Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wiem tylko wiesz, nie wiem jak to powiedzieć odczucie będzie inne i takie jakby postrzeganie barwy....bo duża ilosc bardzo białego światła a taka samo ilość ale w innym odcieniu troche zmieni sytaucje


Karol rzuc jeszcze numer osłony filtra powietrza pod maską :)

Opublikowano

No właśnie ledy we wnętrzu świeca jak w statku kosmicznym, też nie lubię takiej jasności. Co sądzicie o przyciemnieniu ewentualnie obudowy folią albo przyszedł mi do głowy też pomysł, aby zwykłe żarówki podsufitki delikatnie przemalować jasnoniebieskim flamastrem - testowałem narazie na światełkach choinkowych i świeci ładnie na biało (*można też właśnie samą osłonę jakoś zrobić lekko niebieską) :D

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem tylko wiesz, nie wiem jak to powiedzieć odczucie będzie inne i takie jakby postrzeganie barwy....bo duża ilosc bardzo białego światła a taka samo ilość ale w innym odcieniu troche zmieni sytaucje

Karol rzuc jeszcze numer osłony filtra powietrza pod maską :)

Barwy swiatla, to juz kwestia gustu :P

Nr: 8E0 103 928 C

No właśnie ledy we wnętrzu świeca jak w statku kosmicznym, też nie lubię takiej jasności. Co sądzicie o przyciemnieniu ewentualnie obudowy folią albo przyszedł mi do głowy też pomysł, aby zwykłe żarówki podsufitki delikatnie przemalować jasnoniebieskim flamastrem - testowałem narazie na światełkach choinkowych i świeci ładnie na biało (*można też właśnie samą osłonę jakoś zrobić lekko niebieską) :D

Po przemalowaniu, nie beda juz raczej dawaly tyle swiatla :/ Moze lepiej poszukac gotowych na alieexpress? :)

Btw. Widzialem Cie 2-3 razy na S17 Wawa- Lbl. Pozdrawialem w temacie "Spotkania na drodze". :kox:;)

Opublikowano

Póki co na lampach choinkowych nie traci jasności, warstwa flamastra wystarcza mega cienka żeby świeciło dość biało, chyba będę testował na zarowkach :D O, nawet nie wiedziałem, nie czytam tego tematu ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zeby nie bylo, ze nic sie nie dzieje :) Wszystkie dekory oklejone carbonem. Wyszlo calkiem spoko :P

5414e5006d3314aaa174b0bede91caaa.jpg

e2aac97176ff49f7e247952eb4754b15.jpg

b1f540ef86134c3971cdc5aebff7a06b.jpg

37eb131c287730f157cd5aab00228b01.jpg

6610a423eda4d44536642ea768f8d214.jpg

4898f8f4b956689d7397621ccf4fc0d0.jpg

Opublikowano

za czarno :kwasny:

Opublikowano

Każdy ma swój gust i robi pod siebie [emoji6] trochę się z tym pewnie namęczyłeś, więc gratuluje wytrwałości bo ja po pierwszej listwie bym zrezygnował :decayed:
Ja wolałbym prysnąć w PIANO niż oklejać [emoji6]


Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor
za czarno :kwasny:


Uwielbiam czern, dlatego mi to nie przeszkadza :)
Zawartość dodana 0 minutes later
Każdy ma swój gust i robi pod siebie [emoji6] trochę się z tym pewnie namęczyłeś, więc gratuluje wytrwałości bo ja po pierwszej listwie bym zrezygnował :decayed:
Ja wolałbym prysnąć w PIANO niż oklejać [emoji6]


Wysłane z iPhone



Marzy mi sie PIANO ale mowie... Sprobuje najpierw okleic. No i nie jest zle. :) Faktycznie, roboty troche bylo :D
Opublikowano

Nad kolorem nie będę się wywodził ale brawo za wykonaną robotę :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Nad kolorem nie będę się wywodził ale brawo za wykonaną robotę :wink4:



Dzieki :hi:
Opublikowano

Mi tam efekt sie podoba :whistling:

I rowniez gratki za robote, bo wiem ile z tym perdolenja jest :thumbup1:

Mowio, ze niby za czarno, a sami majo pozakladane ori karbony ktore sa koloru...powiedzmy ciemnego, tyle ze pokryte polyskiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

No mi tez efekt sie podoba :P Balem sie, ze nie wyjdzie to idealnie.. Ale jest naprawde dobrze :good:

Dzieki, roboty bylo :/ :hi:

No wiem wlasnie, a ja czern lubie ;)

Teraz najblizsze plany :

Rolka 19
Kamera cofania
Olej i filtry
Nowa mapa u Spanky'iego


Byle sie do wiosny wyrobic :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja tak samo lubie czerń :thumbup1:

Jaka rolka wpadnie? 

Ciekaw jestem Waszych relacji i opini odnosnie tamtej kamerki, jezeli zda egzamin i wsio bedzie git, to mysle ze i u mnie zawita :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Ja tak samo lubie czerń :thumbup1:
Jaka rolka wpadnie? 
Ciekaw jestem Waszych relacji i opini odnosnie tamtej kamerki, jezeli zda egzamin i wsio bedzie git, to mysle ze i u mnie zawita :whistling:



Chcialbym JR11 lub JR22, ew OEMS IFG10. Cos w tym stylu. Napewno szeroko musi byc :P Moga byc dwie szerokosci. Przod 8,5 tyl 9,5. Zobaczymy co sie trafi :) Do konca kwietnia lato chce wrzucic :D
Opublikowano

No to raczej bedzie ladnie :naughty:

Opublikowano
14 godzin temu, dakine0007 napisał:

Moga byc dwie szerokosci. Przod 8,5 tyl 9,5

bierz wszystkie 9,5 , ja tak zrobilem na poczatku jak kupowalem kola , po przymiarce srednio to wygladalo , zaraz wymieniałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
bierz wszystkie 9,5 , ja tak zrobilem na poczatku jak kupowalem kola , po przymiarce srednio to wygladalo , zaraz wymieniałem :decayed:



Tylko jakie ET zeby wlazlo na przod?
Opublikowano

u mnie np teraz 35, wcześniej z dystansem wychodzilo jakies 29

Opublikowano
  • Autor

I opona 215? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.