Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kurde, no ładne to auto jest :P Jakbyś zamierzał je jeszcze kilka lat trzymać, to daj znać gdy będziesz sprzedawał potem :P Może odłożę ;)

Predko go sprzedawac nie bede, bo mam jeszcze kilka pomyslow w glowie na mody :P:grin:

Jest i to, na co najbardziej czekalem. Z racji tego, ze mam troche inne wydatki i nie bardzo stac mnie na gwint, wpadly springi H&R -45mm. Tutaj podziekowania dla FroS-t oraz Trewor87 :)

c5d4bb7436c68d4ac81c116c6f031e37.jpg

f0fd00e2e88ce0d393f907654ff064af.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Dużo lepiej :thumbup1: widzę, że przy springach przód jest zawsze wyżej, przynajmniej wizualnie :kwasny:

P.S fajne koło :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dużo lepiej :thumbup1: widzę, że przy springach przód jest zawsze wyżej, przynajmniej wizualnie :kwasny:

P.S fajne koło :wink:

No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje :facepalm:

Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport
a takie przedalem :decayed: bierz szeroką i z dobrym et :wink:
Opublikowano
  • Autor

Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport

a takie przedalem :decayed: bierz szeroką i z dobrym et :wink:
Tam jest chyba 8,5J w nich? Co do ET, to metoda prob i bledow. Ale cos kolo 33-35 powinno wlezc :P

Z ciekawosci, ile za nie wziales? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Z ciekawosci, ile za nie wziales?
tylko ja mialem 18 ..... wziąłem tyle ile chciałem :decayed:
Opublikowano

Dużo lepiej :thumbup1: widzę, że przy springach przód jest zawsze wyżej, przynajmniej wizualnie :kwasny:

P.S fajne koło :wink:

No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje :facepalm:

Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest na to rozwiązanie.1 opcja, zmieniasz springi z tyłu na te co miałeś. 2 opcja, zmieniasz talerzyki na amorach od B5. 3 opcja, wkładasz gwint i kręcisz :decayed:

Co do BBS to jestem ciekaw jak będzie się prezentować na avancie ;)

Opublikowano
  • Autor

Dużo lepiej :thumbup1: widzę, że przy springach przód jest zawsze wyżej, przynajmniej wizualnie :kwasny:

P.S fajne koło :wink:

No wlasnie ten przod mnie troszke irytuje :facepalm:

Kolo na sell, docelowa felga to 19". Najbardziej mi lezy BBS CH MotorSport :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest na to rozwiązanie.1 opcja, zmieniasz springi z tyłu na te co miałeś. 2 opcja, zmieniasz talerzyki na amorach od B5. 3 opcja, wkładasz gwint i kręcisz :decayed:

Co do BBS to jestem ciekaw jak będzie się prezentować na avancie ;)

Co do talerzykow sie zastanowie, ale dopiero na wiosne :P Gwint widze w dalekiej przyszlosci, ale widze :D

Mysle, ze ten model bedzie siedzial idealnie w 19", choc widzialem kilka ciekawych wzorow JR. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Karol zabieraj ode mnie RONALE z A5 , mam w czarnym połysku tylko czy wejdą do B6/B7 ? - 18' ET29 8.5J :naughty:

Opublikowano

9J ET29 wchodzą ;) i wygląda to tak:

5211320767_59f77c801d_o.jpg

Opublikowano

Gwint widze w dalekiej przyszlosci, ale widze :D

To zapraszam w przyszłości :wink: Miło było pomóc, przyjemnie się dobijało dila :) Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jest męsko! :D

Opublikowano
  • Autor

Karol zabieraj ode mnie RONALE z A5 , mam w czarnym połysku tylko czy wejdą do B6/B7 ? - 18' ET29 8.5J :naughty:

Nie wiem czy wejda z takim ET przy -45mm.. :( Ale musi byc 19" :naughty:

9J ET29 wchodzą ;) i wygląda to tak:

5211320767_59f77c801d_o.jpg

Wyglada naprawde nie ziemsko :kox:

Gwint widze w dalekiej przyszlosci, ale widze :D

To zapraszam w przyszłości :wink: Miło było pomóc, przyjemnie się dobijało dila :) Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jest męsko! :D

Zglosze sie napewno, rowniez polece Cie nie jednej osobie bo i kontakt i czas oczekiwania, pomoc na mega wysokim poziomie ;) !

