Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta rolka to faktycznie chyba najlepsza opcja jeslichodzi o 18 cali;)

Opublikowano
  • Autor
Ładnie się prezentuje, pakuj listwy od esy [emoji4] , i pomarańczowy kierunek out [emoji6]

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka





Wlasnie chcialbym kupic listwy od Es ale narazie nic sie nie trafia :( A jak sa to w cenach ~1500zl :facepalm: Co do kierunku to sie waham.. Nie wiem czy chce bialy ;)
Zawartość dodana 0 minutes later
Ta rolka to faktycznie chyba najlepsza opcja jeslichodzi o 18 cali[emoji6]



No ma w sobie cos takiego, co cieszy oko :):grin:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

nie głupie to koło , ciekawie wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor
nie głupie to koło , ciekawie wygląda :naughty:

 

Ciekawy to jest lakier na nich, wstawie foto jak bedzie sloneczny dzien i fela wyczyszczona [emoji6]

 

 

Edit

 

Tak wyglada w sloneczny dzien. Trzeba tylko przyblizyc foto :P Mieni sie fajnie jak brokat :D

 

a4ce3dec82931cf2565fab8773f93974.jpg

Opublikowano

Fura zacna :wink: Mody wszystkie na plus :thumbup1:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor
Fura zacna :wink: Mody wszystkie na plus :thumbup1:

Bezawaryjności :hi:

 

 

Dzieki [emoji4]

 

Z racji przyjecia do B7 CREW naszlo mnie na "konkretna" sesje [emoji14] Co prawda foty nie sa jak u FroS-t , ale jakies sa [emoji4]

 

c0e3cc78fd88ea8b451c3f31ce193dcd.jpg

 

ecd895ae8fe522c20be9a6de5964e38f.jpg

 

ca9e17f3d9deaef28d1352789bcddd61.jpg

 

64b60274e19d1104632846f729c77b29.jpg

 

dc8052458c240e5651a4740e207f9679.jpg

 

39dd90a50d8d73aaddf3950e0801006e.jpg

 

61badafd1ef2946afd9dbce669c023aa.jpg

 

3403d8340a9a3f4e78997ab4aae89391.jpg

 

6e865e98b3abefc55781ec9ca187ec9c.jpg

 

717c408ce2b3b431d1e2a467150e2e4d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Auto ładne, ale w CREW praktycznie same Avanty... Hmmm... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Auto ładne, ale w CREW praktycznie same Avanty... Hmmm... :decayed:


No racja, podejrzane :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Gratulacje, kolejny fajny Avant w Crew ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fotki nie istotne, tylko fura istotna, a dobrze działasz:good:zrób tylko porządek z naklejkami na szybach, znaczy wolałbym miec takie same z lewej i prawej i ja bym te wydechy przekrecił a tak jest bardzo dobrze:)

:wink4:

2mwfj90.jpg

Opublikowano
19 minut temu, muunv napisał:

 


No racja, podejrzane :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bo mi się nie chce fot ogarnąć i zgłoszenia pisać. :dontknow:

 

Fotki wyszły :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Fotki nie istotne, tylko fura istotna, a dobrze działasz:good:zrób tylko porządek z naklejkami na szybach, znaczy wolałbym miec takie same z lewej i prawej i ja bym te wydechy przekrecił a tak jest bardzo dobrze[emoji4]

:wink4:

2mwfj90.jpg



Wlasnie nie chce miec takich samych z lewej i prawej :D Nad wydechami sie zastanawiam wlasnie czy nie przekrecic na prosto ale beda sporo wystawac chyba.. :/

Dzieki za obrobke :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Przejmujesz się zdjęciami. Ważne, że koła skręcone :decayed:

Graty przyjęcia :thumbup1: Auto ładnie się prezenci :naughty:

Opublikowano

Zdjęcia dobre ale to przede wszystkim zasługa "modelki" :decayed: Graty przyjęcia do Crew :good:

Opublikowano

te lusterka to satynowe czy dobrałeś kolor? bo też chcialbym założyć takie obudowy żeby pasowały do relingów i nie wiem co szukać..

Opublikowano
  • Autor
te lusterka to satynowe czy dobrałeś kolor? bo też chcialbym założyć takie obudowy żeby pasowały do relingów i nie wiem co szukać..


Oryginal satyna z S4 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
Zdjęcia dobre ale to przede wszystkim zasługa "modelki" :decayed: Graty przyjęcia do Crew :good:


Modelka first class :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

 

Teraz, muunv napisał:

 


Oryginal satyna z S4 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

ile trzeba wyłożyć za nie?

Opublikowano
  • Autor
 
ile trzeba wyłożyć za nie?



~600zl :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Blenda byla troche zmachrana, byly odpryski. Zostalo mi troche plastidipa i oto efekt [emoji4]

 

Bylo tak :

 

f842f13c166a12a22ba4297debb0badf.jpeg

 

Jest tak :

 

c758c4d37642993ca16816c45e0b6ac6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.