Treść opublikowana przez Lisusegg99
-
Świece zapłonowe Denso Iridium
Witam jestem w posiadaniu aktualnie świec zapłonowych do benzyniaków, nowe 1x Świeca Denso Iridium Saver GK3-5 oraz 3x Świece zapłonowe Denso Iridium Saver GE3-5 i nie wiem gdzie mogę je wystawić na sprzedaż może ktoś się zainteresuje i potrzebuje lub jakiś wasz znajomy.. sprzedam za dużo mniej niż w sklepach internetowych. Tutaj ogłoszenie z OLX https://www.olx.pl/oferta/swieca-denso-iridium-saver-gk3-5-CID5-IDyRl37.html https://www.olx.pl/oferta/3x-swiece-zaplonowe-denso-iridium-saver-ge3-5-CID5-IDyRkZo.html CENA OCZYWIŚCIE DO NEGOCJACJI, potrzebna gotówka do naprawy Audiczki ?
-
Jakie żarówki LED H7 - światła mijania
KURDE POMYLIŁEM SIĘ CHODZIŁO O ŚWIATŁA DROGOWE! Macie jakieś pomysły na żarówki do światła drogowego bo pomiłem się Haha
-
Jakie żarówki LED H7 - światła mijania
Witam szukam jakiś dobrych ledów jako światła mijania dzienne poniewaz zolta barwa mi nie odpowiada a mam ksenony jako drogowe moglby mi ktos jakies polecic lub cos dopowiedziec w tej sprawie? dziekuje bardzo i pozdrawiam
-
Lusterko/obudowa lusterka audi a4 b7
Lub to? https://allegro.pl/oferta/lusterko-lewe-audi-a4-b6-b7-ly3d-srebrne-oryginal-7869828890
-
Lusterko/obudowa lusterka audi a4 b7
https://allegro.pl/oferta/lusterko-lewe-przod-audi-a4-b7-06r-7843465102 To nie jest to prawda?
-
Lusterko/obudowa lusterka audi a4 b7
Witam moze ktos mi pomoc znalezc obudowe lub lusterko taka jak na zdjeciach od audi a4 b7 nie wiem czy to s-line lusterko czy s4, prosze o jakakolwiek pomoc bo nie chce kupic jakiegoś złego lusterka
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
@ecobuda tłoki do wymiany idą jedynie jezeli blok silnika nie jest zarysowany co myslicie o tym?
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dziura w tłoku
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dzisiaj do doktora holowanko będzie będę mówił oczywiście co się dzieje dalej
-
[ALL TDI PD] B7 swap na 1.9 tdi 130km z B6 + Czip
Witam prawdopodobnie za niedługo będę zmieniał silnik z mojej b7 (uszkodzony 1.9 tdi 115km bez DPF) na silnik z b6 1.9 tdi 130km i chciałbym go ogółem czipować. Chciałbym się dowiedzieć na ile najlepiej zwiększyć moc i mam pytanie czy trzeba coś zmieniać pod maską żeby to sie trzymało i nic się nie zepsuło jakieś pompowtryski na lepsze czy cokolowiek? Nie mam o tym pojęcia a chciałbym się trochę dowiedzieć o tym. Dzięki za odpowiedź z góry
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Po niedzieli będzie zabrany do mechanika bo nie ma wczesniej czasu wiec wszystko sie dowiem, ja od poczatku mysle ze uszczelka lub pekniety tłok
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dobra jak cos to sie odezwe
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Pierwsze co zrobie to pogadam o tym z moim mechanikiem który jest dobry w tych sprawach czy cos moze pójść nie tak i co najlepiej robić z tym wszystkim będę wybierał jak najlepiej żeby wszystko miało ręce i nogi
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Dziwnie odpalał już jakiś czas temu na zimnym nie wiadomo czemu moze jest to cos zwiazane z czipem niedawno sie dowiedzialem ze nie byl po czipie na rolkach jakis czy hamowni nie wiem... Olej był odrazu dolałem jak wytrysnął, silnik raczej nie zatarł się a holowany bo ledwo co chodził i prykał jakby pół silnika chodziło. Obojętnie ile wydam na ten silnik chce zeby wszystko dobrze działało i jezdzilo jak najdluzej. Chce raczej silnik z a4 b6 1.9 tdi AWX 130km. Nie wiem jak to bedzie wyglądało
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Powiem Ci że ten silnik tak źle chodzi że masakra nie odpalam go od 2 tygodni wróciłem oczywiscie holowany
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Bo ma jakieś wgnioty w niektórych miejscach i pare odprysków i dupereli do zrobienia ogólnie
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Powiem Ci tak autko jest w full opcji z unikalnym kolorem fajnymi bajerami i chcialem juz wymienic ten silnik i zrobic blacharke do konca roku i autko byłoby przecudowne
-
[B7 BKE] Wypluło olej przez bagnet - uszkodzony silnik ?
Witam Ostatnio gdy jechałem z niedużą prędkością zacząłem tracić moc w aucie, poszedł wielki dym z wydechu (szary) i wypluło olej przez bagnet i to z duzym cisnieniem. Myślę że naprawa tego nie bedzie oplacalna juz niby otwarcie glowicy duzo kosztuje a uszczelka pod glowica to tez masakra zastanawiam sie juz nad nowym silnikiem. Auto kupilem pol roku temu bylo czipowane przez poprzedniego wlasciciela, nie mam pojecia czy prawidlowo czy nie. Jaki najlepiej silnik moge poszukac regenerowany czy jaki jezeli wiecie cokolwiek i mozecie pomoc co powinienem zrobic, jestem mało doświadczony w tych tematach...