Treść opublikowana przez Harbonnet
-
Polecane opony letnie
Cześć, nie dawno kupiłem opony i widzę, że jest na nich oznaczenie. Ja się niestety nie znam, ale tutaj jest zdjęcie opony. Ktoś z was może orientuje się co to za oznaczenie?
-
Rodzinne kombi
No niezła machina, naprawdę robi wrażenie!
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No samochodzik świetny, mody też super. Powodzenia w dalszym modzeniu.
-
A6 C6, znów klekot, znów Quattro
No gratuluję, świetnie się prezentuje ta czarna strzała.
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Świetny samochód i widać, że zdecydowanie o niego dbasz.
-
A4 b6 AVJ Niebieska!
Gratuluję samochodu oby służył przez lata. Pozdrawiam!
-
B5 Biturbo
Świetny samochód, pozdrawiam właściciela i życzę szerokości.
-
BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
Naprawdę ładne BMW, ogólnie nie lubię tej marki, źle mi się kojarzy, ale samochód mimo wszystko ładny.
-
RS4 B9 Nardo Gray
Ale zazdrość zżera. Naprawdę cudowny samochód, życzę szerokości kolego!
-
A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto
Wow, no tylko pozazdrościć samochodu, telefonem robisz zdjęcia? Na niektórych bardzo ładne kolory wychodzą.
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Podziwiam, za samodzielne naprawy i naprawdę widać, że dbasz o ten samochód. Pozdrawiam!
-
Silver bfb a4 b7
Gratuluję zakupu. Życzę szerokości i bezawaryjności. Niech samochód służy.
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Zawsze byłem przeciwnikiem ciemnego lakieru i ciemnych felg, ale u Ciebie to wygląda naprawdę dobrze. Powiedz mi czym robisz zdjęcia? Bo robią wrażenie.
-
A4b6 1.8T BFB Quattro
Jaką różnicę daje taki napęd 4x4 na codzień w takim samochodzie?
-
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI 201,2 KM 406 NM by Pixi
Masz CB, a gdzie wielka antena? Już nie jest to konieczne czy jak?
-
A4 1.8T BFB QUATTRO S-LINE WEW. GWINT MTS-GOLD BIX-B8 HEBLE 345/288 + SLINE ZEWN. POMPEI 19?
Naprawdę ładny samochodzik. Gratuluję właścicielowi, szerokości!
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
No to życzę powodzenia w składaniu. Tylko dlaczego dopiero w Grudniu a nie wcześniej?
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Najlepsze jest to, że ta reklama do tego samochodu pasuje i nawet dobrze to wygląda
-
Audi A4 B5 1.8T NOGARO BLUE?Smerf❤️
Naprawdę ciekawy kolorek, wyróżnia się w szarej codzienności. Nie myślałeś może o jakiś nowych flegach bo te trochę straszą.
-
[B5 AEB] 1.8TQ By SzczepSon
A co to tam z tyłu pod tablicą się stało? Nie zamierzasz nic z tym robić?
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
Dbasz o samochód i to się ceni. Życzę dalszych długich kilometrów!
-
A3 8P 1.9 tdi BKC Sportback Ambition Eibach Pro-Kit 18"
Tak jak ktoś wcześniej pisał. Na szare zazwyczaj się nie zwraca uwagi to taki pospolity kolor. Twój samochód naprawdę ma w sobie to coś i tą uwagę przykuwa.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Świetny samochód, naprawdę robi niezłe wrażenie. Taka mała niepozorna Audica
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Ostatnio u mnie też pojawił się ten problem, chyba to dość częste w tym modelu. Na szczęście uporałem się z tym.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Piękny samochód widać, że o niego dbasz. Podziwiam i gratuluję.