Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki koszt? Jakieś numery czesci?

Opublikowano

W kwocie 500zl sie zmieścisz [emoji6] poszukaj na forum, jest o tym dużo.

dakine0007 sorki za OT [emoji6]

Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

W kwocie 500zl sie zmieścisz [emoji6] poszukaj na forum, jest o tym dużo.

dakine0007 sorki za OT [emoji6]

Wysłane z iPhone

NP ;)

Jaki koszt? Jakieś numery czesci?

Po blutacza zglos sie najlepiej do BIGGMAN :P

Opublikowano

Pod co podpinales sie blendami/ledami lusterek? Pod clh? Masz moze jakas fotke, jak to widac w nocy? ;)

Opublikowano
  • Autor

Pod co podpinales sie blendami/ledami lusterek? Pod clh? Masz moze jakas fotke, jak to widac w nocy? ;)

Tak, pod CLH wiec przy wlaczeniu halogenow swieca i blendy ;) W dzien spoko, w nocy odbija sie to od lakieru :facepalm::D

Fotke zrobie Ci jak sie sciemni bo obecnie nie mam zadnej :)

Opublikowano

Hyhy no to pieknie, ale z drugiej strony ile to sie jezdzi na tych halogenach. ;) no to pstryknij, dzieki. :)

Dzisiaj jak sie wyrobie to bede docinal u siebie stelaze pod blendy i czekam na piny, zeby puscic przez przelotki drzwi i podlaczyc. Oswietla to w ogole chociaz troszke podloze, czy tylko w drzwiach sie odbija swiatlo i nic wiecej? :D

Opublikowano
  • Autor

Hyhy no to pieknie, ale z drugiej strony ile to sie jezdzi na tych halogenach. ;) no to pstryknij, dzieki. :)

Dzisiaj jak sie wyrobie to bede docinal u siebie stelaze pod blendy i czekam na piny, zeby puscic przez przelotki drzwi i podlaczyc. Oswietla to w ogole chociaz troszke podloze, czy tylko w drzwiach sie odbija swiatlo i nic wiecej? :D

W sumie malo sie jezdzi na tych halogenach :P

Oswietlaja diody podloze dosc mocno, myslalem ze slabiej beda swiecic, ale jestem mile zaskoczony ;)

Opublikowano

No wlasnie tego sie "obawiam" ze beda slabo swiecily ;) czyli mowisz, ze w nocy przy swiecacych blendach mozna spokojnie szukac pastylki immo w 20cm trawie? :D

Opublikowano

piekne auto.

wiesz moze ile kosztuje mniej wiecej wymiana oleju w skrzyni?

Opublikowano
  • Autor

piekne auto.

wiesz moze ile kosztuje mniej wiecej wymiana oleju w skrzyni?

W moich okolicach dynamiczna wymiana z filtrem i oryginalnym olejem 1300zl. :/

No wlasnie tego sie "obawiam" ze beda slabo swiecily ;) czyli mowisz, ze w nocy przy swiecacych blendach mozna spokojnie szukac pastylki immo w 20cm trawie? :D

Mysle, ze nawet igly w stogu siana :kox::grin:

Opublikowano

Jedno już założyłem, na szybko podpiąłem i kurde faktycznie mocno to daje :banan:

HY04q7w.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor

Jedno już założyłem, na szybko podpiąłem i kurde faktycznie mocno to daje :banan:

HY04q7w.jpg

U mnie wyglada to tak, przepraszam ale stoi w oswietlonym miejscu :faceplam: A niestety nie moge go przestawic, gdyz nie bardzo moge chodzi z powodu nogi :/

b6aa55c8ab8cd70585fde6c2eeb333f6.jpg

ea06fc1d28bf6b133b2ee3244e16a909.jpg

de85bf7f1a9f041d9e2bb469290c465c.jpg

Swieci mocno i naprawde moze sie to przydac ;)

Opublikowano

Ooo i elegancko, bardzo Ci dziekuje :) i kuruj tam noge ;)

Opublikowano

A niestety nie moge go przestawic, gdyz nie bardzo moge chodzi z powodu nogi :/

Prawdziwy maniak. Nawet jak chory czy połamany to pójdzie cyknąć fotkę lub sprawdzić czy auto stoi :decayed::decayed:

Odnośnie blend z c6 to faktycznie dają te ledy :)

Opublikowano
  • Autor

Ooo i elegancko, bardzo Ci dziekuje :) i kuruj tam noge ;)

NP i dzieki :) !

A niestety nie moge go przestawic, gdyz nie bardzo moge chodzi z powodu nogi :/

Prawdziwy maniak. Nawet jak chory czy połamany to pójdzie cyknąć fotkę lub sprawdzić czy auto stoi :decayed::decayed:

Odnośnie blend z c6 to faktycznie dają te ledy :)

Obiecalem, ze zrobie wiec musialem :D Furmana musi stac na swoim miejscu :P

No daja ledy, daja ;)

Ooo i elegancko, bardzo Ci dziekuje :) i kuruj tam noge ;)

NP i dzieki :) !

A niestety nie moge go przestawic, gdyz nie bardzo moge chodzi z powodu nogi :/

Prawdziwy maniak. Nawet jak chory czy połamany to pójdzie cyknąć fotkę lub sprawdzić czy auto stoi :decayed::decayed:

Odnośnie blend z c6 to faktycznie dają te ledy :)

Obiecalem, ze zrobie wiec musialem :D Furmana musi stac na swoim miejscu :P

No daja ledy, daja ;)

EDIT

Spryski mgielkowe :)

a3029cc15783e3cd3aa449d94cbce7f3.jpg

Nowe oponki NOKIAN WR D4.

01837c41c65ad473b1dde46514092f35.jpg

d15e07c3acd60fe4984311e6a15da710.jpg

No i pakiet zima - 16" :facepalm:

691406eb0f9b4f91079df7d7ae525b88.jpg

Czeka tez na mozntaz AUX ;):good:

1a0f3a9262a3a8d0b73fe76fae4a55de.jpg

AUX juz na swoim miejscu. :D

e6562c5785dcd0bbf9e1f156f046acae.jpg

Jest tez nie planowany zakup. Tuba z Q5 :D:grin: Teraz to jakos gra, no i bassssss jest konkretny :P

8967d586a221380351e8331a754dd5b0.jpg

Edytowane przez dakine0007

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Karol podleć przy okazji jak będziesz w rodzinnych stronach i pokaż AUDI na żywo :naughty::naughty:

Opublikowano

Tez myślałem nad subwooferem z Q5 ale po zmianie hebli na 345 muszę kupić pełnowymiarowy zapas i by chyba wtedy nie weszło wszystko [emoji12]

Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

Karol podleć przy okazji jak będziesz w rodzinnych stronach i pokaż AUDI na żywo :naughty::naughty:

Podlece napewno :) Nawet jutro :D

Tez myślałem nad subwooferem z Q5 ale po zmianie hebli na 345 muszę kupić pełnowymiarowy zapas i by chyba wtedy nie weszło wszystko [emoji12]

Wysłane z iPhone

Wszystko da sie upchac. Ja tez sie zastanawiam jaki dojazd wrzucic zeby wszedl pod zacisk 320mm :/

Nie wiem czy slyszales na zywo ta tube ale uwierz, ze warto ja miec :D ~150zl ale robi konkretna robote. ;)

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Tez myślałem nad subwooferem z Q5 ale po zmianie hebli na 345 muszę kupić pełnowymiarowy zapas i by chyba wtedy nie weszło wszystko [emoji12]

Wysłane z iPhone

Ori siedemnastka dojazdowa wchodzi na 345 bez marudzenia. ;)

Opublikowano

Tez myślałem nad subwooferem z Q5 ale po zmianie hebli na 345 muszę kupić pełnowymiarowy zapas i by chyba wtedy nie weszło wszystko [emoji12]

Wysłane z iPhone

Ori siedemnastka dojazdowa wchodzi na 345 bez marudzenia. ;)

Wiem, że taka dojazdówka wejdzie, ale chce mieć pełnowymiarowe koło bo jak złapie kapcia w nocy w połowie trasy to chce szybko zmienić i jechać dalej normalnie a nie wlec się max 80km/h przez paręset kilometrów [emoji6] a że zimowy setup mam 18" to zapas chce właśnie w takim rozmiarze [emoji6]

Felga juz jest, zostało kupić oponę [emoji16]

Wysłane z iPhone

Karol podleć przy okazji jak będziesz w rodzinnych stronach i pokaż AUDI na żywo :naughty::naughty:

Podlece napewno :) Nawet jutro :D

Tez myślałem nad subwooferem z Q5 ale po zmianie hebli na 345 muszę kupić pełnowymiarowy zapas i by chyba wtedy nie weszło wszystko [emoji12]

Wysłane z iPhone

Wszystko da sie upchac. Ja tez sie zastanawiam jaki dojazd wrzucic zeby wszedl pod zacisk 320mm :/

Nie wiem czy slyszales na zywo ta tube ale uwierz, ze warto ja miec :D ~150zl ale robi konkretna robote. ;)

A jak chcesz pełnowymiarowy dojazd to 16" na 320 wchodzi [emoji6]

Subwoofer z Q5 słyszałem [emoji6] Ja mam teraz Bose u siebie i tylko trochę lepiej grało to z Q5. Duży plus to że nie "pierdzą" tak plastiki jak przy Bose z A4 [emoji6]

Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.