Treść opublikowana przez inhosik
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jak ktoś chce mogę zdekodować vin do pliku txt dla etka tak aby wrzucić plik do folderu FGST i wtedy etka pokazuje części po vin WAUZZZ4G7CN134887.txt WAUZZZ8K5AA084011.txt WAUZZZ8P98A058758.txt WAUZZZF45JA019826.txt WAUZZZ8E85A423182.txt
-
B8 TrOOOOp
Czy licznik z acc w a4 b8 będzie działał w aucie bez radaru i zwykłym tempomatem? Da sie w nim wykodowac acc żeby nie sypało błędów?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę: TRUZZZFV7G1028845
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dałoby radę jeszcze raz? nie ten vin mi wrzuciłeś
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
ja również z gorącą prośbą: WAUZZZ8U6GR109431
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie, kupiłem audi q5 3,0 tdi które stało dwa lata, w zbiorniku było 3/4 zbiornika oleju napędowego. Auto odpalone chodzi bez zastrzeżeń. Dolalem do pełna 25 litra świeżej vervy. Olej napędowy stracił właściwości po 2 latach stania? Bać się czegoś czy lepiej wymienić?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Potrzebuje: WA1CMCFP8FA056370 Z góry dziękuję
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
poproszę, WAUZZZ8VXFA052155 oraz WAUZZZ8U3GR054789
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
poproszę i ja: WAUZZZ8ZZ1N001837
-
B8 TrOOOOp
temat ogarnięty, kodowania nie przyjmie póki nie zobaczy dwóch modułów afs z reflektorów. Jeden był upalony, po zmianie na drugi kodowanie poszło.
-
B8 TrOOOOp
Okablowanie 3 razy sprawdzałem miernikiem między afs a lampami. Wszystko jak należy. Zastanawia mnie jeszcze jeden temat. Jak zapodam na moduł afs w lampie plus i minus to na wewnętrznej lini can między lampa a modulem afs pojawia sie napięcie ok 11v, lewy i prawy moduł tak ma z lampy
-
B8 TrOOOOp
Tak jest pod kod 8Q5 o na bank skrętne.
-
B8 TrOOOOp
Mam też q5. Lampy dolozone skretne, instalacja zrobiona jak należy, q5 b8 to to samo praktycznie. Robiłem online geko po svm ale nie idzie bo do vinu nie jest dopisany skrętny Xenon. 3 różne softy wygrywałem do afs i na każdym to samo.
-
B8 TrOOOOp
nie, zwykłe, zastanawiam się czy czasem moduł afs w lampie nie walnięty któryś, próbowałe odisem, ori vcp i nie da rady zmienic
-
B8 TrOOOOp
nie mogę tego zrobić gdyż afs nie widzi czujników poziomowania w zawieszeniu. Kupiłem moduł i był zakodowany 019 do a4 b8 i waliło błedem komunikacji can miedzy lampami ale czujniki widział poziomowania, po kilku próbach kodowania rozkodował się i jest 255 i nie widzi teraz nic, ani modułow afs z lamp, ani czujników poziomowania
-
B8 TrOOOOp
potrzebuję kod dostępu do modułu afs, nie mogę zmienić kodowania na q5, filmik pokazuje problem
-
B8 TrOOOOp
czy maglownica z a4 b8 przedlift pasuje do audi q5 przedlift?
-
Face lift Panel Climatronic
Aby zakodować polift panel dwustrefowy w przedlift trzeba zmienić w kanale 79 : 1 na 0 aby dmuchawa przedlift dobrze komunikowała się z panelem po LIN. A jak to jest przy zmianie panelu jednostrefowego z jednym pokrętłem z polifta na przedlift? Jest tam kanał 79 do zmiany? Czy trzeba zmienić regulator tzw. jeżyk przy dmuchawie na polift
-
B8 TrOOOOp
Mam problem z licznikiem w b8. W przedlift założyłem licznik poliftowy i po wymianie licznik nie widzi temperatury silnika, ochrona komponentu ściągniętą. Myślałem że walnięty licznik, założyłem dwa inne jeszcze i to samo. W przedlift ori liczniku wszystko jest ok. Wymienialem kilka razy w innych b8 i nie było z tym problemu. Co może być powodem? Może w gateway za stary soft? Info o temperaturze idzie do licznika chyba po linii can
-
B8 TrOOOOp
Po montażu kamery cofania ori z modułem w b8 polift w 3g+ mam problem. Kamera działa ale za każdym razem po włączeniu wstecznego mam wizualizacje zwykła i recznie muszę zmienić wygląd na kamerę cofania, dolnym lewym przyciskiem. Później po ponownym włączeniu wstecznego znowu muszę to zrobić. Co zrobić aby zapamiętało aby przy wstecznym pokazywało odrazu kamerę?
-
B8 TrOOOOp
Otwierasz drzwi, masz mała zaślepkę w drzwiach czarna z boku wkładki, tam jest torx, odkrecasz potem go wciskasz i wtedy cała wkładkę wyjmujesz wraz z plastikową obudową
-
B8 TrOOOOp
W audi Q5 8r jaki wyjąć bezpiecznik aby wyłączyć trakcje? Przyciskiem całkowicie nie da sie wyłączyć. Podobno bezpiecznikiem trzeba
-
B8 TrOOOOp
Czy w a4 b9 maglownica ma ochronę komponentu?
-
B8 TrOOOOp
Musisz mieć vag can pro
-
B8 TrOOOOp
3g+ to wiem jak ogarnąć, vcp i zmieniasz część epromu i ładujesz pl soft ale concert nie wiem jak