-
Jakub Semrau zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4 B7 3.0Tdi 233KM+ ASB Q
Powiem tak... zapraszam do Zabrza do FrogRacing albo w Czechowicach Dziedzicach do DIGITUN Uwierz mi ogarną ci to dużo lepiej. Digi - https://www.facebook.com/DIGITUN-193686854035815/?fref=ts Frog - https://www.facebook.com/FrogRacingpl/?fref=ts A jeśli chodzi o wydech to ja w GTPerformance robię full przelot z DP podobno ciekawy dźwięk jest. Zapraszam do siebie
-
A4 B7 3.0Tdi 233KM+ ASB Q
Fajne fajne autko jedyna rzecz to zrobiłbym wydech jak w S4 na przelocie. Hamowali ci auto Compoty ? Bo dzisiaj słyszałem ich rozmowę z klientem to pożal się boże...
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Siemka też takiego czarnucha robię ale chyba moje 19' zostaną w kolorze srebrnym narazie. Zobaczy się z czasem. Ja jedynie całe lampy zrobiłem czarne i mogę szczerze polecić. Wydech też robię na wzór S4, tylko zastanawiam się czy w ogóle będą jakieś tłumiki Cały z DP 3 cale myślałem. I gwint to musi wpaść. Zapraszam do siebie.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Felgi jak były by większe to był by kosior ja dla tego poszedłem w 19 9,5j A wydech ładnie komponuje się w dokładkę muszę przyznać. Ja jednak pójdę w styl S4 u siebie jakoś w czerwcu. Mam nadzieję że 3.0TDI trochę odezwie się w końcu Zapraszam do siebie
-
B7 2.0 TDI BRD Alcantara,modyfikacja kiery na wzór TT RS, Eibach Sportline,
Racja, ja akurat też mam petardę stan ale znajomy szukał fajnego to 3 miesiące mu to zajęło. Ale polecam od czasu do czasu rozejrzeć się, zapewne się trafi i uda się tego pozbyć
-
...
Jak skończę auto i będę we Wrocławiu trzeba się na zdjęcia ugadać
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Aż tak narzekasz na Multitronic? Ja mam Tipa i moim zdaniem jest super, chociaż słyszałem że skrzynie bardzo się różnią w charakterystyce pracy. Zapraszam do siebie
-
B7 Avant AWX Quattro
Fajna fura zawsze linia B7 była fajna więc też zakupiłem. Szkoda że taka przygoda z silnikiem.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Fajna furka zawsze podobał mi się ten kolor. Też zakupiłem emblematy V6T i zastanawiam się czy je zakładać Zapraszam do siebie
-
B7 2.0 TDI BRD Alcantara,modyfikacja kiery na wzór TT RS, Eibach Sportline,
Fajne autko życzę szerokości oczywiście! Jedynie ten telefon w desce odstrasza ale w B7 norma. Dobrze że u mnie pomyślał Niemiec i w podłokietniku schował. Zapraszam do siebie
-
Blenda z PDC
Witam serdecznie, poszukuję blendy do grilla żeby wywalić rejestrację ale z czujnikami. Pełno jest bez czujników. Nie umiem znaleźć już od jakiegoś czasu, albo wujek Google mnie nie lubi albo sam nie wiem. Zdjęcie podglądowe, szukam takiej ale z dziurami.
-
Pas przedni 3.0 TDI
Witam, poszukuję pasa przedniego do A4 B7 3.0 TDI. Czy pas z ogłoszenia pasuje czy jeszcze jakoś różni się? http://allegro.pl/pas-przedni-wzmocnienie-czolowe-audi-a4-b7-v6-i6741943457.html Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ile ci tak faktycznie zeszło na tych sprężynach ? Bo też się nad nimi zastanawiałem
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Felgi fajne, też poleciałem w 3SDM ale mogłeś pomyśleć nad 19. Ja na 19 wskoczyłem też 9,5 i uważam że dobry wybór zrobiłem (wszyscy odradzali). Zobacz se u mnie jak to wyszło. Zapraszam
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
PW napisane Fajną robotę robisz Jak byś kiedyś miał części z S4 B7 to też pisz. Grill, dokładka tylna pod wydech lub elementy wnętrza.