Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Używki albo Dawmac, ale raczej ori używki, chwila jeszcze jest dołożysz 500 do odłożonej kwoty i będzie już w czym wybierać :good: ktos tu juz pisał na forum że gleba i koło to chyba pierwsze co powinno się robic jeśli chodzi o wygląd i stylistykę i ja w pełni się z tym zgadzam, nic jak te dwa elementy nie zmieniają tak bardzo auta i nawet jak wydasz więcej niż zakładasz, uwierz mi wysiadając z auta będzie Ci się gęba cieszyła :decayed:

Zobaczymy co sie trafi :grin: Jesli sie trafia ladne 18, to wezme 18. Jesli sie trafia ladne 19, to wezme 19 :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Używki albo Dawmac, ale raczej ori używki, chwila jeszcze jest dołożysz 500 do odłożonej kwoty i będzie już w czym wybierać :good: ktos tu juz pisał na forum że gleba i koło to chyba pierwsze co powinno się robic jeśli chodzi o wygląd i stylistykę i ja w pełni się z tym zgadzam, nic jak te dwa elementy nie zmieniają tak bardzo auta i nawet jak wydasz więcej niż zakładasz, uwierz mi wysiadając z auta będzie Ci się gęba cieszyła :decayed:

Zobaczymy co sie trafi :grin: Jesli sie trafia ladne 18, to wezme 18. Jesli sie trafia ladne 19, to wezme 19 :wink:

Co do gleby to dopiero przyszly sezon ^^

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Przemęcz się ten sezon i kup dobry gwint albo takie springi jak ja mam i koło na przyszły sezon zamiast teraz coś na siłę albo coś co za chwilę nie będzie Cie się podobało.....

Opublikowano
  • Autor

Przemęcz się ten sezon i kup dobry gwint albo takie springi jak ja mam i koło na przyszły sezon zamiast teraz coś na siłę albo coś co za chwilę nie będzie Cie się podobało.....

Ty masz springi -45mm? To raptem 1.5cm nizej niz mam teraz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tak -45mm czyli 2,5cm niżej bo na 1BV masz -20mm ale to "raptem" robi taka różnicę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tak -45mm czyli 2,5cm niżej bo na 1BV masz -20mm ale to "raptem" robi taka różnicę :decayed:

No to sory, moj blad... Dzwonilem wlasnie do kogos z forum w sprawie springow i powiedzial, ze 1BV ma -30mm. :grin:

EDIT ! ! !

Przyszly nakladki na sruby w czarnym macie :wink:

91d848a1e5dde9bb30e4570000d2e110.jpg

A takze doszly naklejeczki od - slaweq :decayed:

02037c0c4a8a5d62da68d265b7bbe3f5.jpg

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Kół szukasz na gwałt na ten sezon czy na przyszły?

Opublikowano
  • Autor

Kół szukasz na gwałt na ten sezon czy na przyszły?

Jak cos sie trafi teraz, to teraz. Jak nie, to na przyszly :wink::)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja po sezonie będę chciał zmienić na coś innego swoje ori audi 19"x8,5j et43 RS4 B7. Możesz zajrzeć w mój link w sygnaturze i rzucić okiem.

Edytowane przez bodas

Opublikowano

podeślesz fotke felgi z tymi nakładkami?
Jak oceniasz je jakościowo?

Opublikowano
  • Autor

podeślesz fotke felgi z tymi nakładkami?

Jak oceniasz je jakościowo?

Podesle, no problem :grin:

Co do jakosci to je smailo polecam :wink: Znajomi maja te same i na prawde zdaja egzamin :) W ASO 1szt - 1.90zl x 20 = 38zl (+klucz do ich sciagania 7zl)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Miałem okazje spotkać to auto na trasie - wyraźnie wyróżnia się spośród innych na drodze ;)

PS. Dzięki za schowanie mnie przed "niebieskimi" w niedziele na DK17, tuż za fotoradarem w Lipówkach :P

Opublikowano
  • Autor

Miałem okazje spotkać to auto na trasie - wyraźnie wyróżnia się spośród innych na drodze ;)

PS. Dzięki za schowanie mnie przed "niebieskimi" w niedziele na DK17, tuż za fotoradarem w Lipówkach :P

No problem :D

Wiedzialem, ze to ktos z forum, zacne autko ;) Bylo mignac, bo naklejki ani ramki nie widzialem :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Do zacnego mi jeszcze troszkę brakuje, ale jakieś tam plany są... ;)

Widzę, że na forum rośnie już powoli grupa użytkowników b6/b7 - może by się zmówić na jakiegoś spota? :)

(odpisz może na priv, co by nie robić Ci bałaganu w temacie ;) )

Opublikowano
  • Autor

Natknalem sie na Allieexpress. Chcialem przetestowac na wlasnej skorze dzialanie tej strony nie wielkim nakladem finansowym.

Etui na kluczyk 8zl w tym wysylka

Nakladki na wentyle 12zl w tym wysylka

Co do jakosci to nie ma co sie cudow spodziewac. Czekalem na to 2 tygodnie :)

Chinska poczta jak widac dziala sprawnie :grin:

d8df0e3002a4d41f37b6de65f489be85.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nieźle dzialasz ;) oby tak dalej super się zapowiada;)

PS. Wcześniej miales bmw 5?

Czemu przesiadka na b6?

Opublikowano

Nieźle dzialasz ;) oby tak dalej super się zapowiada;)

PS. Wcześniej miales bmw 5?

Czemu przesiadka na b6?

Chyba na B7 .

Opublikowano
  • Autor

Nieźle dzialasz ;) oby tak dalej super się zapowiada;)

PS. Wcześniej miales bmw 5?

Czemu przesiadka na b6?

Dzieki :wink:

Tak, tak :grin: Bylo 5er ale 2.0D i naped na tyl okazal sie nie dla mnie :kwasny: Wle wspominam ja bardzo dobrze bo co do wyposazenia to nie jeden moglby pozazdroscic :wink::P

Byla w full M Pakiecie. Z dodatkowego wyposazenia miala :

-fotele komforty

-shadow line

-wentylowane fotele

-wejscie na CD oraz DVD

I wiele innych :D

0a9ea542c6aaf071694be7f64995294a.jpg

38413291c38ca6288f01a011499c8fbf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moja pomyłka ;)

No 2.0D na taką budę to rzeczywiście słabiutko,ale środek piękny i nieźle wyglądała;

Opublikowano
  • Autor

EDIT EDIT EDIT EDIT ! ! ! !

Avancior dostal juz dokladke Cupry, znaczek OOOO na tylna klape oraz Ultery :kox::D:banan:

fd51dd46b9f1432e3d9fced926121ad9.jpg

4b486759e89aae412b9e2f7f235fff9e.jpg

54513795ea98601d89ed731970284715.jpg

fbd012b8c07e2fc047167491476a1767.jpg

Ultery sa zamontowane za pomoca obejm, a nie wspawane, takze mozna je zawsze obrocic w dowolna strone :wink:

6ce90b461f6dadd922d3418793131c88.jpg

b5f02585368e2c2ea6cadc0cb0c57c47.jpg

a06031c5f61b4d4a5b0c164b3107ff8b.jpg

13467d865d2d4642672b506202b87a6f.jpg


Jeszcze tylko te fele mi dajcie!! :(:naughty:

Edytowane przez dakine0007

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.