Treść opublikowana przez mateusztbg
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Odpisz Marcin
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Myślałem właśnie na tył dać 20mm a na przód np 10mm tylko czy to będzie jakoś wyglądało Nie przyciera Ci tył przy załadowanym samochodzie?
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Widzisz u Ciebie jest troszkę wyższa opona i od razu lepiej to wygląda. Też myślałem, żeby dać dystans 20mm na tył tylko nie wiem co z przodem
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
W Galerii był, ale szukam kogoś kto ma ten sam wzór na B7 w 17" żeby zobaczyć jak to u kogoś wygląda z danym dystansem, czy jest sens to w ogóle zamawiać. Wygląda tragicznie, jakby to były 15" felgi Ja też mam w nosie czy innym, mi się nie podoba Właśnie myślę nad dystansami, tylko nie wiem jakie kupić, dlatego pytam tu by zobaczyć jakie zakładali forumowicze do takich lub bardzo podobnych felg
-
Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43
Witam Panowie zwracam się do Was z małą prośbą o doradzenie mi lub pokazanie zdjęć jak Wasze B7 wyglądają na felgach 17" z danym et (ewentualnie et+ jaki dystans dołożony) W setupie letnim mam 19" 8.5J et43 i jest jak dla mnie bardzo dobrze, niestety setup zimowy mnie załamuje i nawet nie chce mi się na ten samochód patrzeć. Otóż wzór felgi nie jest jakiś brzydki, to ori felgi Audi 17" 7.5J et43 (z takimi była kupiona w salonie) Opony mam na nich 225/45/17. Może to przez te opony to auto tak kulawo wygląda? Wydaje mi się, że na wyższym profilu mogło by być trochę lepiej. Ręce mi już odpadają bo nie wiem czy to wzór felg tak ma, że koła wydają się malutkie, czy profil opony a może właśnie odpowiedni dystans by coś zmienił? W każdym bądź razie doradźcie co tu zrobić by to jakoś wyglądało, bo lada dzień trzeba zakładać zimę a ja odwlekam ten moment jak tylko się da. Auto jest na eibachu pro kit -30 + amorki 1BE Zdjęcia z zeszłej zimy jak to wygląda:
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Jeszcze nie byłem ale pewnie zawitam jak będę w Rzeszowie
-
...
Do tych zimówek dawałeś jakieś dystanse?
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
No to ruszyłeś z rzeźbą Robiłeś już ten program?
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Podrzuć linka do tej stronki z infem o tych wtryskach do BRD
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Oczywiście, że 18", te 17 to tragedia Furka zacna i kolor naprawdę robi robotę
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
A badałeś już koszty takiego moda?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Kuba daj w końcu aktualne fotki na pierwszy post
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
A zakladal je ktos z forumowiczów do BRD? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T początek przygody : )
Napisz coś więcej o tej kamerce cofania, co to za model, jak to podłączyć itp Autko robi się naprawdę zacne, mody jak najbardziej w moim guście
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Chyba stanie na tych N1-90RS, tylko ceny rzeczywiście strasznie poszły do góry
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Lux Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś za GTB2060VKLR ? Zastanawiam się nad tą suszarką do swojego BRD
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
To są dokładnie te? http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/57 Czy te? http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/398 Lub http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/407
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Tylko ciekawe ile kasy wsadzone w mody by uzyskać te 261PS 500nm, czy to w ogóle ma jakiś sens. Ciężko właśnie u nas na forum znaleźć kogoś kto z BRD wycisnął jakoś sporo powyżej 200PS by dopytać o wtryski, turbo czy IC
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
O okrągłych pisałeś czy tych owalnych ?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Kurde jedne idrugie mi sie podobaja, ciezko sie zdecydowac Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Bo kusi mnie właśnie drugi stage i tak zastanawiam się ile tu panowie z BRD najwięcej wyciskali. Chciałbym bardzo ten dół poprawić, bo po chipie do tych 2300obr jest naprawdę muł
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
No ciekawe ile to zmienia i czy po takim zabiegu znów trzeba było by robić remap. Ogólnie z tych ppd to chyba zbyt wiele się wyciągnąć nie da prawda? Są jakieś większe customowe pompki do BRD?
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Ok poprawiłeś post i link działa. ----------------- Hmm czyli zostaje tylko zmiana turbiny od 2.0TDI CR i remap? Jak ten gregor w takim razie robił to w silnikach brd na ori turbinach, że po jego softach wg wykresów te turbiny wstają sporo wcześniej?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No podoba mi się to, możesz jeszcze pare zdjęć wrzucić albo podesłać na pw? Podasz link do dokładnie tych samych co miałeś? Decyzja u mnie padnie na Ultery 90 okrągłe takie jak Ty lub te Ultery owalne 90
-
Czarny Avant 2.0 TDI BPW/Ceramika/18"RS4/Chip/ by Eddie
Wejdź do mojego tematu i zobacz sobie jak to wygląda na eibachu pro kit -30 i amorkach 1BE, tyle, że u mnie ten wzór na 19"