Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie, to nie o to. Budżet to raz, a dwa że z Córą to tak średnio raczej cisnąć % ... A nie mamy Jej z kim zostawić.

Opublikowano

Nie myślałeś czasem o magnesach neodymowych do rejki? Bardzo dobra opcja 

Opublikowano
  • Autor
Nie myślałeś czasem o magnesach neodymowych do rejki? Bardzo dobra opcja 


Pytanie ile ich trzeba i jak je przytwierdzic do blendy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 minuty temu, muunv napisał:

 


Pytanie ile ich trzeba i jak je przytwierdzic do blendy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie wiem czy dużo miejsca jest pod blendą, najlepiej magnes czymś mocnym przykleić od środka blendy ;) z 5-6? po boki i na środek jakiś żeby dobrze trzymało

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem czy dużo miejsca jest pod blendą, najlepiej magnes czymś mocnym przykleić od środka blendy [emoji6] z 5-6? po boki i na środek jakiś żeby dobrze trzymało


Ja myslalem, zeby z 10-15 przymocowac. Zalezy o jakiej wielkosci mowimy. :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 minutę temu, muunv napisał:

 


Ja myslalem, zeby z 10-15 przymocowac. Zalezy o jakiej wielkosci mowimy. :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Myślałem o takich z 10mm, ale więcej nie oznacza gorzej :D 

 

Opublikowano
  • Autor
Myślałem o takich z 10mm, ale więcej nie oznacza gorzej [emoji3] 

 

 

Pytanie tylko, jak je przykleic? Silokon? :mysli:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Teraz, muunv napisał:

 

Pytanie tylko, jak je przykleic? Silokon? :mysli:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Silikon? Klej do szyb? ;) 

Opublikowano
  • Autor

Musze o tym pomyslec. Na wiosne sie tym zajme :) Narazie mam na tasme i sie jakos trzyma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 minuty temu, muunv napisał:

Musze o tym pomyslec. Na wiosne sie tym zajme :) Narazie mam na tasme i sie jakos trzyma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na samą taśmę zawsze jest większe ryzyko ;) Pokombinuj bo po co szpecić taką ładna blendę 

Opublikowano
  • Autor
Na samą taśmę zawsze jest większe ryzyko [emoji6] Pokombinuj bo po co szpecić taką ładna blendę 


Bede w nastepna sobote w pracy, to sie odkreci i pomysli co tam wyrzezbic. Kupie w tygodniu z 6-10 magnesow. Tylko musze zajrzec jakie sie tam zmieszcza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
W dniu 3.03.2018 o 16:49, muunv napisał:


Juz pytam. Jak sie dowiem, to dam znac ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Siemanko :hi:

I pytałeś co to za specyfik do ochrony???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć! Świetny wóz. :thumbup1:

Możesz dać mi namiary na ledy do świateł dziennych oraz tablicy rejestracyjnej? Jeśli mnie wzrok nie myli mają one temperaturę barwową ok. 4700 - 5000 K, na której bardzo mi zależy.

Opublikowano
  • Autor
Cześć! Świetny wóz. :thumbup1:
Możesz dać mi namiary na ledy do świateł dziennych oraz tablicy rejestracyjnej? Jeśli mnie wzrok nie myli mają one temperaturę barwową ok. 4700 - 5000 K, na której bardzo mi zależy.


Dzieki :)

Co do DRL to ja zamawialem tutaj : Zobacz, co znalazłem w AliExpress
https://www.aliexpress.com/item/32581119769/32581119769.html


Podswietlenie tablicy bylo juz, jak kupilem samochod. Nie wiem co tam siedzi, ale trzyma sie baaaaardzo dlugo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jeden z najlepszych Avantów na forum ;) Czekam na foty w letnim setupie i opinie o oponkach. Z tego co wyczytałem kupiłeś Uniroyal RS3 225/35/19? CIekawe jak to będzie na 9J wyglądać. Będzie dystans bo ET44 z tego o widzę? Fela z A8 D3. Do mnie lecą 19" 8J z Q5 ET39 i sam stoję przed dylematem co na to wrzucić.

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
  • Autor
Jeden z najlepszych Avantów na forum [emoji6] Czekam na foty w letnim setupie i opinie o oponkach. Z tego co wyczytałem kupiłeś Uniroyal RS3 225/35/19? CIekawe jak to będzie na 9J wyglądać. Będzie dystans bo ET44 z tego o widzę? Fela z A8 D3. Do mnie lecą 19" 8J z Q5 ET39 i sam stoję przed dylematem co na to wrzucić.


Do najlepszych avantow to sporo brakuje, ale dzieki za cieple slowa :hi:

Letni setup, wrzuce pewnie dopiero na poczatku kwietnia.

Dystans bedzie na 100% tylko musze najpierw wrzucic kola na auto i pomierzyc odleglosci :) Nie wiem czy ona byla w A8 D3.. Napewno byla w RS6 C5.

Na Twoim miejscu bym wrzucil to samo co ja. Narazie opini o tych oponkach nie moge wyrazic, ale baaaaardzo duzo osob je polecalo. Mysle, ze nie bez powodu. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak na razie przy aucie za wiele sie nie dzieje :) Wpadl letni setup. Wiecej fot jak przyjdzie pogoda i czas :P:naughty:

Na felgi polozylem wosk. Lepsze cokolwiek niz nic.

3e2add4c991393bdbefc0ac2690ca035.jpg

b659d4ce95d8dc544f15f293ca653eb7.jpg

fb1f3b87c2ae69da45f2e83c49839b93.jpg

Oczywiscie naciag byc musi. 225/35/19 x9j et44. Na tyl jeszcze wskoczy dystans.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ponadczasowe koło. Bardzo dobrze leży :)

Opublikowano
  • Autor
Ponadczasowe koło. Bardzo dobrze leży [emoji4]


Klasyka zawsze na czasie :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

A tak btw, na fele sa jakies ciekawe preparaty do zabezpieczenia, ktore nie kosztuja majatku? Sam bym soft99 polozyl ale mam do czarnego a felgi srebrne [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.