Herbert98

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Herbert98

Reputacja

1. Co do skaczącej półki to ja na początku usztywnilem półkę wkladając kulki z foli stretch jako prowizorka i pomoglo, ale z czasem odpuscilo i teraz myślę nad wygluszenie luki czyms poządnym między półką a blachą. Btw ta mała maskownica suba portafi wydawac denewujące dźwięki.
  2. Jednak mój bład mój glośnik jest skierowany "magnesem" w górę o ile mozna to nazwac magnesm... Co nie zmienia faktu czemu jedna obudowa jest wklesla, a druga wypukla??
  3. Witam, mam pytanie odnosnie polozenia suba w półce sedan, ostatnio porownywałem jakośc dzwieku z mojego bosa (chyba bose 9+1 emblemanty bose na oslonach) z drugą audi a4 b7 gdzie jest tez 9+1, ale juz bez emblematów bose na oslonach. Zauważyłem ze jakosc dzwieku i basu o wiele lepsza jest w tej drugiej audi bez "niby" bose. Zastanawia mnie fakt ze w mojej a4 b7 osłona suba w bagazniku jest wypukla i sub jest ustawiony magnesem w dół do bagażnika, a w drugiej audi bez bose osłona jest wklesla i magnes suba jest skierowany w górę w stronę kabiny. Moze mi ktoś wytlumaczyc o co w tym chodzi??? Dodam ze w mojej siedzi radio concert 2 plus 2din, a w tej drugiej concert 2 1din.
  4. Napisalem priv żeby tu nie śmiecić ?
  5. Okey. Podsyłaj śmiało. A podłączales też suba od mazdy 6 ?
  6. Ok dziękuję bardzo. Za tydzień będę działać
  7. Okey. A mógłbyś pomóc na czym on się tam trzyma co trzeba mniej wiecej odkrecic i na co uważać?
  8. Panowie jak dostać się do wiązki kabli od suba i wzmacniacza w audi a4 b7 sedan, aby podłączyć subwoofer od mazdy 6.
  9. Miałem podobnie z szarpaniem. U mnie były do wymiany dwie cewki.
  10. Herbert98

Felgi z audi a6 do a4

A jakie powinno byc ET żeby pasowały?
  11. Herbert98

Felgi z audi a6 do a4

Pół roku przeżyje ? potem wyleci coś lepszego ? ogólnie będą pasować? Czy dystanse będą potrzebne. Jestem laikiem w tych spawach wiec wolę zapytac
  12. Herbert98

Felgi z audi a6 do a4

W sumie jakiej ogromnej różnicy nie widać. Jak ktoś nie wie to nie zwróci nawet uwagi ? myślę że jak za £150 są to jest okazja
  13. Herbert98

Felgi z audi a6 do a4

Właśnie zastanawiałem się nad tym. A więc to repiliki czy jakieś unbranded ?
  14. Herbert98

Felgi z audi a6 do a4

Pytałem, ale nie mógł znaleźć. Podeslal tylko to
  15. Herbert98