Treść opublikowana przez Baarteek95
-
Spalanie oleju
U mnie swojego czasu chlipał olej, ale po regeneracji turbo problem zniknął. Od tamtego czasu zrobiłem 9k km i bez dolewki, ani większych ubytków.
-
Naprawa pompki sprysków Xenonów
Mógłbym cię prosić o akutalizacje fotek? Bo nie działają?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
podrzucisz link do ali na te żarówki?
- Blenda z PDC
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kiera siadła?
-
B7 Crew
Pytanie do osób, którzy zdecydowali się na dołożenie stablizatora RS. Jaka odczucia z jazdy i porównania do jazdy przed założeniem? Bardzo odczuwalna różnica?
-
Tłumik środkowy
niedługo będę miał na sprzedaż swój
-
Montaż podłokietnika A4 B6
dzięki, zabieram sie za montaż
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wiem, że taka jest w ori ale nie o to pytałem
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
dokładke malujesz czy zostawiasz?
- [del]
-
2.0 TFSI vs 3.2 V6 porównanie kosztów A4klub/A6klub
Dokładnie, a co do dźwięku to z 2.0T też można uzyskać coś fajnego, ale każdy niech kupuje to co uważa. Tylko wypowiadający się na temat V6 i V8 jeżdżą zamulonymi dieslami Tu raczej jest walka na swoje ego typu real czy barca.. peace
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Ładny felunek, dobrze się prezentuje mimo wszystko znaczek na grilu jest powodzenia w modach, jeżdze na tym samym silniku- piona
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
wstawiaj kominy
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Przelot w dieslu też daje fajne efekty. Chętnie posłucham- nagraj jakiś filmik
- [del]
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
problem ubogiej mieszanki rozwiązało wycięcie kata?
-
Uber - ktoś korzysta?
Jezeli ktos chcialby pojezdzic Uberem DLA SIEBIE to zapraszam PW. Poznań, co zarobisz to dla ciebie
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ładnie, pomaluj grill na czarny mat ?
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
ciekawy temat, pisz jak to finalnie rozwiążesz
- [del]
- [del]
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
zakładaj tą dokładkę
-
Folia 3M na zderzak tylny zamiast chlapaczy
Zdecydowałeś się?
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Ładna kiera, dobre posunięcie 1. Z ciekawości ile wyniosła cię ta przyjemność? 2. Gdzie robiłeś program? 3. Kata wycinałeś? Wleciał dp? Podrzuć filmik jak się to zbiera