Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, 

Grill od RS-a jest satynowy?

Lustra i ramki okien też robisz w satynę?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Kolor zostaje Ori ramek,jedynie przy malowaniu autka bede malowal lusterka w satyne.

Pozdro

Opublikowano

Fajnie się dupka prezentuje.

Co to za lampy wpadły na tył?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, afroo. napisał:

Fajnie się dupka prezentuje.

Co to za lampy wpadły na tył?

No teraz jest lepiej :D 

Tylne lampy sa z tego linka https://www.fk-shop.de/en/Tuning/Lighting-Tuning/Taillights/Led-Taillights-Audi-A4-Limo-Typ-8E-Yr-04-07-red-black.html

Tutaj lepsze zdjecie oraz Filmik

28u4swm.jpg

 

Druga sprawa to od dłuższego czasu poluje na felgi i mój wybór padł na Veemann V-Fs18 tylko jeszcze nie wiem czy brac 8,5J czy 9,5J 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Bierz 4x9,5j 

Opublikowano
12 godzin temu, Mizur138 napisał:

Druga sprawa to od dłuższego czasu poluje na felgi i mój wybór padł na Veemann V-Fs18 tylko jeszcze nie wiem czy brac 8,5J czy 9,5J 

Słaby wybór, beznadziejne są. :decayed: U mnie 4x9.5J sobie możesz zobaczyć. ;)

Opublikowano
  • Autor
Słaby wybór, beznadziejne są. :decayed: U mnie 4x9.5J sobie możesz zobaczyć. [emoji6]

Wlasnie widzialem [emoji1] 9.5j wchodzi ci normalnie? Nic nie ociera??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kiera siadła?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 23.05.2017 o 13:00, Baarteek95 napisał:
Kiera siadła?


Bedzie zalozona jak bede w Pl

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano
6 godzin temu, Mizur138 napisał:

9.5j wchodzi ci normalnie? Nic nie ociera??

Na tył jeszcze dystans by się przydał. :decayed: Przód bez rolowania błotników czasem opona przytrze przy skręcie ale to z powodu flanszy 3mm bo minimalnie felga nie weszła na zacisk S4.

Opublikowano
  • Autor
Na tył jeszcze dystans by się przydał. :decayed: Przód bez rolowania błotników czasem opona przytrze przy skręcie ale to z powodu flanszy 3mm bo minimalnie felga nie weszła na zacisk S4.

Kurde dales mi trochr do myslenia he [emoji2]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolego co tam masz za wydech tak dokładniej ?  
 

Edytowane przez zloty7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Długo myślałem na temat nowej felgi i bylo mnóstwo pomysłów ale zawsze cos nie podpasowalo.tym razem juz podjołem decyzje choc do konca nie jestem pewien ale felgi zostaly zakupione i zobaczymy jak to bedzie wygladac na aucie,taki plus ze ori a tym sie najbardziej kierowalem :D Ale raczej dlugo nie zagoszcza gdyz bede polowal na ori cvt lub vps 310T/310/305 ale tutaj juz cena zabija wiec bedzie ciezko.

 

A wiec decyzja padła na felgi RS6 wiec niedlugo wrzuce foty jak to siedzi na aucie :D 

 

 

 

5c0fc70740dc8b7be249ea5da4e9.jpg

c9af685c46ed974563b04699b51a.jpg

Opublikowano

Od zawsze to koło mi się podobało :)
Dlatego też mam je u siebie ;)

Opublikowano

Kozak fura :decayed: Czekam aż koła będą na aucie ;) 

Opublikowano

Ale wiesz, że bez fotek na aucie to się nie liczy? :decayed:

Opublikowano

9J et33 ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Animal napisał:

Ale wiesz, że bez fotek na aucie to się nie liczy? :decayed:

Hehe no w sumie masz racje ale i tak jeszcze musze czekac ponad miesiac zeby to zalozyc,bo mniejsze rzeczy zamawiam do Nl a troche wieksze do Pl

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

9J et33 ? :eusathink:

Chcialem jak najbardziej zblizone parametry felgi do moich obecnych wiec wyszlo ze jest 8,5J oraz ET36,w sumie jakos naciag mnie malo kreci a opony i tak wpadna 235/35/19 

Zastanawiam sie jeszcze nad wymiana glosniczkow w Aucie i tutaj jest pomysł aby wsadzic glosniki ktore mial jeden kolega z forum,tylko wtedy musial bym przerabiac tunel na 2Din i zakupic rns lub cos wybrac z chinskich grajkow,w sumie mam swoja Alpinke ale i tak wrocilem do Concert 2 ze wzgeldow estetycznych : 

Głośniki Tył Audio system X165Em Evo 

Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq 

Radio Kenwood DDX4016BT 

Tuba wmontowana W boczek  Audio System R10FLAT 

Wzmacniacz Audi System M80.4 

Hollywood CCA44 21mm

 

Edytowane przez Mizur138

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Troszke przestoju było ale z nowych rzeczy wpadly takie rarytasy :D

Nowe Listwy S4 w kolorze autka :D Tutaj dziekuje stanley :hi:

19832724_1532122500191017_1615361660_n.jpg

Oraz Ori Gałka z RS4 razem z meszkiem obszytym czerwona nicia :D Tutaj Dzieki  rafi10612 oraz siemian19758283_1532122093524391_1710339420_n.jpg

Nie mam zdj ale wkoncu dostałem dokladke na przod z maxtondesign w ala carbonie i przy montazu wkleje foty oraz juz na aucie :D

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.