Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No szkoda taką ładną blendę zasłaniać :decayed:

A że nasze tablice nie grzeszą urodą i są brzydkie to co poradzisz.

 

 

Opublikowano

Światła bardzo ładnie świecą, czysto i daleko. Napisz na PW ile taka przyjemność. Wie ktos tez moze jakiej mocy seryjne sa w naszych lampach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Wie ktos tez moze jakiej mocy seryjne sa w naszych lampach ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sam sie nad tym zastanawialem. :mysli: Koszt to zadna tajemnica - 300zl za komplet ;) Wszystko jest w dziale sprzedam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Słabo trochę ta rej wygląda przy tej blendzie, no ale co poradzić ;(

Opublikowano
  • Autor
Słabo trochę ta rej wygląda przy tej blendzie, no ale co poradzić ;(


Moje auto widza z daleka po obrysowkach, za kazdym razem kontrola :) Wyposazenie obowiazkowe - gadnica, trojkat. Wczoraj zapytal sie mnie Pan policjant, ile jeszcze bedziemy sie tak ganiac :) Bylo to juz ktorys raz i dowodzik chcial sobie przywlaszczyc :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
12 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Wie ktos tez moze jakiej mocy seryjne sa w naszych lampach ?

4300K jeśli o "taką" moc chodziło.

Opublikowano

Dokładnie o „taką” :) dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oponki juz przyjechaly. Teraz czekam na felgi, az wroca z regeneracji ;) [emoji1303]

0c179df73cbd33df095d4e89a4d8be08.jpg

4a1736f7c0479fcce762adfc93c2be87.jpg

0fa7159c55c8e06d41f3859d78680ede.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dobry wybór :thumbup1: mnie też to czeka właśnie i też rozkminiam pomiędzy 225 a 235 ale na 8J. Ale jak Ty wziąłeś 225 na 9J to też taki wezmę:wink::grin:

PS. Nie chcę kolegi niepokoić, ale 88Y do ciężkiego quattro 3.0 moim zdaniem ciut za mało ..

Opublikowano
  • Autor

Duzo osob je polecalo [emoji6] Na 8j to Ty szukaj 215 [emoji3]

 

Za malo? Da sie rade [emoji4] Masa wlasna 1780kg, nosnosc jednej opony to 560kg.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Bardzo dobry wybór :ok2: 
Śmigam na takich gumach od '15 i biorąc pod uwagę zależność cena/jakość wg. mnie nie nic bardziej sensownego niż uniacze :wink:
 

Opublikowano
15 minut temu, muunv napisał:

Za malo? Da sie rade emoji4.png Masa wlasna 1780kg, nosnosc jednej opony to 560kg.

Nie twierdzę że się nie da rady :decayed: ale to się raczej bierze pod uwagę dopuszczalną masę całkowitą pojazdu + ewentualną małą rezerwę. 2.0T Q miało fabrycznie 93Y a pewnie Twój możliwe że i więcej.

Edytowane przez qruku

Opublikowano
17 minut temu, muunv napisał:

Duzo osob je polecalo emoji6.png Na 8j to Ty szukaj 215 emoji3.png

Nie no aż na takich "listewkach" w lecie jeździł nie będę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nie twierdzę że się nie da rady :decayed: ale to się raczej bierze pod uwagę dopuszczalną masę całkowitą pojazdu + ewentualną małą rezerwę. 2.0T Q miało fabrycznie 93Y a pewnie Twój możliwe że i więcej.


Dostepne sa praktycznie same 88y z Uni w pl :/ Bardzo nie widzialem innych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
13 minut temu, muunv napisał:


Dostepne sa praktycznie same 88y z Uni w pl :/ Bardzo nie widzialem innych.
 

Hmm to ciekawostka :eusathink:bo 225/40/18  Uniroyal RS3 mają 92Y

 

PS. Teraz patrzę i w sumie wszystkie 225/35/19 mają 88Y więc ten typ tak ma :decayed:

Edytowane przez qruku

Opublikowano
  • Autor
PS. Teraz patrzę i w sumie wszystkie 225/35/19 mają 88Y więc ten typ tak ma :decayed:


Nie stresuj mnie na zapas :P



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
8 godzin temu, muunv napisał:


Nie stresuj mnie na zapas :P

 

:sorry: sorry bo nawet nie mam takiego zamiaru, to wręcz bardziej z troski.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Karol, w jaki sposób montowany w grillu jest ten Twój napis 'quattro'?

Opublikowano
  • Autor
Karol, w jaki sposób montowany w grillu jest ten Twój napis 'quattro'?


Na trytytki Panie kolego :P W miare mocno scisniete 2 lub 3 i na koncach uciete. Moge podeslac foto jutro, jesli przypomnisz :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.