Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, muunv napisał:

Kilka czesci, ktore wymagaja wymiany + lozysko z piasta (pp) oraz musze gdzies dorwac obie poduchy silnika z czujnikami :)

5be5640df9bd2746abc4ab59f68ab530.jpg

Poza tym nic narazie sie z autem nie zmienilo.

Wystawilem A4 w dziale sprzedam ale widac swiatelko w tunelu i nie bede musial go sprzedawac :wink:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jak można uzyskac zniżki 40% ? :D

Tak to by można serwisować auto.

 

Opublikowano
  • Autor
 
Jak można uzyskac zniżki 40% ? [emoji3]
Tak to by można serwisować auto.
 


Mam ceny hurtowe :D Pracuje poprostu w serwisie samochodowym ;) Ale zanim tu pracowalem to mialem takie same ceny, bo moj przyszly szwagier pracuje w AutoPartnerze i tez mi dawal/ daje takie znizki :P:kox:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
No ale to wchodzi Ci na jakiś zatrzask czy jak? Bo u mnie jak ją tylko włożę to raczej trzymać się nie będzie, musiałbym ją przyklejać albo przykręcać właśnie.


Masz tu kilka zdjec jak wyglada to u mnie ()
c5165be0146b5d4179de54e7bca2d7e3.heic06f6a085189d86938b2a11d1e8ebece4.heic67c102208717a97392143568875b37a2.heic51c050154ebc42c1c28a77a4938b16f6.heic8b96eee387c4c0302d6bd3b4a52af0e9.heic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
17 minut temu, muunv napisał:

 


Masz tu kilka zdjec jak wyglada to u mnie ()
c5165be0146b5d4179de54e7bca2d7e3.heic06f6a085189d86938b2a11d1e8ebece4.heic67c102208717a97392143568875b37a2.heic51c050154ebc42c1c28a77a4938b16f6.heic8b96eee387c4c0302d6bd3b4a52af0e9.heic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ogromne dzięki, będę sprawdzał u siebie w poniedziałek ale boje się, że ja mam inną blendę.

Opublikowano

Ty masz napewną inna Mateusz

Opublikowano

No u mnie z tego co pamiętam tak nie ma. Ta demontowalna część jest pełna

Opublikowano
4 godziny temu, mateusztbg napisał:

No u mnie z tego co pamiętam tak nie ma. Ta demontowalna część jest pełna

Ty Mati masz taką blendę jak ja czyli zwykłą  ;) musisz kupić wszystko to co na zdjęciach przedstawił  Karol ;)

Opublikowano

Muunv , dzięki za pomoc w doborze rozmiaru opon , :thumbup:

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał:

Ty Mati masz taką blendę jak ja czyli zwykłą  ;) musisz kupić wszystko to co na zdjęciach przedstawił  Karol ;)

:(

No to poleci na taśmę dwustronną, może będzie się trzymała

Opublikowano

Rozumiem ze te blendę mozna sciągnąć bez zdejmowania grilla ? Tylko zatrzaski ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Rozumiem ze te blendę mozna sciągnąć bez zdejmowania grilla ? Tylko zatrzaski ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tak :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Koncze kawe i ide do garażu... ciekawe czy mam te sama blendę 

Opublikowano

Niestety nie mam takiej jak Ty, gdzie można taka nabyć ? Widział kto ? 

Opublikowano
  • Autor
Niestety nie mam takiej jak Ty, gdzie można taka nabyć ? Widział kto ? 


Napisz do @afroo. On Ci powinien pomoc w doborze odpowiedniej. Najlepiej kupic w aso/olx/allegro lub na forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Felunek na sprzedaz [emoji6]

 

5x112 Audi DTM 18" 225/40/18

 

Cena dla forum 2550zl.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Standardowo - olej i filtry. :good: Z racji z tego, ze wszyscy mnie besztali za Castrol, kupilem cos co kazdy chyba pochwali... [emoji3]

 

Przebieg ~ 239.000km

 

1033740e4316bd4458ed599d3e982629.jpg

 

Dodatkowo, zrobilem sobie i Avanciorowi prezent [emoji14]:naughty: Zdjecie wrzuce, jak juz bedzie na aucie [emoji6]

 

9d7fa614a8c719e761bcb19040f94ebb.jpg

 

Jeszcze fakturka :wink:

 

536f5608ac0d7d2869dac7ef9d9b7db3.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Opublikowano

Myślę, że silnik podziękuje Ci za zmianę oleju :decayed:

:good:

Opublikowano
  • Autor
Myślę, że silnik podziękuje Ci za zmianę oleju :decayed:
:good:


No oby... ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

A paczka o ktorej bylo wczesniej wspomniane to : e2d8e2c800a8f8ef9015e613f1d82569.jpg
670b712548639639970eb380ba6409da.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ladnie sie to prezentuje,czy mozna taki dostac ale w kolorze czarnym ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.