Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem zima lepsza niż lato :P 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, shakal napisał:

Furka obejrzana na żywo. Jest kox :kox:
Kiera robi robotę, zresztą rotor tez :decayed::oczko:


Wysłane z iPhone

Kiere musisz sobie zafundować tez taka heh :D Tylko z przyciskiem MODE

1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

Pasuje tu to koło :thumbup1:

Dzieki :hi:

14 minut temu, Norbas napisał:

Moim zdaniem zima lepsza niż lato :P 

He calkiem mozliwe,szkoda ze nie przyszly w kolorze srebnym bo bylem bardzo ciekaw ale i tak jest okey :D 

Teraz aby zamontowac listwy boczne i androida i jest juz okey. Ale tez bede kombinowal cos z kiera zeby ta multi chociaz dzialala w standardzie czyli glosnosc i zmiana utworow np.

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Jak podziałasz z navi na andoidzie dotykowym daj znać jak montaz funkcie i wogle jak smiga naglosnienie

ja sie zastanawiam nad ta z navipremium

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie mialem jutro sie za to zabierac,ale zapomnialem zakupic kosza 2 din i teraz lipa eh.chyba ze idzie jakos przerobic 1 din na 2 din ???

Opublikowano

W Klikawie koło betoniarni gość ma sporo części do audi, może i kosz będzie miał.

Tunel można przerobić, ale kosz trzeba wymienić z tego co się orientuję. 

Opublikowano

Dokładnie tunel da się zaadoptować ale kosz tylko nowy 2din. 

 

Furka zacna. Pięknie rotor siedzi

Opublikowano

@Mizur138 są gdzieś na stronie Dawmaca te twoje felgi ? Czy dzwoniłeś/jechałeś do nich ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

@Mizur138 są gdzieś na stronie Dawmaca te twoje felgi ? Czy dzwoniłeś/jechałeś do nich ?

Tak sa na stronie,tylko musisz poszukac bo tam jest tego duzo :D 

Opublikowano
Teraz, Mizur138 napisał:

Tak sa na stronie,tylko musisz poszukac bo tam jest tego duzo :D 

Masz jakiś numer modelu ? Muszę coś wpisać w szukajkę, bo samych 5x112 jest 29 stron.. :)

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, HOLMATRO napisał:

Masz jakiś numer modelu ? Muszę coś wpisać w szukajkę, bo samych 5x112 jest 29 stron.. :)

MODEL 558 19'' 8,5J ET35 5x112 Matt GM-POL

Opublikowano
Teraz, Mizur138 napisał:

MODEL 558 19'' 8,5J ET35 5x112 Matt GM-POL

Klasa.. ;)

Opublikowano

Jeżeli rotory brane od Dawmaca to nie są przypadkiem podjebki? 

 

Opublikowano
  • Autor
Jeżeli rotory brane od Dawmaca to nie są przypadkiem podjebki? 
 
No nie ori ale ja o tym pisałem. Ale według mnie to znaczenia nie ma. Jeżdżę na vossen fejk i cały czas proste. A dawmac ma też swoją opinię.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
15 minut temu, Mizur138 napisał:

No nie ori ale ja o tym pisałem. Ale według mnie to znaczenia nie ma. Jeżdżę na vossen fejk i cały czas proste. A dawmac ma też swoją opinię.

Jakościowo dają radę. Warto patrzeć na max load dla danej felgi.

Jedyna dyskwalifikująca je różnica w porównaniu do ori to brak wklęsłości wg mnie i słabe parametry szerokość/et.

Opublikowano

Mega kozak na tych zimowkach :3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Myślałem wcześniej nad replikami, ale do tej pory boję się czy byłyby cały czas proste w mojej okolicy...

Edytowane przez niwet

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, afroo. napisał:

Jakościowo dają radę. Warto patrzeć na max load dla danej felgi.

Jedyna dyskwalifikująca je różnica w porównaniu do ori to brak wklęsłości wg mnie i słabe parametry szerokość/et.

Nawet szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na wklęsłość miedzy ori a fake,z parametrami to juz inne kwestia bo kazdy juz pod siebie szuka :D

2 minuty temu, niwet napisał:

Myślałem wcześniej nad replikami, ale do tej pory boję się czy byłyby cały czas proste w mojej okolicy...

Mozesz smialo brac,na fake vossen jezdzilem nie po jednych dziurach i jest ok. Raz nawet przy 80km/h wpadłem w dziure przez nie uwage to kilka metrow dalej sprawdzalem czy felgi nie pogielo i czy cos z opona nie tak i wszystko było okey. Wiec smialo polecam,chociaz teraz cenowo replika a ori uzywka to ta sama cena a nawet mozna wychaczyc w bardzo dobrym stanie ori felge za te same pieniadze co replika.

Opublikowano
1 minutę temu, Mizur138 napisał:

Nawet szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na wklęsłość miedzy ori a fake,z parametrami to juz inne kwestia bo kazdy juz pod siebie szuka :D

Mozesz smialo brac,na fake vossen jezdzilem nie po jednych dziurach i jest ok. Raz nawet przy 80km/h wpadłem w dziure przez nie uwage to kilka metrow dalej sprawdzalem czy felgi nie pogielo i czy cos z opona nie tak i wszystko było okey. Wiec smialo polecam,chociaz teraz cenowo replika a ori uzywka to ta sama cena a nawet mozna wychaczyc w bardzo dobrym stanie ori felge za te same pieniadze co replika.

Dzięki, pomyślę jeszcze nad tym ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, niwet napisał:

Myślałem wcześniej nad replikami, ale do tej pory boję się czy byłyby cały czas proste w mojej okolicy...

Pokrzywisz piastę i zwrotnicę, załatwisz łożysko, a felga będzie prosta. Znam z autopsji. ; )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.