Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymontowanie immo


paradox2604

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie  chcialem sie zabrac za naprawe immo w a4b7 1.9tdi bo czasami mi nie "lapie" chcialem posprawdzac laczenia itp gdzie sie ono znajduje i jak sie do niego dostac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli nie łapie.Samego immo nie naprawisz.Do sprawdzenia pętla immobilajzera

 

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  wlasnie chce ja przeczyscic i w razie czego zawiesc  immo do naprawy jak bedzie trzeba ale musze wiedziec gdzie sie znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz przeczyścić cewkę pętle ? ??

:grin:

 

Tego się nie czyści jak Ci nie coś przy niej nie kontaktuje ewentualnie do przelutowania styki albo do wymiany a nie do czyszczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paradox2604 napisał:

no  wlasnie chce ja przeczyscic i w razie czego zawiesc  immo do naprawy jak bedzie trzeba ale musze wiedziec gdzie sie znajduje

Posprawdzaj połączenia w kostkach ewentualnie tak jak kolega wyżej pisze przelutuj styki,jeśli dalej będzie to samo to wymiana pętli

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo jest w zegarach.A jak dostać się do pętli odkręcasz i zdejmujesz platikową obudowę kierownicy i masz wszystko na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki  zapytam jeszcze cos nie na temat ale nie bede zakladal nowego tematu  dlaczego niektore liczniki sa kolorowe tak jak w linku   a ja mam tylko czerwone menu??i czy taki licznik bedzie pasowal do b7 1.9 tdi?

http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b6-b7-tdi-kolorowy-fis-8e0920930j-i7148556077.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1    kolorowe livzniki były montowane w autach wyposażonych w nawigację bez nawigacji czerwone.

  2  Da zie wymienić ale to nie jest takie proste ,trzeba dobrać po numerach odpowiedni licznik znać PIN immo itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki a czy licznik od anglika bedzie pasowal jezeli znajde odpowiedni numer chodzi mi oto ze chce sie pobawic programem  i potrzebny mi jakis stary licznik aby na nim mogl sie "uczyc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym programem nic nie zrobisz , niewiem czy anglik będzie pasował z tego co się orientuję są jakieś problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vagiem to możesz pousuwać błędy ,coś przekodować,posprawdzać sobie bloki pomiaroweitd ale nie zaadaptować nowy licznik.Do tego potrzebny jest inny program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny program i kabel np vag dash can

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki  a ktos z was sie zna mniej wiecej na takim czyms? moze mi ktos powiedziec jak podlaczyc licznik wyjety do programu i zasilania moze jakis schemat? tak zebym mogl to robic w domu nie przy samochodzie bede wdzieczny za wskazowki moze ktos da kontakt na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie ostatnie pytanie czasami przed zapalaniem silnika pokazuje mi sie napis SAFE tu gdzie licznik km czy to jest wlasnie oznaka immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. to znaczy ze transponder nie rozpoznany lub nie przyuczony

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak część znajdująca się w kluczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...