Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

inhosik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez inhosik

  1. Jak ktoś chce mogę zdekodować vin do pliku txt dla etka tak aby wrzucić plik do folderu FGST i wtedy etka pokazuje części po vin WAUZZZ4G7CN134887.txt WAUZZZ8K5AA084011.txt WAUZZZ8P98A058758.txt WAUZZZF45JA019826.txt WAUZZZ8E85A423182.txt
  2. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy licznik z acc w a4 b8 będzie działał w aucie bez radaru i zwykłym tempomatem? Da sie w nim wykodowac acc żeby nie sypało błędów?
  3. dałoby radę jeszcze raz? nie ten vin mi wrzuciłeś
  4. ja również z gorącą prośbą: WAUZZZ8U6GR109431
  5. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie, kupiłem audi q5 3,0 tdi które stało dwa lata, w zbiorniku było 3/4 zbiornika oleju napędowego. Auto odpalone chodzi bez zastrzeżeń. Dolalem do pełna 25 litra świeżej vervy. Olej napędowy stracił właściwości po 2 latach stania? Bać się czegoś czy lepiej wymienić?
  6. Potrzebuje: WA1CMCFP8FA056370 Z góry dziękuję
  7. poproszę, WAUZZZ8VXFA052155 oraz WAUZZZ8U3GR054789
  8. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    temat ogarnięty, kodowania nie przyjmie póki nie zobaczy dwóch modułów afs z reflektorów. Jeden był upalony, po zmianie na drugi kodowanie poszło.
  9. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Okablowanie 3 razy sprawdzałem miernikiem między afs a lampami. Wszystko jak należy. Zastanawia mnie jeszcze jeden temat. Jak zapodam na moduł afs w lampie plus i minus to na wewnętrznej lini can między lampa a modulem afs pojawia sie napięcie ok 11v, lewy i prawy moduł tak ma z lampy
  10. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak jest pod kod 8Q5 o na bank skrętne.
  11. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam też q5. Lampy dolozone skretne, instalacja zrobiona jak należy, q5 b8 to to samo praktycznie. Robiłem online geko po svm ale nie idzie bo do vinu nie jest dopisany skrętny Xenon. 3 różne softy wygrywałem do afs i na każdym to samo.
  12. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie, zwykłe, zastanawiam się czy czasem moduł afs w lampie nie walnięty któryś, próbowałe odisem, ori vcp i nie da rady zmienic
  13. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie mogę tego zrobić gdyż afs nie widzi czujników poziomowania w zawieszeniu. Kupiłem moduł i był zakodowany 019 do a4 b8 i waliło błedem komunikacji can miedzy lampami ale czujniki widział poziomowania, po kilku próbach kodowania rozkodował się i jest 255 i nie widzi teraz nic, ani modułow afs z lamp, ani czujników poziomowania
  14. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    potrzebuję kod dostępu do modułu afs, nie mogę zmienić kodowania na q5, filmik pokazuje problem
  15. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy maglownica z a4 b8 przedlift pasuje do audi q5 przedlift?
  16. Aby zakodować polift panel dwustrefowy w przedlift trzeba zmienić w kanale 79 : 1 na 0 aby dmuchawa przedlift dobrze komunikowała się z panelem po LIN. A jak to jest przy zmianie panelu jednostrefowego z jednym pokrętłem z polifta na przedlift? Jest tam kanał 79 do zmiany? Czy trzeba zmienić regulator tzw. jeżyk przy dmuchawie na polift
  17. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam problem z licznikiem w b8. W przedlift założyłem licznik poliftowy i po wymianie licznik nie widzi temperatury silnika, ochrona komponentu ściągniętą. Myślałem że walnięty licznik, założyłem dwa inne jeszcze i to samo. W przedlift ori liczniku wszystko jest ok. Wymienialem kilka razy w innych b8 i nie było z tym problemu. Co może być powodem? Może w gateway za stary soft? Info o temperaturze idzie do licznika chyba po linii can
  18. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po montażu kamery cofania ori z modułem w b8 polift w 3g+ mam problem. Kamera działa ale za każdym razem po włączeniu wstecznego mam wizualizacje zwykła i recznie muszę zmienić wygląd na kamerę cofania, dolnym lewym przyciskiem. Później po ponownym włączeniu wstecznego znowu muszę to zrobić. Co zrobić aby zapamiętało aby przy wstecznym pokazywało odrazu kamerę?
  19. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Otwierasz drzwi, masz mała zaślepkę w drzwiach czarna z boku wkładki, tam jest torx, odkrecasz potem go wciskasz i wtedy cała wkładkę wyjmujesz wraz z plastikową obudową
  20. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W audi Q5 8r jaki wyjąć bezpiecznik aby wyłączyć trakcje? Przyciskiem całkowicie nie da sie wyłączyć. Podobno bezpiecznikiem trzeba
  21. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy w a4 b9 maglownica ma ochronę komponentu?
  22. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz mieć vag can pro
  23. inhosik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3g+ to wiem jak ogarnąć, vcp i zmieniasz część epromu i ładujesz pl soft ale concert nie wiem jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.