTKyAV Dynamiczne 002 007 https://log.tunezilla.com/s/BxxCvCx6 001 013 https://log.tunezilla.com/s/j4kDJq0L 002 025 https://log.tunezilla.com/s/4IaisIFs
-
Brak mocy w A6 C5 1.8T
Dziękuję za pomoc jutro postaram się zrobić logi
-
Brak mocy w A6 C5 1.8T
Jeśli bym znalazl taka informacje nie pisałbym tego posta
-
Brak mocy w A6 C5 1.8T
Witam forumowiczów proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu otóż auto A6 C5 z silnikiem 1.8t 150koni nie znam dokładnego kodu silnika (auto znajomego) od pewnego czasu brakuje mu mocy jeździ jak zwykle 1.8 z tego co mi wiadomo był jakiś błąd doładowania ( który został jakiś czas temu usunięty i póki co się nie pokazał ponownie wiec nie znam dokładnego numeru błędu. Proszę o pomoc jakie logi wykonać aby można było cokolwiek wywnioskować od razu dodam ze logów z kanału 115 i 118 nie jestem w stanie wykonać ponieważ tych kanałów po prostu nie ma dlatego proszę o pomoc jakie kanały logów zrobić statyczne dynamiczne które później wstawie by rozwiązać problem braku mocy. Pozdrawiam
-
Galiov zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
-
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Prosze o identyfikacje kodu lakieru brak nalepki VIN : WAUZZZ8DZXA210109 Z góry dziekuje
-
Stukanie w silniku
Czy udało ci się zdiagnozować problem ? U mnie jest prawie identyczne stukanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników. Pochodze z Rzeszowa mam 21 lat. Moje Audi to model A4 B5 z silnikiem 1.9 TDi AFN o mocy 110km jest to moje pierwsze wlasne auto Pozdrawiam