Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusztbg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusztbg

  1. Jako, że dziś mam trochę czasu więc po dłuższej przerwie odświeżę trochę temat bo się pozmieniało. Jako, że w maju wiedziałem, że czeka mnie wyjazd na ponad 2 lata do Hiszpanii postanowiłem sprzedać swoją Audi Stwierdziłem, że bez sensu by stała ponad 2 lata pod blokiem, bo jeździć bym nią mógł tylko 3-4 razy w roku przez kilka dni no i z bólem serca zapadła decyzja. W maju 2019r Audi znalazła nowego właściciela, o to akurat nie było trudno wielu znajomych prosiło by dać znać jak tylko będę chciał ją sprzedać, więc dałem znać tym kilku osobom i po 2 godzinach auto już było na profilaktycznej diagnostyce i zostało sprzedane znajomemu. Szkoda mi jej bardzo, bo szukałem jej jak pamiętacie prawie 9 miesięcy, auto miałem 3 lata i naprawdę ten czas wspominam bardzo miło, nigdy nie zawiodło, nie psuło się, zrobiłem je kompletnie pod siebie a jednak innym mój gust również się podobał i auto zwracało (jak na Tarnobrzeg) na siebie uwagę. Na koniec wrzucę kilka zdjęć z ostatniej przed sprzedażą sesji: Nowy właściciel póki co od maja zrobił nią już ponad 20 000km i również jest bardzo zadowolony, bez żadnych przygód i dziwnych historii jesteśmy w stałym kontakcie od czasu do czasu podeśle mi fotkę lub jakiś filmik. Co do moich planów na następne auto: póki co dość skromnie w Hiszpanii kupię jakąś Vectre C 2006-2008r 1.9cdti lub Astrę H lub J, natomiast po powrocie do Polski za te 2 lata wpadnie coś z tej A6 C7, A5 po lifcie, A7 lub B8 po lifcie wszystkie najpewniej z 3.0tdi quattro. Pozdro dla wszystkich wrócę już w nowym temacie z nowym autem
  2. Zakupione na aukcji https://allegro.pl/oferta/nowe-listwy-dolne-na-drzwi-audi-a4-b5-lift-4szt-7450244060?snapshot=MjAxOS0wMS0yN1QyMjo0NDo1OS4xNjVaO2J1eWVyO2M0M2ZiMjM4MDUyZDc4Zjk1ZTE4MGIwZjljNDAxYzc0ZTg2YzEwYTk0MmU4ZGZjNDc1ZjM4MzcyYTRjNWFkMmY%3D Sprzedawca ziibii2
  3. Obiecane fotki na aucie:
  4. Już kupiłem te z linku co podałem. Powiem tak chinol jak chinol niska półka nie ma co porównywać z ori które mam np w B7. No ale coś tam zbierają i ostrzegają więc jakoś tam zadanie swoje spełniają.
  5. Listwy założone, serio chłopaki jest dobrze. Nawet lakiernik który to zakładał moim rodzicom powiedział, że dawno nie widział tak dobrze zrobionych i pasujących listew. Wieczorem wrzucę Wam fotki
  6. Jakieś 30min temu właśnie znalazłem tą stronę i mam wszystko już dogadane. Zobaczymy ile taki komplet 4 górnych wahaczy, 2 końcówki drążka i 2 łączniki stabilizatora wytrzymają w passacie b5 1997r :)
  7. Panowie macie jakiś numer do tego systrybutoraskv z naszego forum?
  8. Ok Czyli Ty od kogoś innego zamawiałeś. No nic zamawiam te co podałem Wam wyżej, ktoś tam na forum miał od tego "ziibii2" i niby polecał, dam fotki jak dojdą jak to po montażu będzie wyglądało.
  9. jasne, daj znać
  10. Chyba zamówię te: https://allegro.pl/oferta/nowe-listwy-dolne-na-drzwi-audi-a4-b5-lift-4szt-7450244060 Rozmawiałem z typem co je kupił i montował, mówi, że spasowanie ok i jakościowo też całkiem ok.
  11. Tak z ciekawości kupiłeś nowy błotnik (zamiennik) czy używany w kolorze?
  12. odświeżam, głównie chodzi mi o błotnik lewy do B5 FL, kupował ktoś zamiennik? Jeśli tak to jaki i jak go oceniacie?
  13. Te które są już się w rękach rozlatują. Naprawdę nie ma dobrych zamienników? Parę osób chwaliło któreś te zamienniki tylko nie wiem które. Znalezienie używanych ori w dobrym stanie to naprawdę tragedia... Niech się jeszcze odezwie ktoś kto zamawiał te zamienniki ponoć są takie które pasują. Z tego co kojarzę chyba te ktoś zamawiał od właśnie tego "zibi" https://allegro.pl/oferta/nowe-listwy-dolne-na-drzwi-audi-a4-b5-lift-4szt-7450244060
  14. mateusztbg odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    faktycznie trochę jakby krzywe i odstają. No ale tragedii nie ma. Szukam używek ładnych póki co, dzięki za fotki
  15. mateusztbg odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    to ślij kolego bo muszę zadecydować
  16. TAk jak napisałem zakupiłem już te z linku powyżej, zamontowane będą w zderzaku bo też czytałem, że w dokładce może być problem pozdr
  17. Panowie nikt nic nie pomoże?
  18. mateusztbg odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Masz może jakąś fotkę jak to siedzi na aucie?
  19. Panowie no i na czym stanęło? Są jakieś dobre zamienniki z allegro które dobrze wyglądają i pasują?
  20. mateusztbg odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Jakie kupiłeś te listwy? zamienniki z allegro czy ori?
  21. Dawid i na czym stanęło? Co zakupiłeś i jak to oceniasz?
  22. No to panowie napiszcie na co się zdecydowaliście i jakie rezultaty
  23. Tak z ciekawości kupiłeś nowy błotnik (zamiennik) czy używany w kolorze?
  24. Panowie odświeżę trochę temat W B5 FL moich rodziców listwy dolne drzwi są już w bardzo słabym stanie więc muszę kupić nowe zamienniki lub szukać oryginałów w bardzo dobrym stanie... Temat jest sprzed wielu lat więc pewnie wiele się zmieniło. Panowie czy kupował ktoś z Was obecne zamienniki tych listew? Jeśli tak to jaka Wasza opinia, jak ze spasowaniem ich. Jeśli ktoś ma pewne pasujące i ładnie wyglądające zamienniki tych listew to proszę o link do aukcji i jeśli to nie problem fotkę ajk to wygląda u Was na autach Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.