-
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Czy można uznać ze od 2015 roku te silniki już nie biorą tego oleju w takich ilościach ? Czy dalej potrzebny remont silnika ?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Muunv , dzięki za pomoc w doborze rozmiaru opon ,
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niewiem czy zdążę umyć na dwa wiadra ? Ja bede na 19 mam nadzieje ze ktoś tam jeszcze będzie ,
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi to jeśli można , to się wproszę na ta imprezę ? tylko dajcie znać o której godzinie,
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta czarna ma brudne/plamę na siedzeniu ? - to bym już jej nie kupił heheheh - ładna , tylko denerwuje mnie w tych b8 ten prześwit z tyłu względem przodu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć - gdzie oddać zaciski do piaskowania + malowanie gdzieś w naszym regionie tu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
....1.8 Tfsi w tym roczniku jeszcze chyba ma problem olejowy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie w Gliwicach dać do malowania i wymiany błotnik ? przed chwila wjechała na parkingu we mnie taka jedna pani..., od czego zależy czy trzeba cieniować np drzwi i maskę? Czy zawsze trzeba cieniować ? Ly9b slyszalem coś o lakierni w czekanowie , ma ktoś jakieś sugestie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
....ciekawe czy to prawdziwy s-line ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej, jeśli to już skrzynia huczy a nie co innego to: Jesli to insignia 2.0 cdti do chyba 2014 r, i jeśli oznaczenie skrzyni biegów to m32 - to to są bardzo wadliwe skrzynie, jak już to musi być oznaczenie skrzyni biegów f40 , - ja miałem z f40 a tato z m32 - to tata w ciągu roku dwa razy naprawiał skrzynie, trochę wiedzy znajdziesz na ten temat na forum insigni ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok, to będę śledził ? Mam nadzieje że nikt mi tam lakieru nie porysuje ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej, w którym miejscu się zbieracie w piątki na tej arenie ? Pod norrauto ? I w jakich godzinach ? - jeśli to nie problem to wpadłbym pogadać ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hej Audi a4 b6 sedan , Zaciski na przód - Chciałbym kupić/zamontować zaciski z porsche 6 tłok / ZR17 ZL17 330mm czy to wejdzie pod felge orginał s-line 17nastke na zimę , ? ile taki komplet powinien kosztować ? - Dev - masz możę coś takiego ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
pytanie do ludzi którzy mieli zawias 1be i zmienili sprężyny na eibach , h&r itp, powiedzmy ze ta zawias 1be jest "twardy" , jak zmieniliście sprężyny na w/w to nie jest za miękko? zastanawiam sie nad zmiana sprężyn bo stoi jak koza , ale boje się że będzie"za miękko" i juz bedzie gorzej sie prowadzić w zakrętach, (niechce zmieniać na 1bv bo to loteria z doborem sprężyn i z chorobą "koza" ?)
-
A4 B6 AVF 1.9 TDI pytanie
Jarol z Zabrza - znajdziesz go tu na forum / bedziesz zadowolony, - robił mi chipa, plus juz dodatkowo bylem u niego na dwóch innym modach, niedługo wpadnie CAHA - i tez do niego jade,
blady666
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta