Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :) 

 

DSC_0039.thumb.JPG.cc7fe642957954c1d816203305153a02.JPG

 

 

Po dluuuugich poszukiwaniach, w koncu znalazlem moje B7.

 

0f252a8033c4fb6a8e4790da135f6b65.jpeg

 

Sprowadzone z DE. Kupione 3.05.2016r z przebiegiem 202.000km.

 

Rok - 2005

Silnik - BKN 3.0 TDI Q

Lakier - LY7J(AvusSilber)

 

Szukalem pelnego s-line, srodek i zewnatrz. Jakos znalazlem :P

 

Zdjecia zaraz po zakupie na szybko (4.05.2016)

 

22ba4430518b559270fcdc21fc126a49.jpgd9bc8ed24075a067fb2f817586f22bbb.jpg69e59f511693f4b24c7b4de3e8db793f.jpgc2d78e8e2a43d98173e3fbec42725a85.jpgdcadfae05c8674e6df3473ffcc016d3d.jpg

 

1f05d982b863994b96c4f226946082e7.jpg

 

 

Co nie co z wysposazenia :

 

 

2x S- Line

Kolorowy FIS

Tempomat

4x el. szyby

Lusterko fotochrom

Lodowka

Bi-Xenon skretny

Zawiecha 1BV

Bose

Fotele RECARO

Swiatla "coming home"

Servotronic

Schowki pod fotelami

Uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku

 

 

 

PLANY & MODY :

 

-RNSE done !

-Końcówki wydechu 100mm done !

-Biale swiatla DRL (rezystory) done !

-Virus done ! 

-Kiera multi done !

-Emblemat "Audi" na klape tylną done !

-OEM Zmieniarka done !

-Dokładka Cupry done !

-Felgi 18" / obecnie 19" done ! 

-Gwint

-Springi H&R -45mm done !

-Kolor na zaciski done !

-Światła USA done !

-Wycieraczka tył Q5 done !

-Pelne zakryte podszybie done !

-Ledy od Tomnika done !

-Spryski mgiełkowe done !

-Bluetooth wersja C done !

-Zaślepiony EGR done !

-Nakładki lusterek S4 done !

-Lusterka boczne fotochrom z A6 C6 done !

-Podświetlane blendy lusterek z A6 C6 done !

-Podnoszona klapa bagażnika z pilota done !

-Rezystory DRL 25W done !

-Oklejone dekory carbonem done !

-blaszki S4 na zaciskach done !

-blenda tablicy OEM S4 done !

 

Po glowie chodzi mi jeszcze :

 

-Skladane lusterka

-Pamiec foteli

-Kamera cofania

-Dodatkowy cooler

 

Aktualny stan na ostatnich stronach! 

c7462962f06dd4498e37ef9342e61714.jpg

 

 

Pogoda dopisala, wiec jeszcze kilka foto z dzisiejszego sprzatania :wink: (7.05.2016)

 

 

efed2be41f051031facd7c0755f3b470.jpg

ee2a262dfe026f93594172a612680990.jpg

75291f47f75f07d049c5dc6d55925b7b.jpg

83b3f5a76e22bf9dd343d7732db87d8b.jpg

1175f1a25a4fb5cf037f3d128f9b0601.jpg

db273562f275b6b215311e7c1c3e55a4.jpg

a35298e7474d784925247fa0debaf86c.jpg

c8c8633c2d670190f5fd15ccaaa0dbcb.jpg

f8a2d9c23e8eb0847615b8216fe51da0.jpg

4f7410de4ceee78e12060cb265ec2802.jpg

c3b0411d52f2092b0be673e4b62dcc7d.jpg

 

0472d00af733befbc0f3021a71c7feb9.jpg

7ff6ccaa4ce6b04b87fafbdeff90d52a.jpg

 

 

Sezon zimowy 2016/2017 :

 

77566e56849e5c5ab8219e20df18fafd.jpg

6508e4b4ccf5ea62438f5d2b98f31086.jpg

3ec2a694bb50e7c8b94495021d1a929a.jpg

 

 

 

Sezon letni 2016, auto wygladalo tak :

 

Felgi z A6 C6

 

18x8J ET48 nr. 4F0601025D z opona 225/40

 

8b5fcb97ea1191958b2af7544f4d23b9.jpg

 

35e4e7f8604e30c80f2d7049a47725d9.jpg

 

28f30d41942b4a11c1648942685c1310.jpg

 

f4e6962082c65c4d5e3b5750fb9ff9f0.jpg

 

f805a011bf76aea26a446a3627960ad5.jpg

bb9851e354049502a7310e7398f15faf.jpg

 

d71788620972542627ac8585742c1c89.jpg

84b5b883a66f98025f3d14ee5fe63c04.jpg

17b31d1a523e8fa0b13cb989d59aac99.jpg

 

Czas na rozpoczeciw przygody i wtajemniczenie sie w detailing :decayed::decayed:

 

d73321b110046c23426e63e13d1115fc.jpg

 

 

 Kilka aktualnych zdjec na sezon lato 2017 :naughty:

 

462b28b6a4137d21f94eb394d66141cc.jpg71f20835d39c672534f49e5bb428a2b1.jpgd7e8edd3b490d07c2d80d566d1353983.jpg16f9f04e82a079246e836cfa582e9912.jpgd8bb895bc85dbb829806822f33e798b2.jpg3f196114fd70824dea99a381092f269e.jpg8db541dadda88a6b0ce9316158fbc011.jpg

 

Wnetrze :

 

f6d2a7ccf97b9d6c60943a49deabfe07.jpeg85870f54ebe802b885b0c248e1a7d419.jpeg

 

Pakiet zima 2k17 / 2k18

 

Opony Nokian WR D4 205/55/16.

