Treść opublikowana przez mateusztbg
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Chłopaki ktoś się wypowie? Bo do jutra do godziny 11 muszę dać znać jaką szerokość tych dystansów chcę
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Byku dystom napisał mi, że mają takie dystanse ze zmianą centrowania nawet 5-7mm mogą być. Ja pierścienie centrujące plastikowe przecież mam, ale chciałem by było lepiej i bezpieczniej i zamiast zakładać ten plastikowy pierścień centrujący na dystans to chciałem by już dystans był z tą zmianą centrowania "w oryginale" że tak powiem. Pytanie tylko czy 5 czy 7mm na przód oraz 13 czy 15mm na tył tak by nic nie obcierało jak będę jechał z 4 osobami
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Chłopaki jeszcze jeden temat. Chcę dziś maksymalnie jutro zamówić dystanse do letnich 19" et43 8.5J Na tył myślałem wziąć 13-15mm przelot Na przód 5-7mm też przelot Co myślicie nie będzie to za dużo? Dodatkowo te dystansy muszą być ze zmianą centrowania, bo średnicę piasty w B7 mam 57,1 a w Alufelgach 66.6 Na dystom.pl mają takie dystanse tylko muszę zdecydować jakiej grubości chcę na przód i jakiej na tył. Auto na amorkach 1BE + eibach pri kit-30 może macie podobną konfigurację i możecie napisać czy ten zestaw (przod 5-7mm tył 15mm) będzie ok i nie będzie nic przycierało itp? Pomierzyć na aucie nie mam aktualnie jak bo stoi w warsztacie na założeniu nowych żarników w lampach.
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Chłopaki jeszcze jeden temat. Chcę dziś maksymalnie jutro zamówić dystanse do letnich 19" et43 8.5J Na tył myślałem wziąć 1315mm przelot Na przód 5-7mm też przelot Co myślicie nie będzie to za dużo? Dodatkowo te dystansy muszą być ze zmianą centrowania, bo średnicę piasty w B7 mam 57,1 a w Alufelgach 66.6 Na dystom.pl mają takie dystanse tylko muszę zdecydować jakiej grubości chcę na przód i jakiej na tył. Auto na amorkach 1BE + eibach pri kit-30 może macie podobną konfigurację i możecie napisać czy ten zestaw (przod 5-7mm tył 15mm) będzie ok i nie będzie nic przycierało itp? Pomierzyć na aucie nie mam aktualnie jak bo stoi w warsztacie na założeniu nowych żarników w lampach.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
No tak panowie, wy mi tu wrzucacie cały czas jakieś inne żarówki + dodatkowo kasowniki a ja pisałem, że te co ja linkowałem według sprzedawcy mają "DZIAŁAĆ BEZ KASOWNIKÓW, WKŁADAM SAME TE LEDY I JUŻ NIE WPINAM ŻADNYCH KASOWNIKÓW, NIE PRZERABIAM INSTALACJI ITP" Dlatego pytam czy ktoś posiada konkretnie te ledy które ja podawałem na aukcjach.
-
Lampy a4 b6 problem
Ja zamiast chińskich zamienników chyba kupiłbym ori lampę + do obu dobre żarówki -------------- Edit: piwoszek28 Do tych Twoich bixów to chyba musiałby jeszcze jakieś moduły/czujniki/instalacje itp prawda? Nie na zasadzie p&p i działa wszystko.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Cholera kusi mnie żeby spróbować te: http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html Na pewno nikt z forum ich nie posiada? Sprzedający upiera się, że do nich już nie trzeba rezystorów i nie wywalają błędów
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Cholera kusi mnie żeby spróbować te: http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html Na pewno nikt z forum ich nie posiada? Sprzedający upiera się, że do nich już nie trzeba rezystorów i nie wywalają błędów
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Karol masz dokładnie te z tej aukcji? http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html Bo sprzedawca zapewniał mnie, że przy nich na pewno nie będzie błędu przepalonej żarówki
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Karol ja wrzuciłem 3 linki o których dokładnie pisałeś?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
ktoś coś?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
ktoś coś?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Pany Szukam sobie jakichś ledów do DRL, aktualnie mam tam zamontowane te "japońskie żarówki xtec" Pisząc po allegro dowiedziałem się od jednego sprzedawcy, że ma p21w które w B7 nie będą wywalały błędu przepalonej żarówki bo mają canbus i już wbudowany najmocniejszy opornik. Podał mi 2 takie linki: http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-led-cree-xbd-80w-soczewka-i7045754172.html I co myślicie warto tyle za to dać? Bo nie ukrywam, że nie chce się motać z montażem grzejących się kasowników, cięciem instalacji itp wolałbym włożyć już gotowe. Ma ktoś z Was któreś z nich i może polecić? Warto to brać w takiej cenie 80zł/szt ?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Odpisał mi sprzedawca, że B6 i B7 są wyjątkowo kapryśne i może jednak wywalać ten błąd Na innych aukcjach jednak znalazłem inne i sprzedawca gwarantuje, że te z linków poniżej będą działały i nie będą wywalały błędów, poniżej linki co myślicie? http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-led-cree-xbd-80w-soczewka-i7045754172.html Do tych już podobno nie trzeba żadnych kasowników, lutowania instalacji cięcia itp
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Panowie testował ktoś z Was takie coś do DRL w B7? http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-45xsmd-ba15s-1156-r5w-canbus-i6981630241.html Piszą, że posiada canbus Czy jednak trzeba będzie do tego kasownik, by nie wywalało komunikatu o przepalonej żarówce?
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Możliwe, bo ja już kilka miesięcy na tych dystansach a i po autostradach jeździłem ze sporymi prędkościami i absolutnie żadnej różnicy na niekorzyść nie zauważyłem Także polecam jak najbardziej dystom.pl za chwilę zamawiam u nich kolejne dystanse do moich letnich 19" et43 8.5J
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Siema można prosić o ponowne wrzucenie zdjęć, bo niestety wygasły a czeka mnie teraz wymiana żarników w mojej B7 Z góry dzięki
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
150zl za 4koła.. ja na pewno się tam jeszcze nie raz pojawię.. No i lux, na wiosnę też się do niego wybiorę to zdam relacje
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
U mnie też niebawem wpadnie jakiś rejestrator. Jak kabel poprowadziłeś i do czego podłączyłeś?
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
Co tu taki spokój Dawid ?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Elegancko Ile płaciłeś tak z ciekawości? Też myślę wybrać się do Danona na jakiś wosk i może polerkę lakieru
-
Silver fire a4 b5 1.8TQ 302/385
Słabo patrzysz i słuchasz Kuba
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Moja się nagrzewa do 90 ale np na światłach czy podczas dłuższego postoju na wolnych obrotach temperatura spada
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
W CPTuning mówili, że spróbuja coś tą moją "podregulować" jak efekt będzie lipny to wrzucę caha albo tą co Ty masz
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Bardzo poprawiło to dół? Bo z góry jak już to turbo wstanie to jestem naprawdę zadowolony. Wiem to doskonale