Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na tej gablocie widzę alusy Rotory. Ojjj nieziemsko by się prezencilo. Myślałeś nad nimi ?

Opublikowano

podeślesz link do tego "zatrzasku" podłokietnika ;) ?

Opublikowano

Ladny:) idziesz z modami jak burza

Opublikowano
  • Autor

Ja na tej gablocie widzę alusy Rotory. Ojjj nieziemsko by się prezencilo. Myślałeś nad nimi ?

Myslalem, ale sa w ciemnym kolorze... Nie wiem czy moj kolor auta by sie z nimi zgral. :( Ogolnie byl w planach ciemny kolor felg ale to juz przeszlosc :P Dobrze rotory wygladaja u FroS-t. Miazga :kox:

podeślesz link do tego "zatrzasku" podłokietnika ;) ?

Pewnie :)

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6387911804

Ladny:) idziesz z modami jak burza

Dzieki :wink: Jeszcze kilka jest w planach. :P Mam nadzieje, ze dzis beda dwa elementy ukladanki do odbioru w ASO.

Opublikowano

Dzięki, zatrzask zamówiony :wink:

Opublikowano

Karol ta wycieraczka pasuje p&p ?

Opublikowano

Karol ta wycieraczka pasuje p&p ?

Pasuje P&P [emoji6]

A wyciera o niebo lepiej [emoji1360]

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Ja w sumie jej nie używam ale wygląd do mnie przemawia :decayed:


Sorry za ot Karol ale Shakal potrzebuje jakiś numer części czy ma być po prostu Q5 np ta: http://allegro.pl/ramie-wycieraczki-tyl-audi-q5-8r0-i6565575430.html

Opublikowano
  • Autor

Ja w sumie jej nie używam ale wygląd do mnie przemawia :decayed:

Pasuje p&p. Kupujesz 3 elementy w ASO lub calosc uzywana na allegro i tylko przekladasz. Ale ciezko jest wyjac stara :facepalm: No i wyglad na duzy plus :)

Opublikowano

Znalazłem temat u Nas na forum, rozumiem że te trzy numery aktualne ?

-8R0 955 407 1P9- Ramie wycieraczki
-8R0 955 425 - Wycieraczka
-8K9 955 205 - Obudowa


Używana odpuszczę.....

Opublikowano

Ja w sumie jej nie używam ale wygląd do mnie przemawia :decayed:

Pasuje p&p. Kupujesz 3 elementy w ASO lub calosc uzywana na allegro i tylko przekladasz. Ale ciezko jest wyjac stara :facepalm: No i wyglad na duzy plus :)
U mnie wycieraczka zeszła bardzo łatwo [emoji6]

A w ASO wystarczy powiedzieć ze potrzebujesz kompletną tylną wycieraczkę do Q5 [emoji6]

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Ok, podziękował

Opublikowano

Świetna Audiczka, te 100mm z tyłu jednak robi robotę :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Świetna Audiczka, te 100mm z tyłu jednak robi robotę :hi:

Dzieki :) Mialem 90mm w B6, srednio mi sie podobalo.. Dlatego teraz od razu chcialem 100mm :P:naughty:

EDIT

Kilka modow z minionych dni. W koncu wybralem sie do DOMINa na dolozenie kilku gratow :grin::naughty:

-rezystory DRL 25W

3e12c3f3219be1e4208cd3bf99db110e.jpg

-podswietlane blendy lusterek z A6 C6

fc04a4fd2af895bf41c3ca09957bf46f.jpg

cbdd2a448e244a208f5afdcde715a850.jpg

-nakladki lusterek S4 OEM w satynie

5986f53c646534e6cee9f011795501b7.jpg

fd7a9ac99db6d34f006a36a98854d062.jpg

-boczne fotochromy z A6 C6

0262628e6e02011e03a9fb6787013a1e.jpg

-bluetooth "C"

52965687a6dd4293582a7fb7a30cc9bb.jpg

-jezyk, ktory w miare rozumiem :D

37c40b13f32de78f3c7962556684f651.jpg

-podnoszona klap bagaznika z pilota

https://vimeo.com/189623771

Na dniach wpadna spryski mgielkowe, AUX oraz pelne podszybie :)

Dodatkowo zostal zaslepiony EGR. :)

No i dalej kompletuje zestaw :)

7d152cd50517d0df82c0529979c0876a.jpg

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Na prawde świetnie się auto prezentuje. Gratuluje wyglądu!

Zestaw do detailingu bardzo podobny do mojego, więc autko musi być pieszczone.

ps. dzięki za pomoc i rozwianie moich problemów z DRL !

Tak trzymaj !

Edytowane przez tomastbg

Opublikowano
  • Autor

Zacnie, te fotochromy zew. występowały też w B7 ;)

Wiem, ze wystepowaly ale jak patrzylem to ciezko bylo znalezc. No i ceny.. W cenie foto z B7 kupilem cale lusterka z A6 C6 :P

Na prawde świetnie się auto prezentuje. Gratuluje wyglądu!

Zestaw do detailingu bardzo podobny do mojego, więc autko musi być pieszczone.

ps. dzięki za pomoc i rozwianie moich problemów z DRL !

Tak trzymaj !

Dzieki wielkie :) No staram sie dbac o auto pod kazdym wzgledem ;)

Nie ma za co :beer:

Doszla w koncu paczka z emblematem. :naughty:

4f5debf7dfe48c0ef7a8c65c7eb081a7.jpg

bf060cc2800021fdefe5dfe8c82e466d.jpg

Oslony na swoich miejscach. Od razu milej dla oka :eye: :naughty:

34e8b6f7220faf047a88980d936d648c.jpg

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Piękne wozidło, widać że dopieszczana z każdym postem :D
odnośnie felg, sam na Swojej mam czarne felgi z chromowanym rantem i znacznie pomniejszają.

Opublikowano

Czegoś potrzeba by działał bluetooth w RNSie? Wasnie tego mi brakuje u mnie

Opublikowano

Czegoś potrzeba by działał bluetooth w RNSie? Wasnie tego mi brakuje u mnie

Modułu Bluetooth, mikrofonu i wiązki [emoji6]

Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.