 

3dad55e9f27e8785faa3dcb4c8930875.jpgea67b38d3f3691a1d2d552de06a998e6.jpg8fde0b7f1708ffff048b531576d6186d.jpg4c6973691f03ae900993f298814d7ab2.jpg

 

Sezon lato 2018 :)

 

DSC06495.JPG

DSC06521.JPG

DSC06540.JPG

Opublikowano

Siedzenia super! Szerokosci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Siedzenia super! Szerokosci

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Siedzenia sa przekozackie :D

Opublikowano

silnik BKN, BKE to 1.9 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

silnik BKN, BKE to 1.9 :decayed:

Sorki, moj blad ;)

Opublikowano

Dobra sztuka :good: fotele :kox: no i plany dobre, choć z czasem z pewnością lista się wydłuży :wink:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dobra sztuka :good: fotele :kox: no i plany dobre, choć z czasem z pewnością lista się wydłuży :wink:

Lista caly czas sie wydluza, zastanawiam sie na felga, dokladka od cupry :)

Bezawaryjności :hi:

Dzieki ! [emoji113]

Opublikowano

jest ekstra :thumbup1: na tym forum nie spoczniesz na laurach :naughty: b7 pierwsza klasa :thumbup1:

Opublikowano

Ładna sztuka ! , powodzenia w modach :)

Opublikowano

W pierwszym poście masz błąd, napisałeś że kupiłeś w 2015r, fajna sztuka podoba mi się, ile akcyzy wyjdzie za to auto? pozmieniało się coś w tej kwestii czy nadal urząd celny rzeza kasę za dużą pojemność silnika?

Opublikowano

W pierwszym poście masz błąd, napisałeś że kupiłeś w 2015r, fajna sztuka podoba mi się, ile akcyzy wyjdzie za to auto? pozmieniało się coś w tej kwestii czy nadal urząd celny rzeza kasę za dużą pojemność silnika?

Akcyza jest taka sama , nic się nie zmieniło w tej kwestii . Odpada tylko 500 zł - ochrona środowiska .

Opublikowano
  • Autor

W pierwszym poście masz błąd, napisałeś że kupiłeś w 2015r, fajna sztuka podoba mi się, ile akcyzy wyjdzie za to auto? pozmieniało się coś w tej kwestii czy nadal urząd celny rzeza kasę za dużą pojemność silnika?

Dzieki za uwage! :P

Ja zapłaciłem 3.560zł za wszystkie koszta związane z rejestracją + ubezpieczenie OC :) Bałem się, że zapłacę o wiele, wiele więcej... Niby jest 18.6% akcyza. Z moich obliczeń za samą akcyze powinienem zapłacić kilka tyś więcej.

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

eee to spoko, bardzo mało zapłaciłeś. Przebieg sprawdzałeś w aso? Brałeś z niemcowni od handlarza czy od prywatnej osoby?

Opublikowano
  • Autor

Z DE od goscia ktory sprowadza :) Byl sprawdzony w ASO.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zestaw naprawczy kupiony, teraz tylko wymienic.

81a4cadf0c82ab3689fd49dfb5a1ef7d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zamiast caatcastrolarola mogles jakiegos motula kupic. Według mnie lepszy. Jakbys kiedyś coś przy aucie chciał robić to znam dobrego mechanika z okolic garwolina. Pracuje on w serwisie audi w warszawie a w domu tez dla ludzi robi auta. Ja u niego cały czas auta naprwiam. Jak coś to na pw mogę ci wysłać kontakt

Edytowane przez inhosik

Opublikowano
  • Autor

Zamiast caatcastrolarola mogles jakiegos motula kupic. Według mnie lepszy. Jakbys kiedyś coś przy aucie chciał robić to znam dobrego mechanika z okolic garwolina. Pracuje on w serwisie audi w warszawie a w domu tez dla ludzi robi auta. Ja u niego cały czas auta naprwiam. Jak coś to na pw mogę ci wysłać kontakt

Dzieki, ale mam dobrego mechanika :) Tylko on wsadza lapy do kazdego mojego auta.

Opublikowano

Kurcze taki wypas recaro s-line i kiera bez sterowania-zmień to :)

Opublikowano
  • Autor

Kurcze taki wypas recaro s-line i kiera bez sterowania-zmień to :)

Caly czas szukam kiery :) Jest to jeden z pierwszych najbardziej pozadanych modow :kox:

Opublikowano

fajne autko , ale mogleś już zalać porządną oliwe

Opublikowano
  • Autor

fajne autko , ale mogleś już zalać porządną oliwe

Od zawsze zalewalem taka i jestem mega zadowolony :P I spelnia norme 507.00 tak jak pisal Hugo w temacie o olejach.

Edytowane przez dakine0007

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.