-
spec_50 obserwuje zawartość Wkładka zamka drzwi kierowcy, a centralny zamek
-
Wkładka zamka drzwi kierowcy, a centralny zamek
Witam .Mam podobny problem z wkładką:najpierw nie mogłem włożyć kluczyka do końca,ale po kilku razach mocniejszego wciskania kluczyk wszedł,ale nie mogę przekręcić.Jeżeli ogarnąłeś ten problem z wkładką, prosiłbym o wskazówki.Byłbym wdzięczny. Piszę o zamku przy drzwiach od kierowcy.Drugi zamek działa.
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Jeżdżę 2-gi miesiąc z gazem.Płacę 2 zł. z groszami za litr i jestem bardzo zadowolony,zwłaszcza jak widzę ceny benzyny na stacjach.A co do spalania,10-15% więcej niż benzyny,porządnie ustawiona instalacja.Jasne,że gdy "pocisnę",np. do ok. 160/h to spalanie wzrasta do ok 14-15 l/100km. Ale głównym czynnikiem jest,jak dużo zamierzasz jeździć,żeby instalacja /ok.2.600/,zwróciła się w miarę szybko. Nie zauważam istotnej różnicy w mocy silnika.
-
[ALL B5] Listwa boczna przedniej szyby-prawa
Witam! Pewnie "przydała się" komuś moja listwa przy szybie przedniej z prawej strony /sama nie mogła wypaść/. Proszę o informacje,gdzie i jak załatwić taką listwę /dł. ok. 77 cm./Kraść nie zamierzam. A4 B5 sedan -1999. Będę wdzięczny za pomoc.
-
[B5 ACK] Jakie przewody zapłonowe ?
To jest bzdura.Różnica temperatur przy gazie i benzynie,to kilka stopni C. Obecnie,jak zresztą większość rzeczy wykonuje się z nowych technologicznie materiałów.Te "stare" "markowe"mogą być już przeżytkiem. Płacisz za markę i dużo,czy za jakość/nowość/ ,za mniejszą cenę. Kilka stów za przewody,lekka przesada...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam wszystkich uczestników forum! Jestem "nowicjuszem",auto posiadam od kilku dni.A4 1,6 AHL z 1999 sedan. P.S.Proszę o wyrozumiałość,gdybym coś "chlapnął".
spec_50
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta