Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taaa:tongue4: 

Opublikowano

Pamiętaj ,na zimę musisz mieć takie felgi ze jak w końcu założysz lato, stoisz przy aucie i myślisz sobie "k**wa w końcu" :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja tak mowie co sezon :D :D

Moje 18” poszly do zyda i juz szukam pakietu wiosna. Najprawdopodobniej
wpadna OEM z RS6 C5 19”.

04677d706614979fc4f29a936f54a73d.jpeg

Najchetniej bym kupil zniszczone i odnowil jak poprzednie fele 18” ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Łopaty nigdy się nie znudzą i w b6 czy b7 będą dobrze wyglądały , dodatkowy atut to cena tych rolek , za naprawdę dobra kasę moza je kupić, ale jak się zdecydujesz to wrzuć gwint jak chciałeś i zrob fajny naciąg:good:

Opublikowano
  • Autor
wrzuć gwint jak chciałeś i zrob fajny naciąg:good:


Jak narazie to cos mi sie wydaje, ze znow gwint jest zbyt daleko mojego zasiegu.. :(

Co do naciagu to na 9j chcialbym opone 215/35. Zdecydowalem sie na ta fele bo raz, mozna ja kupic w dobrej kasie jak wspomniales, a dwa jest to pancerna felga :P:good: Wole taka 19 niz np OEMS ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jeszcze czas do wiosny wiec na spokojnie, nooo 215 będzie dobrze :kox: i wtedy jak @vwbartus pisał u mnie jeszcze dystans 0,5cm przód i 1 tył :kox: sam może tak zrobie, kupiłem auto mojej ukochanej to mogę kręcić i szurać na całego :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze czas do wiosny wiec na spokojnie, nooo 215 będzie dobrze :kox: i wtedy jak [mention=75423]vwbartus[/mention] pisał u mnie jeszcze dystans 0,5cm przód i 1 tył :kox: sam może tak zrobie, kupiłem auto mojej ukochanej to mogę kręcić i szurać na całego :naughty:


No teraz jej modz Aczy :D

Skompletuje 19, zaloze i wtedy dobiore dystanse :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
18 godzin temu, FroS-t napisał:

Wiadomo jednak 40,45 i 50 profil trochę bezpieczniej, poza tym sól, wszechobecny syf na drogach , nie widac dziur itp szkoda tyrać jakieś ładne 19 cali

 

:grin:

Opublikowano

Na 19' w zimie to już tylko takie same bambry burżuje ++ jeżdżo :decayed: :kox:

Opublikowano
31 minut temu, KoJ@K napisał:

Na 19' w zimie to już tylko takie same bambry burżuje ++ jeżdżo :decayed: :kox:

:grin::naughty:

Opublikowano
32 minuty temu, KoJ@K napisał:

Na 19' w zimie to już tylko takie same bambry burżuje ++ jeżdżo :decayed: :kox:

I Ci co muszą bo wrzucili hamulce od boeinga 747:grin:

Opublikowano
2 minuty temu, FroS-t napisał:

I Ci co muszą bo wrzucili hamulce od boeinga 747:grin:

Otóż to :grin:

Opublikowano
19 godzin temu, muunv napisał:

dwa jest to pancerna felga :P

Taa pancerna :whistling: wszystkie 4 miałem do prostowania pomimo zrzekania się sprzedawcy, ze są proste... na tylu letnie felgi trzeba liczysz się z tym, ze cos będzie do prostowania. Na profilu 35nie ma pancernych kół :/ 

Opublikowano
22 minuty temu, Norbas napisał:

Taa pancerna :whistling: wszystkie 4 miałem do prostowania pomimo zrzekania się sprzedawcy, ze są proste... na tylu letnie felgi trzeba liczysz się z tym, ze cos będzie do prostowania. Na profilu 35nie ma pancernych kół :/ 

Tego jak ktos jeździ nie przewidzisz bo są mistrzowie którzy każda felgę pokrzywią.....

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak, smieja sie ze mnie ze mam w oczach jakies silniczki, bo zobacze kazdy dolek i jade slalomem :D No taka prawda. Staram sie dbac o to by nie pogiac felg. Licze sie z tym, ze jak kupie to beda do prostowania, nawet minimalnego ;) Ale chce przeprowadzic kompletna renowacje felg :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam !

Zacna furka muszę przyznać :wink: po przeczytaniu tematu widać że trafiła w dobre ręce i wam razem dobrze :decayed:.

Powodzonka w dalszym modzeniu.

Opublikowano
  • Autor
Witam !
Zacna furka muszę przyznać :wink: po przeczytaniu tematu widać że trafiła w dobre ręce i wam razem dobrze :decayed:.
Powodzonka w dalszym modzeniu.



Dzieki za mile slowa ;) Nam razem jest bardzo dobrze! :a4fan:
Zawital w koncu listonosz z emblematami z Aliexpress :)

e294b5063813e1db546fb064be1f2ec8.jpg

Od razu wyladowaly na aucie ;)

b4c5c8d8358a75d5539cc290ac742ec3.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jak nie widać różnicy to po co przepłacać :) a wg mnie nie widać :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Jak nie widać różnicy to po co przepłacać [emoji4] a wg mnie nie widać [emoji4]

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka




Oem to okolo 90zl za sztuke z tego co pamietam w aso. Te mnie wyszly ~30zl za 2 ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Prawda jest taka, ze duza roznica w jakosci pomiedzy oem a zamiennikami to juz skrajne przypadki. Oczywiscie zdarzaja sie jakies rzezby typu lotki z wlokna szklanego które sa pofalowane jak po pijanym tynkarzu ale znaczki, przyciski itd to jeden pies :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.