Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lampy lampami ale ten gwint to się tutaj marnuje na takiej wysokości. :whip2:

Opublikowano
  • Autor
Lampy lampami ale ten gwint to się tutaj marnuje na takiej wysokości. :whip2:


Kolego tyl moge nizej obsadzic ale juz wtedy bedzie mi tarl blotnik o opone bo z jednej strony kolo wystaje 2-3 mm bardziej. Przy zaladunku trze o opone na chopkach itp. Dystan 10 mm bede jeszcze próbował wlozyc 5mm i 8mm

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano
  • Autor

Dodaje filmik jak dane lampy swieca w nocy. Naszczescie uporałem sie z problemem z jednym wystajacym kolem okazalo sie ze to wina negatywu ktory byl mniejszy niz po prawej stronie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4QhNTd9XN5g

Opublikowano

lampki dają radę :) 

powiem Ci ze im bardziej się temu autu na fotach przyglądam tym bardziej mi szkoda ze go sprzedałem, naprawdę wyjątkowy samochód :naughty::angry:

Opublikowano
  • Autor

Następny element ukladanki i tutaj pytanie czy blenda pod tablice podchodzi od s lina pod rs ???

46df402bf2f62dafe67b8eadad7da81e.jpg


Wysłane z S7 Edge

Opublikowano

Gdzie dorwales grill i czy wiele €€? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
38 minut temu, Mizur138 napisał:

pytanie czy blenda pod tablice podchodzi od s lina pod rs ???

Podchodzi. A grill taki se.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gdzie dorwales grill i czy wiele €€? [emoji14]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pisz do Stanleya[emoji1] 350 €€

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano

Widziałem właśnie ogłoszenie Stanleya i sam się zastanawiałem ale ciągle nie mogę się zdecydować czy iść w grill S czy RS skoro całe body chcę od Esy.  :eusathink:

Opublikowano
Dnia 1.04.2017 o 11:02, Mizur138 napisał:

Własnie dzis do nich pisałem i jestem mega zadowolony z tego co mi powiedzieli i calkiem mozliwe ze odrazu silnik bedzie zrobiony na 500hp.

Ja robiłem swap u Czornego, jak masz pytania to pisz pw, może coś z 2.7 podpowiem ;) 

Opublikowano
2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Następny element ukladanki i tutaj pytanie czy blenda pod tablice podchodzi od s lina pod rs ???
 

Ehh, piękny jest :kox::kox:

 

 

42 minuty temu, Animal napisał:

Widziałem właśnie ogłoszenie Stanleya i sam się zastanawiałem ale ciągle nie mogę się zdecydować czy iść w grill S czy RS skoro całe body chcę od Esy.  :eusathink:

Zderzak przedni w esce masz taki sam jak s-line tyle, że grill inny i nawet tańszy więc wiesz :decayed: zdesio S-line/S z grillem RS wygląda mega 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Co do zderzaka to mam tego świadomość ale ciągle nie wiem, które rozwiązanie wybrać :decayed: Dlatego jestem ciekaw jak to siądzie u Łukasza :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ja robiłem swap u Czornego, jak masz pytania to pisz pw, może coś z 2.7 podpowiem [emoji6] 

Dzis sie odezwie bo mam kilka pytan [emoji1]

Wysłane z S7 Edge

Zawartość dodana 0 minutes later
Zderzak przedni w esce masz taki sam jak s-line tyle, że grill inny i nawet tańszy więc wiesz :decayed: zdesio S-line/S z grillem RS wygląda mega 


No zobaczymy jak to bedzie wygladac mam nadzieje ze spasuje sie idealnie[emoji1]

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano
10 godzin temu, Mizur138 napisał:


Pisz do Stanleyaemoji1.png 350 €€

Wysłane z S7 Edge
 

nie skojarzyłem Cię z fejsa :wink: 

zazdroszczę mocy, u mnie sporo mniej hp  :( bo niuton już nieznacznie :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie co myslicie o tych alu bo mysle czy nie zamienic Replik CVT na ori Audi S5

IMG_20170503_104550_resized_20170503_105719824.jpg

Opublikowano

Akurat widziałem dziś na żywo w graficie, fajne ale chyba CVT łądniejsza :)

Opublikowano
  • Autor
Dnia 3.05.2017 o 19:37, karol1981 napisał:

Akurat widziałem dziś na żywo w graficie, fajne ale chyba CVT łądniejsza :)

No odpuscilem szukam czegos ciekawszego a przy okazji wpadła kiera do montazu :D Jak cos to mam na sell z poduszka kiere od B8

 

TT S line.jpg

Opublikowano

Ile cenisz ta kiere ale bez poduchy ? 

Opublikowano
  • Autor
Ile cenisz ta kiere ale bez poduchy ? 

Chce odrazu komplet sprzedac.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wkoncu zamontowałem Grill RS4 i dokladke do tylniego zderzaka w graficie.

Tutaj zdjecie jak to teraz wyglada.

 

18518154_1472165299520071_2666930241437051619_o.jpg

18581617_1474686292601305_1145979115108267745_n.jpg

Edytowane przez Mizur138

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.