Opublikowano

Ale musi być mocno gwint skręcony przy takim kole.....-45mm to za mało i będą wystawały takie felgi 19x9j et 29

Opublikowano
  • Autor

Ale musi być mocno gwint skręcony przy takim kole.....-45mm to za mało i będą wystawały takie felgi 19x9j et 29

Tez mi sie wydaje, ze beda wystawac.. :/

Dzia odebralem z ASO kilka gratow, reszta bedzie w przyszlym tygodniu :P

e9efd3b3b047818049d30c296923a8ce.jpg

Zamowilem i juz zamontowalem kompletna wycieraczke z Q5 :

343833402e3c54ffcfc541ae47ba1add.jpg

Przy okazji kupilem apteczke. Niestety tej, ktora idealnie pasuje w podlokietnik tylni nie ma, zostala wycofana z produkcji :facepalm:

d3012c6392a6951a52168b36dacda74e.jpg

I jeszcze przy okazji wizyty w Wawie, natknalem sie na element, ktorego szukalem od 5-ciu miesiecy. Siatka! :kox: Oczywiscie ORI ;)

faaeed7fad17c235cb019f4e9aace9b6.jpg

Dodatkowo wpadl element standardowy do klapy trojkata :D

ad59637e10c0c003f7f980501bf0c709.jpg

Niestety jeden element nie pasuje do komory silnika (plastik zakrywajacy) i bede musial go zwrocic do ASO. Mam nadzieje, ze przyjma zwrot..

Na dniach wpadna spryski mgielkowe oraz podszybie :)

Pogoda nie za bogata ale kilka zdjec poki czysty :D

99c85fce1b0c8410caefef1a971d50e2.jpg

e5860298de74b99ac9b0f001db5c2f8d.jpg

48f598df4b89a5ccd3614044ba90e0ed.jpg

I jeszcze moj maly zestaw sie powoli powieksza. Wosk, ktory mi polecili w dziale Detailingu spelnia moje oczekiwania w 100% !

d7c8a37ce94176269fdc7baaea208b17.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

polece Cie nie jednej osobie bo i kontakt i czas oczekiwania, pomoc na mega wysokim poziomie

Czas oczekiwania to też duża zasługa centrali H&R, firmy która solidnie sobie zapracowała na swoją renomę :thumbup1:

Opublikowano

Fajne zakupy :good:

Co do plastiku to pewnie ten od strony filtra powietrza. Wiem ze na forum ktoś go przycinał [emoji6]

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal

Opublikowano
  • Autor

Fajne zakupy :good:

Co do plastiku to pewnie ten od strony filtra powietrza. Wiem ze na forum ktoś go przycinał [emoji6]

Wysłane z iPhone

Chodzi mi po glowie kamerka z blenda z Q7, ale na razie brak $ na tuner AV :facepalm:

Chodzi o plastik w miejsce zaznaczone na zielono. W czerwonym kolku element, ktory za bardzo wystaje. Pozostale dwie strzalki to miejsca na wkrety. Niestety sa za daleko od siebie, plastik ma dziury w innych miejscach. :(

Edit :

Jeszcze jeden mod :D

Ledy od Tomnika! :kox:

d3e4c08f474c18a67cf37ee86fff6cec.jpg

0449655039bc4d398e7a31469902bb17.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

no ledy wymiatają :kox:

Opublikowano

dakine0007, gdzie ty panie robisz zamówienie że mówią ci że nie ma takiej apteczki :facepalm:

chcesz to mogę ci u siebie zamówić

Opublikowano
  • Autor

no ledy wymiatają :kox:

Tomnik robi robote :kox:

Patrzac Twoj temat to mam jeszcze miliony pomyslow na zmiany :P

dakine0007, gdzie ty panie robisz zamówienie że mówią ci że nie ma takiej apteczki :facepalm:

chcesz to mogę ci u siebie zamówić

Krotoski- Cichy Wawa :)

Edit

Zostalo mi troche plasti dipa, wiec pomalowalem ten chrom. Nie wyszlo jakbym chcial ale w planach jest zostawienie tego w czarnym macie. :wink:

b748fdbe70b6cc6e4f09cbb06a9da6c3.jpg

No i do kompletu zastrzask w schowku zrobiony. Cale 13.90 na alledrogo. :kox:

d65528ef6db88c3189038f5c0ec40725.jpg

Kilka wskazowek od Blade13 i wyszlo tak jak chcialem. :kox:

e7a772df2fbc79ccdbb6c18f4f0db12e.jpg

Edytowane przez dakine0007

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.