Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam 225 , chociaż niektórzy smigaja i na 215 

Opublikowano

No to to chyba jest oczywista oczywistość siurrrr :whistling: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Gwint to nie na ten sezon :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No to najpierw gwint potem koło :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kolo na ten rok [emoji14]

 

Mial byc gwint na tem rok ale.. Mam powazne problemy z noga. Sa tylko dwie kliniki w Polsce zajmujace sie tym. Obie prywatne. Nie ma nic na fundusz. Reszte sobie dokonczcie :)

 

9,5J z et np 40 bedzie wystawac?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Opublikowano
  • Autor

W koncu udalo sie odwiedzic Spanky'iego. Wizyta w edc przyniosla efekt :)

6ceb54280ceb0091c40f83baa748a1a7.jpg

Ze wzgledu na zbyt wysokie EGT, moc zostala zmniejszona do bezpiecznych 248PS. Najlepszy wynik jaki osiagnelismy to 265PS. Ale nieszczesne EGT wariowalo. :facepalm:

Zostal wylaczony EGR i klapy w kolektorze. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Mala zmiana [emoji4] Stara zapalara byla juz zmeczona. Wpadla nowa zaslepka :wink:

 

2778e28be22cf5aeae575568dfb9080b.jpg

 

3a878cd4494c0511960da97e491ad0c3.jpg

 

Dodatkowo pelny serwis, olej i wszystkie filtry ;) Jbc mam dostep do czesci w atrakcyjnych cenach! :) Info PW.

 

7a48c2f0676797b3bf40508f9b51b68d.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 11.03.2017 o 04:52, muunv napisał:

W koncu udalo sie odwiedzic Spanky'iego. Wizyta w edc przyniosla efekt :)

6ceb54280ceb0091c40f83baa748a1a7.jpg

Ze wzgledu na zbyt wysokie EGT, moc zostala zmniejszona do bezpiecznych 248PS. Najlepszy wynik jaki osiagnelismy to 265PS. Ale nieszczesne EGT wariowalo. :facepalm:

Zostal wylaczony EGR i klapy w kolektorze. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprawdź sobie wtryskiwacze skoro EGT za duże :) to że mocy za dużo nie wyszło to jedno, ale szkoda by było żeby tłoki się potopiły :)  my ostatnio stroiliśmy  bardzo zdrowego BKN, wtryski poszły na stół do sprawdzenia, turbo zregenerowane, EGR klapy i DPF cały czas na swoim miejscu, wynik 290 KM 580 NM, auto jeździ już ponad pół roku, połyka trasy, zero problemów z silnikiem oraz  DPF :)

Opublikowano
  • Autor
Sprawdź sobie wtryskiwacze skoro EGT za duże [emoji4] to że mocy za dużo nie wyszło to jedno, ale szkoda by było żeby tłoki się potopiły [emoji4]  my ostatnio stroiliśmy  bardzo zdrowego BKN, wtryski poszły na stół do sprawdzenia, turbo zregenerowane, EGR klapy i DPF cały czas na swoim miejscu, wynik 290 KM 580 NM, auto jeździ już ponad pół roku, połyka trasy, zero problemów z silnikiem oraz  DPF [emoji4]


A w BKN byly DPF? Chyba dopiero w ASB. Tez podejrzewalismy wtryski, aczkolwiek narazie nic sie z nimi nie dzieje. Po glowie chodzi mi cooler, wtedy mozna by bylo wiecej dlubac. Narazie starcza mi mocy pod noga :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Były były, BKN były z dpf i bez, wtryski tylko na maszynie sprawdzisz, wg VCDS można tylko snuć przypuszczenia :) No ale jeśli wtryski sprawne to pozostaje tylko i włącznie niedobór powietrza, my podczas regeneracji turbiny wypłukaliśmy cały dolot i intercoolery z oleju, może turbo już nie podaje tyle co powinno, jaki realny przelot ma auto ? Przy okazji regeneracji warto zrobić hybrydę, dodatkowe mg powietrza zawsze korzystniej wpłyną na EGT :) no i na moc oczywiście

Opublikowano

fajne zmiane :)

Opublikowano
  • Autor
fajne zmiane [emoji4]

 

Dzieki [emoji4]

 

Felgi kupione. Od razu poszly do renowacji, czeka je malowanie proszkowe. [emoji4] Trafily sie w bardzo przystepnej cenie.

 

Parametry : 18x8J ET47

 

42681bd63bb83233a2e8eeb716edfe49.jpg

 

Dodatkowo zostaly zakupione dystane ze sklepu DYSTOM. 2x15mm i 2x17mm.

 

825467ae5a32364ec41c85107800a4e2.jpg

 

Oraz cos do odswiezenia zaciskow :grin:

 

ae72a04712dc7b6666d8ea576f1a4ce5.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z przodu beda troche wystawac. Jaki kolor zaciskow?

Opublikowano
  • Autor
Z przodu beda troche wystawac. Jaki kolor zaciskow?


Dlaczego maja wystawac? Na przod 15mm, przy takim et i szerokosci felgi powinno byc na styk... Chyba :P

Kolor zolty, do tego kapsle felg odnowie. Ramk wokol srebrna, znaczek OOOO srebrny, a kapsel zolty ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

A no fakt, przeczytalem et43 :) ale na tyl mogles wiecej dac w takim razie

Opublikowano
  • Autor
A no fakt, przeczytalem et43 [emoji4] ale na tyl mogles wiecej dac w takim razie

 

Wiem, ale zobaczymy jak to wyjdzie narazie..

 

Troche sie zmartwilem z tymi felami bo wszystkie na allegro i olx maja ET43, a ja mam 47 :/ Znaczki OEM wszystkie sa.

 

Domin jeszcze mnie namawia na skladane lusterka :naughty: Bo akurat ma moduly [emoji14]

 

 

Jest i kolorek na zaciskach :)

 

33e130fab715422511391a8eb122d7c0.jpg

 

f7aaf600693a3f166dcd9a65e4407782.jpg

 

b5d104d248bec2897723e8bedf67a953.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zdaj relacje jak ta farba na zaciskach za jakiś czas ;) czy godna polecenia :)

Opublikowano
  • Autor
Zdaj relacje jak ta farba na zaciskach za jakiś czas [emoji6] czy godna polecenia [emoji4]

 

Ok. Narazie sie spisuje [emoji6]

 

Dotarly blaszki od Wandeja :grin:

 

b4ed47de7604b47ae40e9ef227198327.jpg

 

A takze blachy zlotowe ;D

 

e6778bd55ece5f545349ba3cc77d8f4d.jpg

 

Felunek juz na pokladzie :

 

91f1d317ba0a010c1d85de96700ddd14.jpg

 

ba252c90aea4f31c803fad8e793f93ee.jpg

 

7de9219c83692e251b7f990984fd530f.jpg

 

d657f874c98c5ecc5cbfc9fd638103e1.jpg

 

aaad5ea8431a9ab12d985c49c4b0dbeb.jpg

 

eb79ec80dc6c61811feccc5b8746f8ff.jpg

 

9721df382f8cbb54f744cf030b935cc9.jpg

 

7d333c26a219dfc43fec7c765d9fc6da.jpg

 

9d8b98aad5eef0844441f7286e61b591.jpg

 

8fc766ac6ac3a849d0bd8a061cea07ff.jpg

 

24092c14829f48f63d9b795f92f30e06.jpg

 

a39df80dcd5dd0ef398c86d6fc9bcc62.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, pakuj listwy od esy :) , i pomarańczowy kierunek out ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.