Treść opublikowana przez mateusztbg
-
BRD i tryb awaryjny na 6 biegu, błąd 00665
Miałem podobny problem z tymi "falującymi obrotami" na zimnym silniku i smrodem z wydechu. Auto odstawiłem do pawelkiwi do warsztatu gdzie, wywalili mi dpf, zaślepili egr, wymieniłem rozrząd (synchro oczywiście na minus ustawione) I problem rozwiązany. Także polecam słuchać rad Pawelkiwi
-
Czarny Avant 2.0 TDI BPW/Ceramika/18"RS4/Chip/ by Eddie
No całkiem ładna i zadbana baza na początek Tylko strasznie prosi się by dać ją w dół Amory i springi zapewne 1BA?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Nie no przy 2.0TDi to dla mnie trochę przesadza Jakby tam chociaż było pomodzone 3.0tdi to by było ok.
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
??
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
PAny dajcie jeszcze tych fotek wydechów, bo nie mogę się zdecydować
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Co do logów to może kiedyś wrzucę tylko nie weim czy to ma sens. Przed programem wstawała dużo wcześniej dopiero po programie tak jak u kolegi budzi się dopiero przy 2400 ale wtedy jest "rypnięcie" konkretne, dużo wyższe niż przed programem. Pewien mechanik znające te silniki napisał mi coś takiego: "Ano właśnie dopiero jak turbo zacznie działać to wtedy oprogramowanie wchodzi do działania. Mechanika musi zadziałać pierwsza. Turbo jest duże więc inercja jest duża. Jak turbo zacznie wreszcie pompować odpowiednie ciśnienie, czujniki to wykrywają, komputer to przelicza i daje dawkę paliwa. Dlatego po chipie w tych autach tzw. turo dziura staje się jeszcze większa. Tak działa fizyka i tego nie zmienimy chyba że zmiana turbiny na hybrydę, ale to już następny drogi stage. "
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Tylko Ty masz inny motor, cholera wie jak to będzie w naszych BRD czy to coś w ogóle da.
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Przeciez nigdzie nie napisalem, że była FABRYCZNIE na tasme dwustronna. Pytalem o Twoj sposob montazu, bo wydawalo mi sie, ze masz taka sama blende jak ja, no ale jak widac masz inna. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Patrzyłem jak Gregor10 robił mapy do BRD to wg wykresów wcale tak strasznie późno nie wstają jak moja czy autora tematu. http://gregor10.pl/audi-a4-b7-2-0tdi-brd-170km-205km-435nm/
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Ano tak, ja też mam sline ale były 2 czy 3 rodzaje blend i nie we wszystkich jest właśnie ten zatrzask i śruby
-
ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off
Mam to samo w BRD po mapie. 200hp/430NM U mnie też do 2300-2400 jest muł jak cholera a później nagle rwie. Strasznie mnie to późne wstawanie turba denerwuje i też chciałbym coś z tym zrobić. Gdzie robiłeś program?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No to poleci na taśmę dwustronną, może będzie się trzymała
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No u mnie z tego co pamiętam tak nie ma. Ta demontowalna część jest pełna
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ogromne dzięki, będę sprawdzał u siebie w poniedziałek ale boje się, że ja mam inną blendę.
-
Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro
Dzięki bardzo. Wygląda za***iście. Podasz mi dokładny symbol tych końcówek? Albo link do dokładnego przedmiotu gdzie kupowałeś?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jak ktoś ma jeszcze jakieś fotki to niech podeśle
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
A dopiero pisali w temacie doboru do brd, ze 95 owalna jest idealna Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Kurde i owalne ładne i okrągłe ładna, poczekam może jeszcze ktoś podeśle jakieś foto to sobie porównam
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
To są te owalne 90 ultera tak?
-
Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro
Jak możesz to dorzuć jeszcze kilka zdjęć, nawet tak trochę z dalsza
-
Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro
Możesz reupload zdjęć zrobić? Bo też myślę o tych końcówkach do swojej B7 s-line
-
Piekny dzwiek audi 2.0
Kurde naprawdę fajnie to brzmi. Czyli wybebeszony cały wydech na rurach 2.5" i nic więcej nie robione?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ano w końcu się wziąłem i poszło kilka rzeczy za jednym razem Szukam jakichś fajnych końcówek na wydech, więc jakby któryś forumowicz miał na swojej B7 to proszę o foto
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No to taśma dwustronna i damy radę
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No właśnie nie wiem jaką mam a też aktualnie nie mam możliwości sprawdzić Myślałem, że po zdjęciach z mojego tematu zobaczycie czy mam taką jak Wy czy inną