Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gwint i 215 albo 225 nic więcej.....

 

Opublikowano
  • Autor
Gwint i 215 albo 225 nic więcej.....
 


Chcialbym gwint ale nie wyrobie sie $$ :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
225 nic więcej.....
 


Przy 225 nie traci na osiagach zbyt duzo? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

paczył ? 

 

Opublikowano
Teraz, muunv napisał:

 


Przy 225 nie traci na osiagach zbyt duzo? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie traci, ale mi sie teraz troche pozmieniało, jak nie lubiłem naciągu tak teraz żałuje że 215 nie wrzuciłem, no ale 3 raz chyba opon chyba nie będę zmieniał, chyba....:) sam nie rozmumiem jak mogłem takie kartofle wrzucić na samym początku:)

Opublikowano
  • Autor

Nie widzialem tego KW. Ale jak mialbym wrzucac to tylko nowy... ;)

No Ty z tymi łoponami to sie uspokoj juz :kox: Podpowiedz mi lepiej jaka sie ladnie ulozy ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Teraz, muunv napisał:

No Ty z tymi łoponami to sie uspokoj juz :kox: Podpowiedz mi lepiej jaka sie ladnie ulozy ;)

Napewno Toyo, Hankook, Dunlop,  ja teraz mam Michelin Pilot Super Sport i jest:good:

Opublikowano
  • Autor

Ja pewnie dorwe to, co beda miec na przecenie w hurtowni, w ktorej mam znizki :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Napewno Toyo, Hankook, Dunlop,  ja teraz mam Michelin Pilot Super Sport i jest:good:


Wybor pewnie padnie na Hankook :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Nie zakładaj 235, daj na te felgi 225 i bedzie miodzio :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Nie zakładaj 235, daj na te felgi 225 i bedzie miodzio :cool1:

Tak wlasnie planuje :) Plus dystansik. Tylko nie wiem czy bede mogl na maksa wypchnac te kola, czy opona nie bedzie ocierac o nadkole przy moim zawieszeniu... :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

To już bedziesz sobie testował po założeniu na auto :wink:

Opublikowano
  • Autor
To już bedziesz sobie testował po założeniu na auto :wink:


Ciekawe kto mo da dystanse do testow :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jak chcesz to ja Ci moge 5mm pożyczyć.

Opublikowano
  • Autor

Przy 9j jakie et powinno byc zeby kolo szlo rowno z nadkolem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zalezy czy przod czy tyl, jakie opony itd. Z przodu chyba cos w okolicach et 30-28, w sumie z tyłu chyba podobnie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Zalezy czy przod czy tyl, jakie opony itd. Z przodu chyba cos w okolicach et 30-28, w sumie z tyłu chyba podobnie :kox:


Przy 9J? To tak jak 18” 8.5j... :kox: Na tyl 15mm, na przod 13mm mysle. Ale to sie zobaczy jeszcze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Zalezy od obnizenia auta, im nizej tym kola bardziej się chowają. Troche przesadziles z tymi szerokosciami :wink:

Opublikowano
  • Autor
Zalezy od obnizenia auta, im nizej tym kola bardziej się chowają. Troche przesadziles z tymi szerokosciami :wink:

 W sensie, ze za szerokie dystanse? [emoji14]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Opublikowano
  • Autor

Niestety padl jeden zenek.[mention=20153]H4mm3R[/mention] poratowal nowymi zenkami D1S Philips 4850K.

 

Nie mam zdjecia jak swiecily wczesniej, ale teraz swieca o niebo lepiej :good:

 

cf0b0aca7864ea95ef6f34a4cb79d899.jpg

 

463f3f5ef2b3392778ce37cda0d3632a.jpg

 

ddad7283ea3b6b2df6d558b039e09acf.jpg

 

Dodatkowo w koncu zamontowany wideorejestrator. [emoji4] Czekal prawie 2 lata na montaz [emoji3] Domin ogarnal to w 5 minut [emoji6]

 

Overmax CamRoad 4.1

 

e426a52fdf968ac77ea40e51de0532c4.jpg

 

Rowniez dzis polozony wosk Soft99.

 

b6e87ab195097c2c3b88bc2c2d584725.jpg

 

Tablica przyklejona tasma dwustronna do blendy S4. Niestety policaje nie daja mi spokoju. :/

 

9c2e53ab02c0f80c16720c91976a0d9e.jpg

 

7b387de05eef63e6490a5047237a87db.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.