-
Problem ze skrzynią CVT JZT ? i błąd p1764
tak mi pokazało delchina czyli co z tym fantem się teraz robi? jakieś rady?
-
marcinnowik obserwuje zawartość Zegar radiowy w Audi A4 B6 i Problem ze skrzynią CVT JZT ? i błąd p1764
-
Problem ze skrzynią CVT JZT ? i błąd p1764
witam. posiadam audi a4b7 2.0 TDI BRE skrzynia CVT JZT. podczas powrotu do domu z pracy auto przestało ciągnąć. słychać było jak by tarcie w skrzyni nie nabierało prędkości ale jakoś do domu udało się dojechać (ok 1 km) podłączyłem kompa (jakis chinol) w skrzyni pokazało mi błąd p1764 temperatura oleju skrzyni biegów. audi stalo kilka dni pod domem az dzis postanowilem sprobowac uruchomić. po odpaleniu wrzuceniu R i D auto normalnie jedzie w przód i tył. przejechalem dosłownie kawałek ale bez zadnego szarpania ani dziwnych dzwięków. czy możliwe że to wina oleju? nie wiem kiedy poprzedni właściciel i czy w ogóle go wymianiał. kolejne pytanie jeśli wymiana oleju to jaki olej i czy jest w niej jakiś filtr? bo co spec to inna wersja... pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość w odpowiedziach
-
A4B7 kodowanie swiatel
Poprzedni temat ktos zamknal wiec otwieram nowy tylko po to aby krok po kroku ktos mi napisal jak zrobic swiatla do jazdy dziennej poprzez VCDS lub VAGCOM bez kodowania dlugiego... pomoze ktos? Zielony jestem w tych adaptacjach
-
VCDS brak długiego KODOWANIA
kolego Ty rozumiesz po polsku ze NIE MAM DLUGIEGO KODOWANIA a Ty podajesz mi linka z DLUGIM kodowaniem dzieki za pomoc heh
-
VCDS brak długiego KODOWANIA
chodzi mi o jakis spis... np halogeny jako swiatla do jazdy dziennej
-
VCDS brak długiego KODOWANIA
i kto tu pisze na temat? bo nie widzę odpowiedzi... co moge zmienic VCDS skoro nie mam kodowania dlugiego? piszecie o jakichs wycieraczkach wiec jednak cos sie da zmienic... bedzie ktos tak mily i podpowie CO MOZNA ZMIENIC ZA POMOCA VCDS I INNE BEZ KODOWANIA DLUGIEGO?
-
A4 b7 rysa na całej długości auta
mama taka ryse ale duuuuzo krotsza. jak z nia sobie poradziles?
-
VCDS brak długiego KODOWANIA
Ze strony VCDS nie mam zadnej podpowiedzi...
-
VCDS brak długiego KODOWANIA
Witam. Może było może nie lecz ja nie znalazłem konkretnej odp. VCDS brak kodowania długiego. Czy da się coś zmienić wymienić aby dało się kodować tzn żeby było długie kodowanie? Jeśli nie to co mogę zakodować na obecnym sterowniku (który posiada jedynie kodowanie krótkie)? Nie oczekuję na odpowiedzi "użyj wyszukiwarki" Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jak wół napisane ze w boczku ponizej wlewu paliwa
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Kupilem nowszy model odbiornika i hula palma zaswiecila sie po 5 minutach. Podłączalem dla bezpieczenstwa przy odlaczonym alumulatorze. A tak dla jasności antenka nie siedzi w okolicach wlewu paliwa tylko pod tylnym zderzakiem na tylnej belce w rogu prawym. W razie pytan mam zdjęcia wiec priv i podesle bo nie moge tu dodac zalacznika. Powodzenia
-
Kłopoty z czujnikiem zapięcia pasów/Niskie napięcie ładowania?
Spoko u mnie z 1 strony tez było troche duzo kleju ale delikatnie rozkleilem obudowe. Pozniej skleisz to zwyklym superglue i trzyma
-
Kłopoty z czujnikiem zapięcia pasów/Niskie napięcie ładowania?
Wyjmujesz fotel odkręcasz klamre od pasow rozbierasz ja (płaski śrubokręt wkładac od strony wkładania klamry pasa i delikatnie przekręcić tak aby plastiki obudowy sie rozkleily). Po rozebraniu masz taki bialy plastik z 2 kablami w ktorym jest cienka blaszka. Trzeba ja delikatnie podgiac i po problemie. Pozdrawiam
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Bo nigdy nie zdejmowalem zderzaka może dlatego prosze o zdjęcia dziekuje za pomoc :/
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jakies foto ktoś posiada?
marcinnowik
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta