Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom, końcówki psują, 90'tki by były w sam raz

Opublikowano
  • Autor

nom, końcówki psują, 90'tki by były w sam raz

Chcialem 100mm, mam 100mm :) Mi sie podobaja :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

nom, końcówki psują, 90'tki by były w sam raz

Mi sie podobaja :grin:

i to najważniejsze ;)

Opublikowano
  • Autor

nom, końcówki psują, 90'tki by były w sam raz

Mi sie podobaja :grin:

i to najważniejsze ;)

A no wlasnie, robie dla siebie, a nie pod publicznosc :grin::P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

super sztuka. kolor i fotele...miazga :P

Opublikowano
  • Autor

super sztuka. kolor i fotele...miazga :P

Dzieki :wink:

Maly edit felg. Wpadly OEM z A6 C6. 18 8J

40c837bb7e61e411217fe1a9f536144f.jpg

df0948f9d9c870e47ecc4265130dca79.jpg

358bfd7310069e8a58330442d0952310.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest lala :P Podmienimy kiedy moje Ronale w czarnym połysku z A5/S5 18' 8J ET29 i zobaczymy jak będą leżały ;)

Opublikowano

Widziana wczoraj na Wyszyńskiego w Garwolinie. Jechałem rowerem i byłem wyprzedzany, więc nie zwróciłem uwagi na felgi, ale przez te wydechy i naklejki nie da się pomylić z innym autem :P

Opublikowano
  • Autor

Widziana wczoraj na Wyszyńskiego w Garwolinie. Jechałem rowerem i byłem wyprzedzany, więc nie zwróciłem uwagi na felgi, ale przez te wydechy i naklejki nie da się pomylić z innym autem :P

Moja kochana mama to byla :grin: No u nas i ja podobnej nie spotkalem :D

Doszedl kolejny element ukladanki, 4F0 124A. Trafila sie w super stanie z lopatkami, w naprawde dobrej cenie. :kox: W koncu wyczekiwana koera z multi :naughty: Teraz moge myslec o "blutufie" :wink:

e75041ee81f9f4a9dc027baa53f1c91b.jpg

11f37ab44db3ec040d09b4f0e510677d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest lala :P Podmienimy kiedy moje Ronale w czarnym połysku z A5/S5 18' 8J ET29 i zobaczymy jak będą leżały ;)

Juz dawno bym je mial gdyby wlasnie nie czarny kolor.. :kwasny:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

EDIT EDIT EDIT EDIT ! ! ! !

Avancior dostal juz dokladke Cupry, znaczek OOOO na tylna klape oraz Ultery :kox::D:banan:

fd51dd46b9f1432e3d9fced926121ad9.jpg

4b486759e89aae412b9e2f7f235fff9e.jpg

54513795ea98601d89ed731970284715.jpg

fbd012b8c07e2fc047167491476a1767.jpg

Ultery sa zamontowane za pomoca obejm, a nie wspawane, takze mozna je zawsze obrocic w dowolna strone :wink:

6ce90b461f6dadd922d3418793131c88.jpg

b5f02585368e2c2ea6cadc0cb0c57c47.jpg

a06031c5f61b4d4a5b0c164b3107ff8b.jpg

13467d865d2d4642672b506202b87a6f.jpg

Jeszcze tylko te fele mi dajcie!! :(:naughty:

Te końcówki powinny być trochę przekręcone, żeby napis był centralnie na górze .

Opublikowano
  • Autor

EDIT EDIT EDIT EDIT ! ! ! !

Avancior dostal juz dokladke Cupry, znaczek OOOO na tylna klape oraz Ultery :kox::D:banan:

fd51dd46b9f1432e3d9fced926121ad9.jpg

4b486759e89aae412b9e2f7f235fff9e.jpg

54513795ea98601d89ed731970284715.jpg

fbd012b8c07e2fc047167491476a1767.jpg

Ultery sa zamontowane za pomoca obejm, a nie wspawane, takze mozna je zawsze obrocic w dowolna strone :wink:

6ce90b461f6dadd922d3418793131c88.jpg

b5f02585368e2c2ea6cadc0cb0c57c47.jpg

a06031c5f61b4d4a5b0c164b3107ff8b.jpg

13467d865d2d4642672b506202b87a6f.jpg

Jeszcze tylko te fele mi dajcie!! :(:naughty:

Te końcówki powinny być trochę przekręcone, żeby napis był centralnie na górze .

No wlsnie nie, zamysl byl taki zeby byly tak jak sa ale gladkich niestety znalezc nie moge. A przekrecic je, zaden problem bo nie sa przyspawane tylko na obejmy. :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Każdy robi jak uważa swoje auto . Oryginalne też masz ścięte u dołu , ale jak tobie się tak podoba to nie było tematu . :hi:

Opublikowano

Moja kochana mama to byla No u nas i ja podobnej nie spotkalem

To by zapewne tłumaczyło taką spokojną jazdę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Każdy robi jak uważa swoje auto . Oryginalne też masz ścięte u dołu , ale jak tobie się tak podoba to nie było tematu . :hi:

Zawsze mozna je obrocic jak te sie znudza, ale na krytyke jestem otwarty :kox:

Moja kochana mama to byla No u nas i ja podobnej nie spotkalem

To by zapewne tłumaczyło taką spokojną jazdę :grin:

Hahaha, to napewno :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

możesz zrobić zdjęcie tyłu auta ale z dalszej perspektywy ?? :)

Opublikowano
  • Autor

możesz zrobić zdjęcie tyłu auta ale z dalszej perspektywy ?? :)

Pewnie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ładnie siadły te koncowki :D

Opublikowano
  • Autor

możesz zrobić zdjęcie tyłu auta ale z dalszej perspektywy ?? :)

d08f765c3ce660993e612183533f4266.jpg

0ab698ce4f352ddf1e01c65323fb0ccb.jpg

O to chodzilo? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

moim zdaniem wyglądają ok, mam obecnie dylemat z końcówkami 100 90 a może 95, owalne czy okrągłe :huh:

Opublikowano

90 by byly ok. Te 100 troche duze ale nie jest zle, jak to ogolnie rezacie? Ucina sie koncowke i przykreca taka kupiona na mocowanie na srubke? Masz jakies foto od spodu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.