-
Świece zapłonowe Denso Iridium
Witam jestem w posiadaniu aktualnie świec zapłonowych do benzyniaków, nowe 1x Świeca Denso Iridium Saver GK3-5 oraz 3x Świece zapłonowe Denso Iridium Saver GE3-5 i nie wiem gdzie mogę je wystawić na sprzedaż może ktoś się zainteresuje i potrzebuje lub jakiś wasz znajomy.. sprzedam za dużo mniej niż w sklepach internetowych. Tutaj ogłoszenie z OLX https://www.olx.pl/oferta/swieca-denso-iridium-saver-gk3-5-CID5-IDyRl37.html https://www.olx.pl/oferta/3x-swiece-zaplonowe-denso-iridium-saver-ge3-5-CID5-IDyRkZo.html CENA OCZYWIŚCIE DO NEGOCJACJI, potrzebna gotówka do naprawy Audiczki ?
-
Jakie żarówki LED H7 - światła mijania
KURDE POMYLIŁEM SIĘ CHODZIŁO O ŚWIATŁA DROGOWE! Macie jakieś pomysły na żarówki do światła drogowego bo pomiłem się Haha
-
Jakie żarówki LED H7 - światła mijania
Witam szukam jakiś dobrych ledów jako światła mijania dzienne poniewaz zolta barwa mi nie odpowiada a mam ksenony jako drogowe moglby mi ktos jakies polecic lub cos dopowiedziec w tej sprawie? dziekuje bardzo i pozdrawiam
-
Lusterko/obudowa lusterka audi a4 b7
Lub to? https://allegro.pl/oferta/lusterko-lewe-audi-a4-b6-b7-ly3d-srebrne-oryginal-7869828890
-
Lusterko/obudowa lusterka audi a4 b7
https://allegro.pl/oferta/lusterko-lewe-przod-audi-a4-b7-06r-7843465102 To nie jest to prawda?
-
Lusterko/obudowa lusterka audi a4 b7
Witam moze ktos mi pomoc znalezc obudowe lub lusterko taka jak na zdjeciach od audi a4 b7 nie wiem czy to s-line lusterko czy s4, prosze o jakakolwiek pomoc bo nie chce kupic jakiegoś złego lusterka
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
@ecobuda tłoki do wymiany idą jedynie jezeli blok silnika nie jest zarysowany co myslicie o tym?
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dziura w tłoku
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dzisiaj do doktora holowanko będzie będę mówił oczywiście co się dzieje dalej
-
[ALL TDI PD] B7 swap na 1.9 tdi 130km z B6 + Czip
Witam prawdopodobnie za niedługo będę zmieniał silnik z mojej b7 (uszkodzony 1.9 tdi 115km bez DPF) na silnik z b6 1.9 tdi 130km i chciałbym go ogółem czipować. Chciałbym się dowiedzieć na ile najlepiej zwiększyć moc i mam pytanie czy trzeba coś zmieniać pod maską żeby to sie trzymało i nic się nie zepsuło jakieś pompowtryski na lepsze czy cokolowiek? Nie mam o tym pojęcia a chciałbym się trochę dowiedzieć o tym. Dzięki za odpowiedź z góry
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Po niedzieli będzie zabrany do mechanika bo nie ma wczesniej czasu wiec wszystko sie dowiem, ja od poczatku mysle ze uszczelka lub pekniety tłok
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dobra jak cos to sie odezwe
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Pierwsze co zrobie to pogadam o tym z moim mechanikiem który jest dobry w tych sprawach czy cos moze pójść nie tak i co najlepiej robić z tym wszystkim będę wybierał jak najlepiej żeby wszystko miało ręce i nogi
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dziwnie odpalał już jakiś czas temu na zimnym nie wiadomo czemu moze jest to cos zwiazane z czipem niedawno sie dowiedzialem ze nie byl po czipie na rolkach jakis czy hamowni nie wiem... Olej był odrazu dolałem jak wytrysnął, silnik raczej nie zatarł się a holowany bo ledwo co chodził i prykał jakby pół silnika chodziło. Obojętnie ile wydam na ten silnik chce zeby wszystko dobrze działało i jezdzilo jak najdluzej. Chce raczej silnik z a4 b6 1.9 tdi AWX 130km. Nie wiem jak to bedzie wyglądało
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Powiem Ci że ten silnik tak źle chodzi że masakra nie odpalam go od 2 tygodni wróciłem oczywiscie holowany
Lisusegg99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta