Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Karol, w jaki sposób montowany w grillu jest ten Twój napis 'quattro'?


cd662b89d2af82408a856d868bf8c8c1.jpg

671ac9aff0adbd909d6ad3989dbb30ac.jpg

11e5596b155aa8f2de7dadc81982670f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
W dniu 1.03.2018 o 20:39, muunv napisał:

Na trytytki Panie kolego :P

comment_UrWE8XaErFstqdfYrBYAPTPL15dpbeht

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
comment_UrWE8XaErFstqdfYrBYAPTPL15dpbeht.jpg
:decayed:

Tyryryry cos tam :P Tak czy siak, niezawodna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 godzinę temu, muunv napisał:


Tyryryry cos tam :P Tak czy siak, niezawodna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie :thumbup1:

Ja też mam na.. trytki:decayed:

Słyszałem też nazwe 'sznapsy'..

Opublikowano
  • Autor
Dokładnie :thumbup1:
Ja też mam na.. trytki:decayed:
Słyszałem też nazwe 'sznapsy'..


Jak zwal, tak zwal. Najwazniejsze, ze spelnia swoja funkcje! :good:

Felgi dzis odebrane z malowania. Zostaly odnowione ranty, wypiaskowane, wyprostowane (odwazniki by wystarczyly, ale jak robic to konkretnie) pomalowane proszkowo. Maja dodatek brokatu, ktory super mieni sie w sloncu. Dodatkowo nalozona jakas wartwa „czegos” co chroni lakier przed chemia. Juz nie dopytywalem o szczegoly. Na felach wyladuje powloka lub wosk.

Kilka fot :

48a87f538cf564291fc8395be758d992.jpg

5007d03f4ea64d59fa56e9cb4f3290f9.jpg

c0462012803cf48bbb69ecc47bb489d4.jpg

eb7d92fd6e9f7389f1e0ef97273e7d41.jpg

27f033b2c2a1df82df215f15d513d34c.jpg

9641fd91eaafdfeb25fd25ac1d695809.jpg

19ab998e2cababb8065df418c1780f39.jpg

60b0b635b3536e75aaea2dd1adb26fb4.jpg

Stay Tuned !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Zestaw Super :thumbup1: :oklasky:

Wiesz możesz się dowiedzieć co to za specyfik do ochrony przed chemią??? Też będe malował felgi to by się położyło do ochrony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zestaw Super :thumbup1: :oklasky:
Wiesz możesz się dowiedzieć co to za specyfik do ochrony przed chemią??? Też będe malował felgi to by się położyło do ochrony :decayed:

Juz pytam. Jak sie dowiem, to dam znac ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Będzie git. Już nie mogę się doczekać wiosny i jak wszyscy zaczną pokazywać nowe koła ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Proszek ma grube ziarno i według mnie średnio wygląda i jest ciemniejszy w stosunku do ori koloru. Ciekawe jak to się u Ciebie zaprezentuje, oby byłbyś zadowolony :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Będzie git. Już nie mogę się doczekać wiosny i jak wszyscy zaczną pokazywać nowe koła [emoji6]

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka




No niz blizej niz dalej [emoji6] Ja jeszcze musze tylko dokompletowac dystanse i pomalowac zaciski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
Proszek ma grube ziarno i według mnie średnio wygląda i jest ciemniejszy w stosunku do ori koloru. Ciekawe jak to się u Ciebie zaprezentuje, oby byłbyś zadowolony :thumbup1:

No ma grube ziarno, widac to. Aczkolwiek jestem zadowolony z tego jak wyszly :good: Co do koloru, to wlasnie taki mial buc. Nie sugerowalem sie ori kolorem :P Waham sie czy do Bukowiny zakladac lato... :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
22 minuty temu, muunv napisał:


No ma grube ziarno, widac to. Aczkolwiek jestem zadowolony z tego jak wyszly :good: Co do koloru, to wlasnie taki mial buc. Nie sugerowalem sie ori kolorem :P Waham sie czy do Bukowiny zakladac lato... :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To dobrze że kolorek odpowiada :thumbup1: wszystko zależy od pogody...

Opublikowano

Zakładajmy wszyscy lato :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Zakładajmy wszyscy lato :naughty:


Gorzej jak nas zima zaskoczy :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
52 minuty temu, muunv napisał:

 


Gorzej jak nas zima zaskoczy :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ten kto ma Q to nie będzie narzekał:decayed:

Opublikowano

Eee tam, drogi pewnie bedą git, blizej terminu sie zobaczy jak bądzie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ja zdecyduje przed samym wyjazdem. Sprawdzi sie pogode :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
21 minut temu, KoJ@K napisał:

Eee tam, drogi pewnie bedą git, blizej terminu sie zobaczy jak bądzie :cool1:

Ty się najpierw na Bukowinę zapisz.....:whistling:

Opublikowano

Ja bede, że tak powiem nocował poza hotelem :wink: 

Opublikowano
Ja bede, że tak powiem nocował poza hotelem :wink: 
Jak zwykle, nie chcesz się integrować...

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.